bakalárska prace - bez vedúceho

Kategorie: Informace o studiu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.09.2020 20:58:48, Filip, zhlédnuto: 68x, reakcí celkem: 0Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý deň, chcel by som sa Vás opýtať, či sa niekomu z Vás stalo to, že ste si nevybavili žiadneho vedúceho pre svoju bakalársku prácu, bohužiaľ na našej škole je to tak, že registrácie bakalárskych prác sú do 31.09.2020. Moja situácia je taká, že som najprv písal len jednému učiteľovi, ktorý sa mi bohužiaľ neozval, no zistil som, že už ma plno. Tak som si vybral iného učiteľa, ktorý mal tiež vypísanú tému, no bohužiaľ neodpísal mi, a potom to začalo - moje obavy a stres, Napísal som asi ďalším trom učiteľom, ktorý majú vypísané predbežné témy a taktiež nič .. Začal som písať snaď každému, vůbec som ale nechcel písať viacerým učiteľom, pevne som dúfal a veril, že ten prvý ma vezme :( bohužiaľ sa opak stal pravdou a teraz vyšilujem lebo nemám nikoho a naozaj kvôli tomu ani nespím. A príde mi to aj také zahanbujúce, písať každému. Písal som aj na naše študijne oddelenie, v akej som situácii a paní zo š.o. mi odpísala vetu typu, aby som kontaktoval garanta oboru, že mi môže MOŽNO vedúceho prideliť. No a mňa by zaujímalo, či bol niekto v podobnej situácií, a či Vám naozaj niekoho pridelili, veď snáď nebudem predlžovať štúdium rok kvôli tomu, že sú všetci obsadení. Ešte podotýkam, že predmet o bakalárskej práci máme až teraz v 5. semestri a čo viem, na iných školách to majú oveľa skôr a riešia tieto veci skôr. Viete mi prosím poradiť, či naozaj môže garant niekoho navrhnúť ? Pre mňa je to cele také ponižujúce :( , keďže sa štúdiu venujem, no nemám tam moc kamarátov, takže neviem s kým sa mám poradiť.. No proste naozaj som nevedel, že napríklad bakalársku prácu niekto rieši rok a viac dopredu, a potom sú učitelia obsadení :( máte niekto podobné skúsenosti. Ďakujem a prajem Vám úspešný nový semester 2020/2021

Email: tereza9899seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Bakalářská práce - hrozí mi vyhazov - Západočeská univerzita v Plzni
  2. Práce vědce - molekulárního biologa/biotechnologa /genetika - Informace o studiu
  3. Ukončení studia-Úrad práce-Vrácení se ke studiu - Informace o studiu
  4. Magisterské studium bez diplomovej prace - Výběr vysoké školy
  5. Práce+prezenční studium - Ostatní
  6. Bakalářská práce - Ostatní
  7. OPF diplomové práce - Ostatní
  8. Psychologie, sociální práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. FSE UJEP sociální práce - můžu poradit... - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  10. práce při kombinovaném oboru - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.