Upozornění

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.04.2007 10:42:29, Martina, zhlédnuto: 6394x, reakcí celkem: 69Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekPro všechny, kteří se teprve chystají na VŠ, tak bych chtěla upozornit na Vysokou školu ekonomie a managementu
je tam hrozná buzerace ze strany majitele školy Kadeřábka a
stačí když Vás přistihnou, že opisujete či se s někým bavíte u zkoušky tak Vás hned vyhodí ze školy a peníze Vám nevrátí, vyhazují i z posledního ročníku a mají neúměrné požadavky na seminární práce pokud práce neprojde jejich programem tak vyhazují ze školy též, chodit tam jsou vyhozené peníze, na státní škole se chovají lépe. MartinaS04
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2007 10:44:03, Martina) Nechoďte na VŠEM reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2007 07:49:09, Lenka) Ahojek Marti,

    prosím mohla by jsi mi ke škole napsat více podrobností. Opravdu o ni uvažuji a když jsem si přečetla Tvůj příspěvek, tak mě moc nepotěšil.
    CHci studovat dálkově pro zaměstnání a pořád se rozhoduji. Ráda bych studovala marketing, ale vím, že na státní školu se nedostanu, nepodala jsem si přihlášku a matika není moje silná stránka.

    Prosím napiš mi do mejlíku, nebo reaguj sem, díky moc reagovat zde
    Email: sen111centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 14:12:23, míla) No nevím, řekl bych, že statistiky říkají něco úplně jiného o VŠEM:
    I. Bakalářské programy (Bc., BBA)
    Studijní program Ekonomika a management (Bc.)
    Studijní obor Podniková ekonomika 1)
    Akademický rok 04/05 05/06 06/07 07/08 Celkem
    Počet studentů 758 1063 1113 - 1339 3)
    Studenti podle ISP 36 21 21 -
    Přerušení studia 25 32 57 -
    Zanechání studia - - - - -
    II. Magisterské programy (Ing., MBA)
    Studijní program Ekonomika a management (Ing.)
    Studijní obor Konkurenceschopnost a management 1)
    Akademický rok 06/07 07/08 08/09 09/10 Celkem
    Počet studentů 34 4) - - - 34 3)
    Studenti podle ISP - - - - -
    Přerušení studia - - - - -

    Studijní program Master of Business Administration (MBA) 1)
    Akademický rok 04/05 05/06 06/07 07/08 Celkem
    Počet studentů 68 57 106 - 134 3)
    Studenti podle ISP 11 13 - - -
    Přerušení studia 10 8 - - reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 14:16:45, solly) Hihihi, na Pefce je nás v páťáku asi třetina oproti prváku...maximálně.Navíc jak znám Pavelku a Kadeřábkovou z Pefky, vím, že na VŠEM značně ubrali. No, každopádně když z 1300 v Bc. nezanechá studia ani jeden (viděl jsem tu statistiku na stránkách Všem),ukazuje na to, že problém má spíš Martina než škola a všichni ostatní S13 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2008 16:21:18, dada) Pefkou myslíš fakultu ČZU? Já ji studuji dálkově a od druháku nestíhám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2007 12:31:03, Mila) Mate někdo stejne minení o UJAK?
    Ozvěte se lidičky kdo mate zkušenost s Univerzitou Komenského v Praze.Nenašla jsem žadné statistiky,příjde mi ,že tam maji velké syto na začatku,a že toho většina studenti necha.ozvěte se bvažantovi,kolik Vas přežilo?nemužu sehnat skripta,nic neni dostupné,jsem na dně.Dik moc reagovat zde
    Email: r.o.kseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2007 14:34:27, Bára) Milo, jestli píšeš "syto", tak si myslím, že budeš mít problém na všech školách...zanech studia a věnuj se něčemu prospěšnějšímu (třeba pomáhej při stavbě silnic..). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2007 22:28:22, Tom) Spousta dyslektiků VŠ taky absolvovala, i se "sytem", zrovna UJAK by neměla být až taková překážka.

    Horší než ta čeština je, že jsi na dně a ještě jsi ani nezačala. Co potom až to opravdu přijde?

    Jinak přeji hodně síly a štěstí, nenech se odradit a jdi do toho. Ale neohlížej se na nějaká síta, prostě do toho dej všechno co můžeš a věř si. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 11:42:26, Mila) Jsem cizinka,snažim se.Ale vidim že čeština a Češi byli problem a po 11 letech života v Čechach zustavaji problemem č.1 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 15:44:51, Tom) To si nesmíš brát, někteří lidé jsou prostě trošku citlivější na pravopisné chyby...

