Percentil na bezpečnostně právní studia u civilistů?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.05.2021 14:18:39, Poptávka, Vítek, zhlédnuto: 7230x, reakcí celkem: 31Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nevíte kolik berou civilistů na bezpečnostně právní studia? Součet percentilů je 136. Mám nějakou šanci? Předem dík za odpovědi
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2021 19:56:40, Katja) Ahoj, tenhle rok berou 55 civilistů na obor Bezpečnostně právní studia. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2021 00:35:38, piko) Jen pro upřesnění, berou 65 na prezenční formu a 55 na kombinovanou formu studia. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2021 13:40:36, Vítek) Maximální počet je již pevně stanoven? Četl jsem příspěvky z minulého roku a jedna slečna psala, že skončila 50. z 90. Tak nevím zda se slečna nemýlila čirou náhodou reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2021 19:25:14, Katja) Minulý rok jich brali víc, jinak počty přijímaných jsou na stránkách školy reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2021 15:25:18, piko) Ano, je. Tenhle rok pro FBP to je tak, jak jsem psal dřív už. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2021 21:33:54, Colette) Ahoj, hlásím se na kombinovanou formu studia, mám pořadí 38-37 a mám na sisu napsáno, že jsem nepřijata z důvodu počtu bodů nebo pořadí. Jak je to možné? reagovat zde
        Email: Colettelacinovagmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2021 22:18:59, H) Hlásila jste se na kriminalistiku nebo na bezpečnostně právní studia? Jaký máte součet percentilů, jestli se můžu zeptat? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2021 22:56:17, alcam) Ahoj, co jsem dostala za informaci, tak minulý rok měla jedna slečna percentil 135, brali 85 uchazečů a ona skončila 80. pod čarou. Tenhle rok to bude nejspíš ještě horší. Mně všichni říkají, že by mohl být problém i s mým percentilem (174,67), tak jsem zvědavá. Nevíte někdo, do kdy mají být výsledky? reagovat zde
    Email: alcamer69gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2021 15:49:29, Vítek) Takže skončila 165.? Jaj, tak tedy soukromá to asi bude. Pravděpodobně všfs. Odvolání nemá ani smysl dávat :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2021 23:57:26, Darwin) Předminulý rok měli výsledky nějak 8. nebo 9. července, jinak co jsem koukal na výsledky z min. roku, tak si myslím že každý kdo má 160+perc., tak by měl být v klidu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2021 01:52:22, alcam) Super, díky za info. reagovat zde
      Email: alcamer69gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2021 15:13:20, K) Kde jsi koukal na výsledky z minulého roku? Já nic takového najít nemůžu. Nebo podle čeho usuzuješ, že ti bude stačit percentil 160+? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2021 23:00:56, Darwin) Tady na foru postovali lidi svoje výsledky z min. let a ještě podle scio analýzy se to dá +- spočítat reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2021 11:12:06, K) To máš pravdu asi no. A ještě pro ty co si chtějí udělat představu o tom, jak na tom jsou, tak já mam součet percentilů 185 a podle Scio analýzy jsem zhruba 7.-11. v pořadí (na prezenční studium). reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2021 12:12:00, Darwin) To pořadí, co tam ukazují bude ve skutečnosti pravděpodobně ještě nižší, protože se dá předpokládat, že část lidí půjde na KOMBI. a zbytek na PREZ. a u těch testů se to bere jako jeden celek pro celou fakultu reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2021 00:32:43, Mak) Kde se dá prosím najít ta analýza? Nikde to nemůžu najít, v osobním profilu nic nemám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2021 01:08:08, Pipka) Já jsem slyšela, že minulý rok měla jedna slečna percentil 200 a skončila 58. pod čarou, tak nevím S15:D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2021 01:49:53, alcam) Tak to je pěkná hloupost. Kde k tomu ti lidé chodí? :D reagovat zde
      Email: alcamer69gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2021 15:36:49, Vincent) 200 percentil jo… to by měla být první S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2021 10:59:44, Colin) I\'m a college senior wondering what opportunities there are to work in national security law in the US.

