FEK - Bc. Informační management (IM) - vyplatí se mi to v mém případě?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.03.2022 13:04:22, anonymní, zhlédnuto: 13111x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,

hledám si záchranný Bc. program na ZČU, kdyby mě nikam nevzali nebo bych odešel z programu, kam by mě vzali a toto je jeden z mála, kam bych byl ochoten se přihlásit.

Asi se budete divit, že jsem se ekonomice nikdy téměř nevěnoval, ale zjistil jsem, že tento program je hodně odlišný od ostatních programů na FEK a také nejtěžší, asi proto, že má silný přesah do technických oborů, např. do informatiky. Četl jsem, že je hoooodně těžký, ale možná je to o přístupu, třeba to pro mě s mým technickým myšlením (jsem průmyslovák) nebude tak zlé :-)

Zajímalo by mě, jestli je na FEK výuka angličtiny tak jednoduchá, jak mi bylo tvrzeno kamarádem bývalého spolužáka ze SŠ (který ovšem IM nestuduje) - prý je jednoduchá jak na střední.

Na interentu jsem četl něco o mikro- a makroekonomii, nevypadá to zas až tak hrozně, ale myslím si, že je budu mít šanci pochopit až po nástupu na školu.

Mohl bych se po vystudování uplatnit na této pozici, zejména pokud budu chtít po Bc. titulu pokračovat ve studiu?

Je stále platný tento příspěvek? https://www.vejska.cz/diskuze/46627

Absolventů ekonomických studijních programů je prý hodně, měl bych vůbec uplatnění?

Email: panglq923gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2022 13:07:49, anonymní) Zde ji doplňuji, pokud by to byla pracovní pozice, kterou bych nemohl vykonávat po absolvování tohoto programu, tak si toho prosím nevšímejte :-)
    https://www.global-imi.cz/career/financni-kontrolor-2-2-2-2/ reagovat zde
    Email: panglq923gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Finance vs Podniková ekonomika a management - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. EKF Management nebo Národní hospodářství? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  3. Management cestovního ruchu - prezenční studium - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. Výběr VŠ - bakalářský obor marketing, management a angličtina - Výběr vysoké školy
  5. Arts management navazujici - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Management zdravotnictví - Informace o studiu
  7. BIBS MSC. Ekonomika a management - Brno International Business School
  8. Vše fakulta managementu nebo Mendelova univerzita Ekonomika a management???????? - Výběr vysoké školy
  9. Vše fakulta managementu nebo Mendelova univerzita Ekonomika a management???????? - Výběr vysoké školy
  10. Informační média a služby - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.