    Není to specifikum Čechů, já jsem denně ve styku se spoustou anglicky mluvících, a už kolikrát se mi stalo, že mě třeba Brit opravoval když jsem použil slovo co se vyskytuje jen v americké angličtině.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 11:41:55, Bára) Milo, pokud jsi cizinka (a ne Slovenka), tak se omlouvám. V takovém případě byla má reakce přehnaná - jinak plynulá čeština nenasvědčovala tomu, že by se mohlo o cizince jednat. To samozřejmě zcela mění celou situaci.Opravdu nejsem pruda, ale tohle by se Čechovi stát fakt nemělo..to už není ani hrubka,sama taky někdy ujedu, ale tohle je už moc - pokud jsi cizinka, naopak klobouk dolů za časování a tak.Promiň. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2008 13:24:56, Terka) Pokud někdo opisuje u zkoušky, nemůže čekat, že ho za to budou poplácavat po zádech. Nicméně nevěřím, že by za to někoho vyhodili ze školy, patrně to bylo spojeno s více problémy. Navíc si myslím, že právě soukromé školy mají zájem na tom, aby jejich škola měla dobré jméno a tudíž i zájemce o studium. A vyhozením někoho za jedno bavení u zkoušky by si asi nepomohla. Osobně tuto školu nestuduji, ale určitě bych vzkázala všem, kdo se na tuhle školu chystají, ať se nenechají zastrašit jedním názorem a směle do studia S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.10.2008 17:31:05, Mouris) To co tady Martina popsala je celkem pravda, do druhého ročníku se nedostala 1/3 studentů, vzdali to nebo to nezvládli. Opisovat se nesmí a ani to není možné. Seminárky jsou přísně kontrolovány. Právě proto bych doporučil všem co mají zájem studovat ekonomii, aby šli na VŠEM, jednou ta škola bude mít jméno. Není soukromá jako soukromá ani o většině státních nemůžeme říct, že jsou prestižní. O VŠEM je to otázka jen času, škola bohužel nemá dlouhou historii, proto zatím nemá mnoho úspěšných a známých absolventů. Nevýhoda je, že se platí školné, ale dá se na něj přes rok vydělat. Záleží hodně na individuálním přístupu studenta. :)Pro ty co tvrdí, že soukromé školy jen vybírají peníze a o nic jiného jim nejde, tak na VŠEM nabírají studenty i v lednu a ti kteří odpadnou nahradí pravě tito studenti a tím dorovnají kapacitu ve třídě. (studují přes prázdniny) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2008 20:37:13, Týna) Ahoj, tuhle školu studuju a musím souhlasit tady s Mourisem ve VŠEM co napsal. Školné se tu sice platí, ale není zas tak strašné jako jinde. Všechna skripta se dostávají hned první den s dalšími pomůckami jako je "fleška"a kalkulačka. Profesoři jsou super, vycházejí nám vstříc, když nechápeme, vysvětlí znova. Nemůžu si stěžovat, můžu jen doporučovat. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2008 17:38:49, Jani) Přesně tak, jsem ve druháku, takže můžu říct, že VŠEM je na opisování i podvody dost háklivá, ani se opisovat nedá, vše je písemnou formou a při zkoušce hlídají, takže názory, jak se zkoušky koupí jsou tady naprosto mimo mísu. Skoro to vidím podobně jako Mouris, na získání prestiže mají slušně našlápnuto. Takže je celkem v pořádku, aby neměli pověst dávačů.Školné oproti ostatním soukromým docela ujde,hodně učitelů z VŠE a praxe, dobrá e-lerningová podpora apod. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2009 13:12:27, Karel) Ano přesně tak to na všemu vypada za opisovani u zkousky je podminecne vylouceni ze studia a 9 abs bodu to znamena, ze pokud nekdo mel body od predtim je vyloucen zcela, body se davaji napriklad za to ze nekdo zapomene prukaz na zkousku i kdyz ma obcanku tak body dolu, nebo kdyz si na studijnim obedna neco a nepride si pro to presne v dohodnutou hodinu.
    Je tam maximalni buzerace polovina pedagogu vyklada tak ze tam nema smysl chodit druha pulka je celkem v pohode. Zkousky jsou vetsinou trivialni az na matiku, proto je lepsi obor pklz, ale nejlepsi je se vsemu vyhnout a jit na nakou slusnou skolu. Protoze na tehle se toho moc nenaucite.
    Co se tyce lonskeho prezencniho studia tak to neprosla asi tretina studentu proto, ze nebyli ochotni smirit s chovanim skoly cca 20 studentu ani neslo ke zkouskam, ti co na ne sli, tak to udelali vetsina. Tato skola dobre jmeno mit jiste nebude, protoze pouze vyhazovanim se kvalita studentu nezajisti, k tomu je nutna i kvalitni vyuka.
