Ekonomky

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.05.2007 11:56:28, Jahůdka, zhlédnuto: 191x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj! Chtěla jsem se vás zeptat, jaká z následujících ekonomických fakult má podle vás nejvyšší prestiž a kvalitu výuky a která naopak nejmenší... Je mi jasné, že to lze těžko posoudit, když nestudujete na daných školách najednou, ale jen bych chtěla slyšet váš názor. Tak ty fakulty jsou: na VŠE fakulta národohospodářská a fakulta financí a učetnictví, na ČZU fakulta provozně ekonomická a na Univerzitě Pardubice fakulta ekonomicko-správní. Ještě jsem se chtěla zeptat, zda nějak ovlivňuje rozhodnutí zaměstnavatele, jestli mě má přijmout do zaměstnání, jakou fakultu bych vystudovala. Jestli např. z VŠE bych sháněla práci lépe než z Pardubic? Moc díky za každý názor!:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 12:08:08, jiri) Tyhle dotazi mam nejradeji (nic proti tobe) vzdy totiz vyvolaji nejprve vlnu honosnych vet oznacujici tu ci onu skolu za tu nehprestiznejsi a nejlepsi u nas, nacez nasleduje stejna ne li jeste veci vlna kritiky na tu samou skolu :) Veskutecnosti zamestnavatelum az tak moc nezalezi jako VS mas ale co umis. Vseobecne vzato si myslim, ze vsechny fakulty ktere jsou podle MSMT v skupine A nebo B (netvrdim ze je to jediny a nejlepsi zebricek u nas, lec je to jediny oficialni), jsou v pohode, nehorziti ze by tvuj titul zde nemel dostatecnou vahu, ze by hrozila ze nebudes moc pokracovat v navazujicim studiu atd. A vse ostatni je dosti subjektivni ovlivneno obvykle tim na ktere skole studujes a jak se ti tam dari (at uz ji vychvalujes do nebe a nebo naopak zhazujes jak muzes). Pravda v HN byla jakasi snaha o zebricek skol, lec jejich kriteria mi prisli dosti zvlastni. Proste v CR Harvard nemame. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2007 12:43:14, Kall) doporučuji VŠE, fakulta financí nebo mezinárodní nebo podnikohospodářská:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přestup z Ekonomky na jinou Ekonomku - Ostatní
  2. Studium ekonomky na MUNI, MENDELU nebo VUT? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.