VŠEM - nutnéé!!!!


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.05.2007 23:36:45, Lenka, zhlédnuto: 5671x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím,S08 prosím smutně koukám, hledám nějaké reference na VŠEM v Praze. Je to soukromá vysoká škola ekonomie a managmentu.

Díky za jakékoliv info, nevím, zda na tu školu jít...

Díky díky...:DS08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2007 18:21:21, David) Ahoj, prý docela ujde, záleží na tom, co chceš studovat. Kamarád je na BIVŠ (www.bivs.cz), tam se studují podobné obory a je spokojený. Prý je lepší než VŠEM, větší a starší. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2007 21:05:44, Martin) Ahojky, když jsem se před šesti lety rozhodoval mezi soukromýma vejškama, tak mě VŠEM nenadchla. Šel jsem na VŠFS a musím říct, že nelituju.
    Přeju dobrý výběr!
    Martin reagovat zde
    Email: m.kopejtkopfcscz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2007 21:28:55, Lenka) Moc díky za reakci. Kolik stojí prosím VŠFS??Chci studovat hlavně marketing a média. reagovat zde
    ICQ: 418511304
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2009 19:56:30, Studentka) Pro ty co pročítají i starší články:
    Pokud chcete kvalitní vzdělání a nechcete zbytečně platit víc peněz za školné, tak VŠEM je dobrý příklad. Školné je 40tis. za rok, o proti ostatním soukromým VŠ je to slušné. O prázdninách nebo i částečně v průběhu roku se na školné dá vydělat. Mají zajímavé stipendijní programy, nejlepší studují zdarma, je tu i sociální a ubytovací stipendium atd. Jsem na VŠEMU a jsem za to ráda :). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2010 10:26:23, bublina) Ahoj Leni,
    čtu tady více těch příspěvků o VŠEM a teda jen zírám jak ji někdo může chválit nebo dokonce zas schazovat tím, jak je příšerně lehká ....
    Já chodím prezenčně na VŠEM do třeťáku, ano ještě teď do třeťáku, jelikož obhajoby jsou až v říjnu ... které stejně stíhá tak 20 lidí z 200 no nic
    K samotnému studiu, testy jsou jen písemné abcde ... jo řeklo by se pro blbce ale když se odpovědi liší ve slovíčku je to fakt bezvadný.
    Ohledně seminárek, máš tři pokusy+rektorský termín na odevzdání, vypadá to taky jako kravina, ale nemysli si, že ti lektoři seminárku nevrátí ať už s tím, že máš špatně udělaný citace, nebo dokonce vyhazov za plagiátorství (když citaci zapomeneš uvést).
    No a nejhorší část jsou státnice VŠEMky ... dělají se až ve třeťáku, teda jen my a druháci po nás, nyní zas mění systém jako již milionkrát za tu dobu co jsem tam (jsem totiž v prvním jejich prezenčním ročníku :-)) )
    Státnice jsou tři - každou musíš nejdřív napsat písemný test a když ho uděláš jdeš na ústní .... Termín je každou první středu v měsíci = jedna státnice na dva měsíce když ji dáš na první pokus => 3 státnice => půl roku na škole
    Jasně můžeš si dát třeba všechny tři najednou, ale z vlastní zkušenosti nedoporučuju :-( sama VŠEMka nám řekla, že státnici z ekonomie máme dvakrát tak těžkou, než co mají na VŠE, aby prý měli jméno ... bohužel na ni vylítalo ve třeťáku většina lidí
    Jakmile nedáš třeba i třetí státnici, hoděj tě do prváku, neuznaj ti seminárky, ani hotový státnice, který máš a co je největší pecka, propadne ti bakalářka, kterou máme téměř všichni napsanou ...

    OPRAVDU NEDOPORUČUJU NA TUHLE ŠKOLU CHODIT, VYHODILA JSEM PŘES STO TISÍC A TED JEN ČEKÁM A DOUFÁM, KDY DODĚLÁM A JESTLI VŮBEC STÁTNICE A BUDU MOC OBHÁJIT SVOJI PŮL ROKU NAPSANOU BAKALÁŘKU ....:(:(:( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2011 12:20:03, rajcatko) souhlasím s tvým názorem..ale jak se pak přístup může změnit od vedení? je nějaká šance.. ? jinak je pravda, že je hodně lehčích a přístupnějších škol.. zkuste VŠO.. něco vás naučí a investované penize vám budou ku prospěchu.-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2011 22:29:19, Tom) To, že má VŠEM 2x tak těžkou státnici z ekonomie, než VŠE mě opravdu pobavilo.. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2010 00:28:23, Romana) Ráda bych podotkla, že podle informací těch kteří obhajovali v květnu BP na VŠEM to udělala maximálně polovina lidí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2010 08:31:03, Honza) ahoj,