    Napriklad z makroekonomie jsme dostali na prvnim terminu uplne stejnej test jako je vzorovej v ucebnici, takze to dali i ti co nemeli o makroekonomii absolutni tuseni jen si precetli ten test na konci kapitoly (skoro vsochni) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2009 20:36:54, Mouris) Spíš bych řekl, že jsi jeden z těch studentů co to nezvládli a teď si tady vylejváš vztek a tím škodíš škole. Třeba Ti to vyjde na jiné škole.:) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2009 21:08:47, Mouris) S tím se hold musíš smířit, studium není jen o tom, že Ti profesor vysvětlí látku a hned už všechno umíš všechno znáš, musím sám chtít, musíš tomu něco obětovat, učit se doma, procvičovat si, připravovat, konzultovat, zajímat se o to. Na žádné škole Ti to nenatlučou do palice. Když někdo něco neví, tak se zeptá nebo si to najde, to je asi jasný. Zrovna učebnice Makroekonomie, kterou napsal Tomáš Pavelka je přehlednější než učebnice VŠE, obsáhlejší a jsou tam názorné příklady, dá se to z toho bez problému pochopit, je to dobře napsaný. Jestli jsi tam měl vzorový test stejný tak to se divím. Jinak s tou kvalitou, abych to uvedl na pravou míru, ta škola poskytuje kvalitní vysokoškolské vzdělání, avšak kvalita některých studentů je mizerná, proto zejména v prvním ročníku dojde k selekci těchto studentů nebo sami odpadnou viz. pan "Karel".:) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 13:19:25, Karel) uroven zkousky z mikroekonomie a makroekonomie na vsemu se muze jen tezko rovnat s jinejma skolama, ucebnice od pavelky jsou vyborny, lepsi bys tezko hledal, nicmene pro toho kdo si precte aspon shrnuti na konci kapitoly tak ten test udela, jediny co jsem dal az na druhej pokus byla ona matematika, na zaklady managementu se staci naucit swot a dva vzorecky na rozpeti rizeni, to se zkouskou na vysoke skole nema nic spolecnyho, kdo jde na zkousku v prvnim terminu tak vetsinou dostane to samy, co se dela na posledni hodine (nebo taky ne :)), vsem ma neuveritelne nizke naroky ale zaroven nizkou kvalitu vyuky,to je problem, vyuka anglictiny dve hodiny jednou za ctrnact dni po dobu jednoho trimestru (tri mesice) behem celeho bakalarskeho studia je podfuk, na jinej svs je minimalne dvouhodinova dotace tydne, to ze se nesmi pouzivat tahaky je mi jedno protoze stejne zadny nepotrebuju, ale to ze nesmim psat ani vlastni propiskou je buzer jak prase a obavam se ze jedinej duvod je ten, aby to mohli \\\\"protekcnim\\\\" opravit a nebylo to poznat, ale kdo vii..
          pokud nekdo chce lehkou svs, pak je to jasna volba, ale nemusi pocitat s tim, ze by se tam toho moc naucil, kvalita vetsiny studentu je priserna, ale nerad bych krivdil tem slusnejm par se jich tu taky nachazi

          když je někdo schopnej napsat ze \\\\"škola poskytuje kvalitní vysokoškolské vzdělání\\\\", tak zrejme na zadny jiny vysoky skole nebyl a nevi jak to tam vypada, tezko muze nejaka skola poskytovat vysokoskolske vzdelani, kdyz nema ani dostatek kvalitnich pedagogu, vetsina ucitelu jsou externisti a podle toho to taky vypada reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2009 23:29:25, Mouris) Koukám, že už si teda řadu VŠ vyzkoušel a zřejmě neúspěšně. Znám dost lidí i z jiných škol a můžu porovnávat. Všechno sice není ideální, tím myslím výuku angličtiny chybí rodilý mluvčí co se týče výuky Základů managementu patří k těm nejlehčím to je pravda, ale rozhodně nestačí znát jen SWOT analýzu a rozpětí řízení:) Ano, na škole přednáší i externisté z VŠE a co má být? Na mikro a makro rozhodně nestačí si jen projet nějaký test vzadu,těch variant je asi 12 možná víc, to jaký jsou tam otázky nikdo neví a nemůže spoléhat na to co v testu dostane, znám lidi co to dělali na několikátý pokus.. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2009 21:03:39, karel) Mouris: nemluvis pravdu, ke zvladnuti zkousky zaklady managementu staci zvladnout swot analyzu a dva vzorce na rozpeti rizeni, pokud nejsi uplne hloupy tak to musis dat prinejmensim na druhy pokus,
              veskerou zbylou teorii, ktera je horsi na zvladnuti (rozumej memorovani) se ucit nemusis, protoze je imo zamerne, aby tu zkousku kazdej zvladnul hodnocena pouze 2 body za odpoved oproti vypoctu rozpeti rizeni za ktery dostanes 25bodu a za swot analyzu za kazdou spravnou odpoved 4 body tj. celkem 65 bodu na techto dvou elementarnich vecech, ktere se daji naucit za par minut, ke zvladnuti testu ti staci 50 bodu, to znamena, ze mas dostatecnou rezervu pro pripad, kdy by jsi neco pokazil v swotce reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 13:29:46, Karel) ...obsáhlejší a jsou tam názorné příklady....
