Analytická a forenzní chemie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.03.2021 00:55:18, CuriousStudent, zhlédnuto: 504x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

ráda bych se zeptala na názor ohledně VŠCHT, konkrétně na obor analytické a forenzní chemie.
Jsem v 2. ročníku gymnázia a tento obor mě velice zaujal a vzhledem k mému zájmu o matematiku a chemii mi to přijde jako vhodná volba.
Slyšela a četla jsem již desítky názorů, od těch špatných k těm dobrým, většina z nich však začínala větou typu "jedna bába povídala" a nebo to byl názor z roku 2009, který pro mě, pochopitelně, není již v tuto chvíli úplně objektivní. :)
Proto chci požádat někoho, kdo tuto školu, nebo ještě lépe tento obor, studuje nebo v blízké minulosti studoval, zda by se nepodělil o názor. Byla bych opravdu ráda, kdyby to byl student nebo absolvent této školy. Přece jenom, jejich názory budou zřejmě věcnější, než názor studentů např. UK nebo ČVUT, kteří někde něco zaslechli, že? (a že takových je tady zřejmě plno:))

Děkuji předem za odpovědi :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2021 22:05:54, Tomas) Ahoj, máme studenta tohoto programu v rodině. Chválí si to a baví ho to. Přednášky zajišťují skuteční odborníci z praxe, je možno pracovat při studiu na vědeckých grantech špičkového výzkumu – člověk se prý dostane k tématům, která se v amerických kriminálkách neřeší a nebo reálně řeší trochu jinak (on konec konců pohled amerických kriminálek v TV a reality je dost odlišný). Navíc tam prý spolupracují přímo s Kriminalistickým ústavem Policie a snad mají sepsáno i memorandum o spolupráci přímo s policejním prezidiem/prezidentem. Nově teď prý spustili webové stránky ke studiu, mrkněte na to: forenzni-chemie.cz reagovat zde
    Email: tomas1998-1seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2022 16:13:53, Eliška) Ahoj, tento obor prakticky stojí na iluzích. Než jsem nastupovala na VŠCHT vybírala jsem si mezi tímto oborem a Chemickým inženýrstvím. Forenzní analýza je lákadlo na studenty, kteří věří, že se vše děje jako v kriminálce. Ano jsou tam zajímavé obory jako analýza drog apod. Ale dle mého názoru, je to takový obor o ničem. Lepší je si dát analýzu než forenzku, ale musíš počítat s tím, že skončíš v laborce. Samozřejmě záleží vždy na kontaktech jaké máš. Ale obor Forenzní chemie v dnešní době studuje tucet lidí, takže o lidi opravdu nouze není. Navíc i z Chemického inženýrství, na které jsem se nakonec dala, můžeš jít dělat to samé jako dělají na forenzce.
    Je to čistě osobní názor.
    Pokud by ses chtěla na cokoliv zeptat ohledně VŠCHT napiš mi na mail eli1012seznamcz ... je to anonymní mail, pak ti pošlu svůj fb reagovat zde
    Email: eli1012seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. chemie pro medicínské aplikace - Výběr vysoké školy
  2. Obor "Kriminalistika a další forenzní disciplíny" B61 - Policejní akademie České republiky
  3. Chemie vs Biologie - uplatnění - Výběr vysoké školy
  4. Forenzní analýza - Výběr vysoké školy
  5. obor Chemie na VŠCHT - Výběr vysoké školy
  6. Biologie,chemie, ale jaký obor? - Výběr vysoké školy
  7. Chemie - Přírodovědecká fakulta x VŠCHT - Výběr vysoké školy
  8. NSZ z biologie a chemie - farmacie ?? - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Šance na přijetí na obor Chemie na VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  10. Klinická biologie a chemie - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.