    pokud chceš investovat svoje peníze dobře... tak doporučuji VŠFS. škola má opravdu kvalitní vedení a dělají to poctivě... navíc je to jediná soukromá ekonomická univerzita, jsou napřed před VŠEM A BIVŠ... tam mají problém, aby jim akreditační komise schválila mgr. program... na VŠFS mají i Ph.D. doktorandské studium.... pokud máš možnost studovat v Praze, tak bych nad jinou školou nepřemýšlel. H.

    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2011 14:19:25, Andrea) Ahoj,
      jdi radeji na verejnou. Ja skoncila na VSEM. nepovedene prijimacky na VSE:/. Uz sem dostudovala a nikde me nechtely. Uz sem vzdala jakekoli manazerske pozice, protoze vsude berou studenty z VSE nebo CZU. Jenomze mam problem i s nisima pozicema, treba na recepci, kde zase chteji jen stredoskolaky. Jsem fakt zoufala. Jedna personalistka mi rekla, ze moje studium byli vyhozene penize. reagovat zde
      Email: asteriskseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2011 19:02:48, jirka) Musím potvrdit, že peníze za tvoje studium vyhodil stát (ale) už na základní a střední škole. Shoda podnětu s přísudkem ti zjevně nic neříká. Pokud takhle píšeš motivační dopisy a životopisy, pak se nedivím. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2012 12:27:40, Student) Zdravím,

        jsem aktuálně studentem 2. ročníku Bc. programu na VŠEMu. Trochu jsem pátral po internetu a bojím se uplatnění po vystudování bakaláře. Přeci jen ČR je stále východní blok a většina lidí zde nahlíží na soukromé školy negativně. Mohu si myslet cokoliv jiného, ale neovlivním to. Po maturitě jsem studoval i státní školu. Ovšem měl jsem jiné představy a chtěl jsem něco, co mě bude bavit. Prostě jsem před maturitou ještě nevěděl, jakým směrem chci jít. Nakonec jsem se rozhodl pro VŠEM, která mě celkem baví.

        Přemýšlím teď, že bych se připravil na přijímačky k dálkovému studiu na státní škole. Mít 2 Bc. tituly z 2 různých oborů stojí za úvahu. Problém je, že to dálkové studium už bych musel dokončovat při práci.

        Myslíte, že do toho mám jít, nebo počkat na dostudování VŠEMu a dálkové studovat až po "usazení" v práci? Ono pak záleží na zaměstnavateli: neplacené volno, či placená dovolená. Každopádně by mohlo na zaměstnavatele lépe působit, že jsem vystudoval Bc. obor na VŠEMu a jsem v půlce dálkového Bc. studia na státní škole.

        Uvítám jakýkoliv názor, radu.

        Bc. je v dnešní době málo, ale Ing. už bych asi nebyl ochoten na soukromé škole financovat. Proto i ta dálkařina by mohla být krokem k magisterskému studiu na státní škole. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2012 20:33:17, Student) Tak jsem se rozmyslel, je to ***ost si přidat další školu. Raději udělám jednu školu pořádně. Mám toho hodně, takže bych sotva jinou školu stíhal. Ať si každý myslí o soukromých školách, co chce. Je to jeho problém. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2012 20:33:18, Student) Tak jsem se rozmyslel, je to ***ost si přidat další školu. Raději udělám jednu školu pořádně. Mám toho hodně, takže bych sotva jinou školu stíhal. Ať si každý myslí o soukromých školách, co chce. Je to jeho problém. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium na VŠEM Praha - Informace o studiu
  2. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  3. VŠEM - studium - Výběr vysoké školy
  4. Dotaz ohledně bydlení - pro studenty VŠEM - Ostatní
  5. prezenční forma na VSEM - Ostatní
  6. VŠEM - Komunikace a lidské zdroje - Ostatní
  7. VŠEM - Matematika?! - Ostatní
  8. Máte zkušenosti s VŠEM či BIVŠ?Prosím písněte sem. - Ostatní
  9. Za mě VŠEM ano! - Ostatní
  10. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.