          btw ty pavelkovo ucebnice jsou dobry prave v tom, ze jsou strucny, zrejme jsi zadnou jinou vs ucebnici nevidel, podivej se do macakove nebo holmana a zjistis, ze jsou vsechny obsahlejsi a latka v nich pomnerne slozitejsi, i kdyz u te macakove tolik ne, "nazorne priklady" jsou snad vsude, ty nazorne priklady jsou jen pro doplneni a tezko podle nich muzes usuzovat kvalitu ucebnice reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2009 23:40:35, Mouris) Přečetl jsem knižku na Mikro Macáková a kolektiv. stejně tak Mikro od Pavelky :)Jestli se v učebnici Mikra Macáková a kolektiv řeší něco složitějšího, tak to by mě opravdu zajímalo co? Pan White a pan bílý, káva a zmrzlina? Děláš si legraci? :D reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2009 23:46:46, Mouris) Přijde mi spíš, že někdo má komplexy, zaplatil a nedostal.:)Ono je lehký pomlouvat, někdo kecá, někdo koná. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 17:32:17, Tereza) Pro Mourise: A ty jenom kecáš viď? Karel má pravdu a to, že ji píše na tuto diskuzi neznamená, že tu školu nedostudoval. Právě naopak, aspoň má reálný pohled na věc. Ono vystudovat nějakou školu a chvástat se jak je šíleně těžká to umí každej. Karel si alespoň umí přiznat jak je to na VŠEM o ničem. Nezlob se, ale VŠEM a ostatním soukromým školám se každý směje (každý kromě těch co na ní studují). reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2009 10:28:00, Mouris) Tohle je velká drzost, křivda a závist!!!

            Pro ty co chtějí získat nějaké objektivní informace o škole, doporučuju, aby čerpali od více zdrojů, od studentů vyšších ročníků prezenční nebo kombinované formy a pak si udělali vlastní názor a neřídili se pomluvami od neúspěšného studenta. Děkuji. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2009 17:32:52, Osiris) Nicméně je pravda, že každá soukromá škola je horší, než libovolná státní. Na soukromé školy chodí lidé, kteří mají prachy a titul si tam prostě koupí, jako rohlíky v krámu. Je to drsné, takhle to říct, ale je to pravda. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2009 19:36:06, Mouris) Koukám, že už si začal psát jako člověk :) to je pokrok a změnil trochu taktiku, nicméně a ještě jednou nicméně zase špatně! Většina studentů si na školné vydělává na brigádách, ale to je jedno. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2009 20:55:37, Osiris) My si tykáme? Kozy jsme spolu nepásli, pokud vím. Té změně taktiky nerozumím, máte asi dojem, že jsem Karel, ale nejsem. Jak souvisí věta, že většina studentů si na školné vydělává na brigádách s tím, že si lidé na soukromých školách kupují tituly za prachy? Snad jedině tím, že nemají peníze od rodičů, ale sami si je vydělají, ale to je jedno. Chápete Vy vůbec smysl té věty, co jsem napsal? reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2009 21:57:00, Mouris) Co jsem měl jako pochopit? Že se diplomy kupují jako rohlíky? :D To je špatný pokus o vtip pane "Osirisi"! reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2009 10:00:07, Osiris) No tak dobře, ty diplomy jsou dražší. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2009 14:43:13, renata) Nechci se pouštět do vaši "soukromé " pře s Milanem . Ale jen tak naokraj , kdo přišel na to , že se tituly na soukromých školách kupují. Já mám za sebou VŠE ( FMV) a taky jednu soukromou VŠ . JEdiné v čem byl rozdíl , tak ve vstřícnosti kantorů , a to ještě ne všech. Ano , zdálo se mi , že jsou o NĚCO menší nároky na studenty , ale rozhodně to není markantní rozdíl . A taky záleží na zkoušejícím , někdo je schopen dobře dusit studenta i na soukromé a vyhazuje od zkoušek . U získání