TUTOR kurzy

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.05.2007 21:53:05, Lenď@, zhlédnuto: 1927x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojda, přihlásila jsem se do jednoletého kurzu tutoru-kvůli přijímačkám na LF. Máte někdo zkušenosti s těmito kurzy?Napiště jaké;) Díky a zdravím:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2007 16:26:32, kocka) Chodila jsem na přípravný kurz od Tutoru v Brně, byla jsem dost spokojena, zajímavě vedené hodiny a spousta materiálu...Sice přijimáčky teprve dělat budu, ale určitě mi to hodně dalo, tak pa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2007 21:57:21, qqqwwziiii) Tak mě to teda nic moc nedalo...kvanta učiva na horzně málo času...:)Všechno sem se stejně musela naučit sama...takže zbytečně vyhozené peníze!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2007 11:37:21, Lenď@) Děkuji za názory a k druhému příspěvku jen dodávám, že je naprosto normální, že učit se to musíš sám a do hlavy ti to nikdo nenatluče...od kurzu čekám jenom to, že mi někdo konkrétně ukáže směr a témata, která OPRAVDU budu potřebovat k přijímačkám...plácat se v tom sama je zbytečná ztrata času... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 12:13:15, Regina) Tutor nebrat !!!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 12:25:17, Regina) Kurz bude zrušen na základě storno podmínek (bod č. 4) a zbylá částka bude studentovi ponechána u společnosti Tutor v podobě kreditu pro příští období. Tento kredit může student uplatnit na kterýkoliv kurz z nabídky společnosti Tutor..... je docela zábavné přečíst podmínky Tutoru !!!! NEBRAT !!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2020 14:23:36, Michal) Bohuzel s firmou Tutor (patri do skupiny EDUA Group) mam neprijemnou zkusenost. Zaplatili jsme dceri kurz AJ jako pripravu na prijimacky na VS. Bohuzel kurz byl pro nedostatek zajemcu zrusen, o cemz nam bohuzel vedet nedali - pry posilali mail, ale dcera jej nedostala. Takze jsme tedy zazadali o vraceni penez, coz bohuzel ani po trech tydnech neprobehlo. Komunikuje se mnou pouze jejich klientsky servis s tim, ze "Je to velmi mrzi a posilaji urgentni pozadavky na financni oddeleni" kde teda asi konci v kosi. Chapu, ze v dobe korona krize mohou mit problemy, ale resit to timto stylem a zadrzovat penize zakaznikum nejde.

    PS. je to sice do jiz hodne stare diskuze, ale treba jako varovani pro dalsi lidi se muze hodit. reagovat zde
    Email: dvorakmetropolitascz

Podobné příspěvky:
  1. Přípravné kurzy TUTOR OSP + ZSV - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Tutor,Sokrates, nultý ročník SPECHA - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Kurzy AMOS - Ostatní
  4. Přípravné kurzy chcinamedicinu.cz - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. přípravné kurzy - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. AJ TUTOR VSE - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Pripravne kurzy na vysokou na práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Tutor - bilogie - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Přípravné kurzy. - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. tutor - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.