    From what I\'ve read, the options from the government side are working as a counsel to an agency or being a prosecutor at Main Justice NSD or in an USAO that does a lot of national security/terrorism work (SDNY, EDNY, DC, EDVA). What are traditional pathways to these options? How competitive are they to land? Which would be ideal?

    In terms of work experience, how important would having pre-law school sector experience be (at, say, State or another agency doing relevant work)?

    Also, would Columbia, Harvard, Georgetown, or UVA be the best pathway toward & education for this type of work (assuming I won\'t get into YLS)? reagovat zde
    Telefon: +91-172-4070400, Email: butlercolin10gmailcom, Web: https://www.inscol.com/india/
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2021 12:18:09, Míša) Ahojky, nemáte prosím představu, jak je to s percentily na kriminalistiku a další forenzní disciplíny? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 00:15:26, Vítek) Dneska přišly výsledky a dopadl jsem stý a píšou, že jsem přijat, ale je tam napsáno orientační v závorce. Neví někdo co přesně to znamená? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 01:54:11, H) Podle mě tam mají nějaké zmatky, přítel se hlásil jako příslušník a napsali mu nepřijat z důvodu nedostavení se k přijímací zkoušce, přitom příslušníci žádné přijímačky nedělají, takže taky nevíme, co si o tom máme myslet reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 23:29:23, Veronika) Stalo se mi úplně to samé, prý jsem se nedostavila k přijímací zkoušce, přitom mi ani nepřišla k přijimací zkoušce žádná pozvánka, když už ... :-) To si měl ty přijimaci zkoušky každý zařizovat sám nebo co? reagovat zde
        Email: sykorova-vercaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 23:34:33, H) Jo jo, pokud se někdo hlásil jako civilista a nebo příslušník, který ale nedoložil papíry o tom, že je příslušník, musel si sám zajistit přijímačky formou scio testů. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 23:34:55, Nick) A jsi civilista nebo? Civilisti dělali scio testy a scio výsledky následně odešle vysokým školám.
          Pokud jsi šla z policejní sš nebo jsi pracovník na úřadě, tak u nich nevím, jak přesně funguje přijímací řízení. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 12:13:08, kate) Nějak se v tom už ztrácím...Bezpečnostně právní studia - pořadí 63.-64. (orientačně) - podmínečně přijata...jak to tedy funguje? Může se orientační výsledek ještě změnit nebo je to definitivní? reagovat zde
      Email: katy.matejovaemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 23:08:30, Vítek) Podmínečně? Já jsem dopadl stý jak jsem psal výše a mám tam normálně přijat na základě přijímací zkoušky. Jestli v tom mají vážně nějaký chaos a dávají mi tu falešné naděje :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 23:22:20, H) Podle mě platí to, co je v dopise. Pokud ještě nepřišel dopis, tak se výsledek ještě může změnit asi. Doufám ale, že ne, protože už jsem se radovala z přijetí na oba obory a nevím, co bych dělala, kdyby mi teď přišlo, že nakonec přijata nejsem reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 23:29:38, Nick) Aktuálně taky čekám na dopis no, tomu sisu se nedá věřit, ale bylo by to fajn, kdyby nezměnili výsledky reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Rozdíl mezi Bezpečnostně právní studia a Kriminalistika - Policejní akademie České republiky
  2. Zkušenosti s oborem B60 - Bezpečnostně právní studia - Policejní akademie České republiky
  3. Percentil na přijetí - Policejní akademie České republiky
  4. Všfs - bezpečnostne právní studia - Výběr vysoké školy
  5. Právní specializace - Ostatní
  6. Percentil - Informace o studiu
  7. Percentil MUNI FSS psychologie - sociální práce a politika - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. FF UHK percentil - Ostatní
  9. SCIO percentil - PROSÍM O VYSVĚTLENÍ !!!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. potrebny percentil na VŠE, fakulta informatiky a statistiky (fis) - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.