některých zápočtů se člověk taky docela zapotí. Před tím , než vyslovíte takový soud , tak si to jděte zkusit.... reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 20:29:58, Ela) Máš můj respekt, jsi vtipnej a hlavně máš pravdu. Souhlasím s tebou, soukromé školy jsou odvar státních. Jenomže ti lidi co na veřejnou školu prostě nemají a musí si za mnohem lehčí titul tučně platit školný se budou rozčilovat vždycky:D To je jasný, že si budou bránit svoji školu (chtěla jsem napsat fakultu, ale soukromé školy fakulty ani nemají:D)Tak Čau a soukromým zvláštním školám Zdar!!! reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2011 18:13:18, Lukáš) Dobrý den,
                    Snažím se vybrat si VŠ a v mém případě není jiné možnosti než zvolit soukromou. Důvodem je, že jsem dospělý člověk se stálým zaměstnáním. Neustálé hovadiny o kupování titulů na podobných diskusích mě opravdu unavují, protože pro mě jiná možnost skutečně neexistuje. Nejsem bohatý a nemám známosti, abych si titul jen tak koupil. To, že budu za studium platit, nepovažuji za něco, za co bych se měl stydět. Neobhajuji zde VŠEM, ale hnusí se mi vaše přirovnání ke koupi rohlíků. Máte-li radu, jak vystudovat státní VŠ, neztratit příjem a uživit rodinu, sem s ní. Jinak si prosím provádějte tu svoji ego masturbaci někde v kavárně s intelektuály, co mají státní VŠ (na tomto serveru je Vás celá banda) a nechte nás studovat ty trapné soukromé a hlavně nás ušetřete toho kníkání typu: "Já to mám těžší než Ty; můj diplom je lepší než Tvůj; a Ty sis to zaplatil, takže jsi to podplatil." reagovat zde
                    Email: czmolikseznamcz
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2011 20:38:32, Pv) Máte podle mého možnosti kombinovaného studia na veřejných školách. To je běžné. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2011 14:48:19, Peter) Na státní kombinované? A na které? na VŠE to nelze! a na ČZU se tam musí chodit i někdy přes týden a navíc ČZU PEF je samé zěmědělství v prvních třech semestrech, tak co s tím???, když v tom nepracuju, to by pak bylo studium právě pouze k titulu. Na VŠEM máte odborníky přes ekonomii a management, marketing....nic ze zemědělství nebo něco co je tam jen tak.....
                        Ano na státní lze studovat, ale v Praze jen ČZU a to zkoušky a výuka probíhá i někdy ve všední dny a to pak si člověk stejně bere neplacenou dovolenou, přichází o peníze, na soukromé je zase vynakládá. Ale jde o to jaký to má přínos. Jestli člověk co pracuje v Businessu má zapotřebí studovat zemědělství, když to v praxi nevyužije....... reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2011 17:10:25, Magda) Houby jediná možnost, jen prachsprostá lenost. Já jsem při plném pracovní nasazení a rodině vystudovala kombinovaně školy dvě (UK a ZČU). A podotýkám, že manžel mě neživí.... Snažím se chápat, že jdete cestou nejmenšího odporu - ale nedělala bych to za cenu kvalitního studia reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2011 11:47:17, jasmína) Vážený Lukáši,
                      na JČU v Českých Budějovicích se dá dálkově studovat ekonomická fakulta. Přednášky, nebo-li konzultace, jsou 4x - 5x za semestr (za půl roku). Od letošního roku jsou zde dokonce obory, kam berou bez přijímacích zkoušek. Máme mezi námi studenty dojíždějící z Příbrami i z Prahy. Není pravda, že jediná cesta k získání vysokoškolského vzdělání pro pracující je přes soukromé vysoké školy. Je celá řada pracujících, kteří nejsou ochotni platit za studia, když je mohou získat zdarma. Patřím mezi ně. Za takto ušetřené peníze (přebytek spotřebitele S06) si pořídím něco jiného, co nelze získat zdarma....
                      Přeji hodně studijních úspěchů a hlavně Vám přeji hodně kvalitních znalostí získaných na Vámi vybrané vysoké škole, které pak budete moci použít v praxi ;)
                      Jasmína reagovat zde
                      Email: jasminaseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2009 20:43:05, Milan) Napiš mi prosím, kde se dají koupit ty "rohlíky" (tituly)?? Pár titulů mi chybí do sbírky tak bych mohl nějaký pořídit. Vidim, že s tím máš hodně zkušeností, mohl by jsi mi poradit :D reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2009 20:58:06, Osiris) Opět, kozy jsme spolu nepásli, že? Co se týče škol, stačí zadat do googlu soukromé vysoké školy a podívat se na pár odkazů. Ceníky jsou tam rovněž uvedené. Zastupovat google mě nebaví. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2009 15:59:46, Milan) Aaaah promiňte Vaše excelence !! Ať googluji jak googluji, tak nikde není uvedeno, že titul stojí stojí tolik a tolik. Všude jsou uvedené částky za školné a ne za tituly. Asi má Vaše výsost jiný google :D. Možná, že si neuvědomujete, ale veřejné školy si taky platíte (a to z daní) Vaše svátosti. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2009 10:09:08, Tereza) Ale moje státní studium se platí i z tvých daní a mně to vůbec nebolí:D A tobě platí školné na soukromé škole kdo? Tvoje maminka a tvůj tatínek, že?:D Mají doma vysokoškoláčka:D Nedostal se na státní, tak aspoň tohle. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2010 12:42:33, Martin) Tak s tím nemůžu souhlasit... Osobně mám jak soukromou tak státní školu a státní byla podle mého o ničem mnohem víc :D:D:D
                reagovat zde
                Email: jurecinmailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 20:36:40, Mona) Ale na VŠEM se testy opravdu opakují a bývají tam i vzorové testy. To je tedy pravda. Já jsem třeba z Mikra měla stejný test jako všichni, z celýho testu jsem neznala jenom 2 otázky, vůbec jsem neučila. Taky není špatný se s někým domluvit aby šel na test třeba ráno v 9, pak zavolá otázky a já ten samý test napíšu třeba ve 12 a příště se prohodíme:D Kdyby tam byly těžký testy, tak by to tam nikdo nedostudoval. Horší ale je, že umíme úplný kulový. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 22:17:54, Jan) To těžko jsou nové testy, které generuje počítač a generuje i odpovědi tzn. že jsou pokaždé jiné odpovědi abcde v jiném pořadí a otázky taky, každý test je tak originálem nikdo si nic zapamatovat nemůže, protože to ani nejde počítač vybírá otázky z určitého objemu náhodně. Navíc je více správných odpovědí pokud neškrtnete všechny máte nula bodů. Ty testy jsou poměrně těžké! Jestli jste dostala předtím nějaký test stejný tak to byla opravdu náhoda a možná, že i díky této diskuzi došlo k řadě změn v hodnocení studia, bohužel to odnášejí poctivý studenti. Navíc totožnost každého studenta je přísně kontrolována a opisování je také prakticky nemožné. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 17:37:56, Tereza) Nové testy jsou od 1.9.2009 takže neblafuj:D A i tak mají v tom svém generačním programu tak málo otázek, že se zadání minimálně z 50% vždy dozvíš. Známá tam studuje a říkala mně, že je ten jejich generační systém tak vymakanej, že v jednom testu chytla 4 stejné otázky, to o něčem svědčí, nemyslíš? A na co opisovat, když jsou testy primitivní a navíc se předem dozvíš zadání? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 18:08:58, Jan) Jsou tak primitivní, že je 90% lidí neskládá na první pokus tak asi tak, těch otázek je dost, a u každé otázky se to vygeneruje jinak takže zapamatovat si pořadí odpovědí nebo všechny odpovědi prakticky nelze, známa asi na tom testu nebyla, protože v žádném testu se objevit stejné otázky nemůžou. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2009 10:04:16, Tereza) Ale byla a chyby v tom svém generačním programu prostě majíS06 A vůbec, co to je za školu kde nejsou ústní zkoušky, zápočty ke zkoušce, zkoušky jsou jenom formou testů a seminárky v rozsahu 15-20 stran jsou ohodnoceny 10 kredity? Příjde vám to jako VŠ? Toto má být inženýrské studium?:D Těm co to studují to asi jako VŠ připadá, ostatní to samozřejmě považují za méněcenné vzdělání. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2009 13:52:39, Joe) Takovýhle soudy může pronášet jen nevyzrálý frajírek, který nedodělal ani prvák. Na VŠEM studuji už třetím rokem a jsem spokojený. Jestli si někdo myslí, že na VŠEM je nějak horší kvalita výuky než na státních školách, tak je to nesmysl. Stejně jsou tam pedagogové ze státních vysokých škol. Tím, že po skončení výuky každého předmětu studenti povinně hodnotí kvalitu výuky každého pedagoga elektronickým dotazníkem, je zaručeno, že žádný blb tam učit nemůže. Někteří nevyhovující pedagogové už kvůli špatnému hodnocení ze strany studentů na škole neučí. Vždycky se ale na každé škole může najít nějaký pedagog, který není ideální. Řekl bych, že při srovnání výuky je třeba srovnávat zvlášť prezenční studium a kombinované studium. Na prezenčním studiu je cca. dvojnásobná časová dotace na každý předmět, takže výuka může jít do větších detailů. Na kombinovaném studiu se zase kladen důraz na samostudium. V kombinovaném studiu hraje velkou roli úroveň studijních materiálů a možnost zeptat se pedagoga, když vám něco není jasné. Tohle je na VŠEM až na výjimky na solidní úrovni, i když pořád je co zlepšovat. VŠEM klade také důraz na seminární práce z každého studijního modulu, které vás donutí si prohloubit znalosti získané z výuky a být schopen fundovaně samostatně přemýšlet a hodnotit. Ve finále člověk zjistí, že žádná vysoká škola není samospasitelná. Vysoká škola podle mého názoru slouží k vytvoření všeobecnému přehledu v rámci studovaného oboru a k rozvíjení schopnosti samostatně fundovaně přemýšlet a vyvozovat závěry. Stejně je ale v praxi nejdůležitější být expertem v rámci své zvolené úzké specializace, kterou si člověk vybuduje jen vlastním samostudiem, zkušeností a zájmem. Za 5 nebo 6 let vás žádná škola nenaučí všechno. Pokud chce někdo být expertem na nějaký obor, stejně se nakonec cení něco víc, než jen diplom z vyskoké školy. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 20:39:39, Marie) Ale ten diplom ze státní školy se cení mnohem víc a dost se na to klade důraz. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 22:21:24, Jan) To se, ale lehce může změnit, po zavedené poplatků na veřejných školách se veřejné mínění změní a navíc ty veřejné nejsou zrovna všechny na úrovni viz. FSV UK, ZČU právo...:) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 17:43:16, Tereza) I když zavedou školné na státních školách, tak budou mít pořád státní školy daleko větší jméno než školy soukromé. Mají tradici, prestiž, jméno, vysokou kvalitu vzdělání a uznání veřejnosti. To soukromé školy v žádném případě nemají a pokud mít budou tak to bude trvat pořádně dlouho než se na tu úroveň vyhrabou. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2010 12:52:05, Martin) osobně si myslím, že by se měla udělat čistka jak ve státních tak soukromých školách ... Berme to trochu realisticky na co jsou stovky ročně vychrlených absolventů knihovnictví, historie, muzeologie.... ??? Nechci tím říct, že jsou to úplně zbytečné obory, nicméně s tím množstvím by se to mělo korigovat, čemuž snad poplatky na státních školách pomohou.... Osobně znám státní VŠ, kde je úroveň srovnatelná a horší než na soukromých... pokud chce člověk záruku kvalitního studia může v závislosti na oboru vybírat tak z maximálně 5 škol v ČR....
              reagovat zde
              Email: jurecinmailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2009 23:03:49, pája) Už jsem na VŠEM dva roky, ale žádný žádný vzorový test z učebnice se na zkoušce nikdy neobjevil, takže jestli náhodou nekecáš. Nevěřím tomu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2009 21:26:44, Mouris) Co se týče obtížnosti zkoušek je to individuální, většina zkoušek probíhá prostřednictvím otevřených otázek, takže nic zakroužkovat nemůžete, u některých zkoušek jsou početní příklady, různá doplňování, někde se to kombinuje. Kroužkování ABCDE je jen u pár zkoušek, které bych nepovažoval oborově za "významné". Pro každého je obtížné něco jiného, když člověk chce, měl by to zvládnout. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 17:45:24, Tereza) Tak to teda není pravda. Známá co studuje na VŠEM mně říkala, že mají jenom testové zkoušky. A jenom si libuje jaká je to pohoda a že je to lehký. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 17:58:31, Tereza) A ještě mně ta známá říkala, že u nějakých zkoušek můžou mít studenti skripta nebo prezentace. No to mě pobavilo, to je aspoň úroveň. Nemohli by jim ty zkoušky rovnou dávat za docházku? Klobouk dolů před takovou školouS08 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 18:39:51, Jan) Ježiš marja to není vůbec pravda, známa povídala...co to je? U zkoušky můžeš mít jen pomůcky jako je kalkulačka nebo účetní osnovy popř. zákoník záleží na typu zkoušky, žádný jiný věci nejsou dovolený, nemůžeme sedět ani vedle sebe se stejnejma testama...a pořád někdo chodí a kontroluje nás. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2009 09:57:50, Tereza) Lžeš. To nepovídala jedna paní, kde jsi to vzal? Říkala mně to moje známá, ona je ještě slečna:) a navíc na té škole studuje Ing. a říkala mně, že si na některé zkoušky může brát skripta nebo prezentace Ty jsi nikdy na těch jejich zkouškových soustředěních neviděl někoho psát test a mít skripta? Ne? Tak to jsi teda pěknej lhář Kdo nevěří, ať si zavolá na studijní a zeptá se. U Ing. a MBA je to tam u několika předmětů dovolený, u Bc. nevím, nepídím se po tom, páč mně je to šumák.
          To by tak chybělo abyste měli stejný testy a mohli s nima sedět vedle sebe. To už by bylo vážně moc ne?:D
          Tak a teď ať nám tady ještě někdo napíše, že sice u pár zkoušek studenti opravdu můžou mít skripta, ale že je to i tak hroznej masakr:D. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2009 18:03:03, Jj) jestli je ti to šumák děvenko, tak jak píšeš, tak se starej o svý zářný studia a kariéru a nepomlouvej. Víš houby o tom, jak to kde chodí, když tam nejsi,stejně tak jako já nevím nic o tvý inteligenci a škole - můžu se jen dohadovat z reakcí....Napiš sem za 5 let, co je z tebe za hvězdu v práci.....pak se můžem bavit o nějaký prestiži. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2010 14:37:28, raději neřeknu) Studuji na VŠEM a nikdy, nikdy bych tuto školu nemohl doporučit. Je pro mne obrovským zklamáním. Několikrát se mi změnily podmínky při studiu, zkouškové texty neodpovídají studijním materiálům, arogance vedení školy. Na prostě všechno. No a na prvním místě, nulový přínost znalostí, je to jenom o šprtání, které nikdy nevyužijete, nulová provázanost na praxi. Je to alibistická škola, které jsou studenti úplně u zadečku (tedy ne, než zaplatíte) reagovat zde
    Email: blablacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2010 20:59:42, Lucie) Docela si vážím toho, co jste sem napsal. I když tu školu studujete tak dokážete připustit, že je o ničem, toho si cením, to se často nevyskytuje. Znám totiž hodně lidí co si nedokážou přiznat, že jejich škola je o ničem jenom kvůli tomu, že ji studují zrovna oni a byli by se schopní hádat do krve jakou má ta jejich škola prestiž a jak je strašně ale fakt strašně těžká:D. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2011 15:54:34, taky nereknu) Suhlasim, som v poslednom rocniku Bc. studia a bude velmi rad az skoncim a budem mat pokoj. Vyraz "alibisticka" skola je velmi trefny. Pride mi ze system je schvalne neprehladny aby zmiatol studenta a tak aby sa dostal do nestandardnej situacie ktora je samozrejme spoplatnena. Ta buzerace zo strany skoly je neuveritelna, prekvapuje ma, ze sa este nikdo nevzburil S04. Na druhej strane mi pride, ze sa narocnost skusok postupne zvysuje a je stale viac transparentna. Tak isto sa zvysuje uroven poskytovanych "vyhod" ako skolenia, stretnutia s osobnostami z praxe, ucast na konferenciach, zlavy a pod... Musim pochvalit vedenie skoly, ze vytvorili velmi efektivny stoj na peniaze S06. reagovat zde
      Email: takyblablacom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2011 19:02:32, Linda Rakytková) Zdravím, zrovna teď si hledám vysokou školu a hodně mě rozzlobilo, když jsem poslala na VŠEM dotaz ohledně matematiky na oboru marketing, nedostala jsem dostatečnou odpověď, tak jsem svůj dotaz specifikovala a pan Kadeřábek mi napsal, aby se takovíto uchazeči hlásili na školy jinde. Takovou aroganci jsem ještě neviděla. Asi to potvrzuje mé rozhodnutí pro VŠFS, i když to pro mě znamená dvakrát více peněz a vyšší vzdálenost. reagovat zde
    Email: linda.rakytkovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2012 11:13:46, PetraV) Klasická továrna na peníze nic víc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2013 20:06:19, Dan) To jsem se ale nasmál !!! Chichichi
    Jsi blázen :D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2013 22:03:02, mirabelka) Ze svých zkušeností můžu říct, že VŠEM je jen pouhá továrna na tituly. Nejdřív jsem si myslela, že takhle těžké studium na vš má být, ale pak jsem šla na magistra na veřejnou a to byl teda brutální skok v obtížnosti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2016 00:19:33, Kateřina) Ty jsi asi podváděla, viď? Někdo na titul má a někdo ne a tím bych to uzavřela. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jen upozorneni - Ostatní
  2. Upozornění, pochybné praktiky NU - NEWTON University

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.