FSV medialni studia

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.06.2007 13:49:04, Hanka, zhlédnuto: 1701x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJaká je hranice pro přijetí na FSY Mediální studia kombin.forma vite uz nekdo? Kolik mate bodu?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2007 15:13:10, hanka) S09tady fakt neni jedinej clovek co tam nekdy delal primacky??? ah jo... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 12:14:29, Media) Já je letos dělala, původně jsem na netu měla 60 b, ale zmizelo to, takže teď můžu jen doufat, že příště se tam třeba objeví víc :D Tys měla kolik? Pro srovnání... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 12:59:55, hanka) ja tam mela 65, si ale myslim ze hranice bude nekde nad 70, vubec nemam tuseni kolik kdo muze mit, nektery z otazek byly ok ale treba ta logika byla dle myho nazoru pekne nelogicka + neznam i/y apod... haha, mam 21 z aj a jen 44 z vseobecnyho reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 14:04:46, hanka) podle vysledku politiologu vydim hranici pro medialni studia tak na 80...S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 16:28:16, Media) Tak to se máme na co těšit S08. Jestli konečný rozhodnutí vážně zveřejní až 22. 6., tak do tý doby umřeme S05, je to sakra doba. Jinak přijímačky mi přišly docela špatně zorganizovaný, docela chaos S14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 17:09:35, hanka) To teda ja si taky myslim ze to moc nezvladali, mladosi co to organizovali... chyby v zadani apod..., a hlavne to zadani... haha mohli tam dat neco co vim a ne pana Rumuna s Magnesia Litera cenou...S12
    Na druhou stranu mam nadeji ze kdyz nekdo uvidi jak malo toho vim tak se mu me treba szeli a uzna ze bych mela jeste do skoly nejakej ten cas chodit...proste ze to potrebuju
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 17:29:08, Media) Koukám, že jsme měly stejný zadání, Magnesia Litera mě taky moc nepotěšila, ale tipla jsem to správně. Zas jsem udělala chyby jinde S04. Ty chyby v zadání mě docela šokovaly. A vedro tam bylo k chcípnutí, že normální člověk v tom nemoh přemejšlet. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 17:37:31, hanka) K tomu tipu na Rumuna gratuluju... ja si rikala - co blaznej to musi bejt kazdymu jasny ze to Rumun nebude - haha fakt me dostali...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 19:43:08, ivtcha) jaká je hranice vážně netuším, bohužel mám jenom 57 bodů (15 a 42)... minulý rok mě nevzali z kapacitních důvodů, už si ale nepamatuju, kolik bodů jsem měla, ale rozhodně to bylo víc než letos :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 10:28:37, hanka) nevite kde by se dalo zjistit neco o hranici pro prijetí z minulyho roku?
    je to vazne k nevydrzeni...
    stale doufam ze primacky delalo malo inteligentnich lidi...
    S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 22:40:27, Lucka) No ja mam 75,ale tezko rict..v prvni chvili se mi objevilo v systemu, ze nejsem prijata, ale to po kratke chvili zmizelo a ted tam mam jenom body. Objevila jsem tenhle dokumenty, docela zajimave statistiky skoda jen ze tam neni, od kolika bodu brali... http://www.cuni.cz/UK-2011.html reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 23:06:22, Pája) Mám 69 a postup k ústní...letos se postupovalo od 58 jako loni...Já jsem ten typ co sem ani moc nechce a dala jsem ten etst celkem slušně.JUá nevím, kámoška tam je a pořád říká, že o nic nepřicházím, když tam nepůjdu..tak já pořád nevím,no uvidíme na ústním,tam si moc nevěřím, tak to třeba bude vyřešený za mě:-)S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2007 11:03:21, Lucy) Lucka: Sice tam nejsou přímo počty bodů,ale docela dost toho vyctes z tech decilů ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2007 11:58:39, Lucka) Lucy: Jup, uz jsem na to take prisla :o) Jenom aby treba letos nebyli chytrejsi lidi... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2007 17:43:12, ivtcha) Pája: mediální studia mají ústní část zkoušek? nespletla ses? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2007 20:48:39, Pája) ivtcha: no jo, to bylo na marketingovou komunikaci a PR:-)pardon:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 10:22:48, hanka) tak na studentin.cz nekdo napsal ze MINULEJ ROK bylo k prijeti na medialni studia komb. 73 BODU, sakr bléé reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2007 09:22:38, hanka) tak na strankach FSV uz diskuze vubec nefunguje, alespon mne.. jedna se o cenzuru nebo vam to funguje? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2007 09:48:51, Lucka) hanka: jakou diskuzi mas na mysli..? Ja ani nevedela, ze tam nejaka byla :o) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2007 10:44:25, hanka) no tak uz mi to jde a samozrejme sem o nic neprisla fsvaci nediskutujou... S04
    asi nemaj o cemS14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2007 22:22:26, Katka) ahoj, já měla letos 77 bodů z mediálních... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 00:33:06, Zuzikwww) Ahojky.. No, já měla 70 a říkám vám, že mě hranice určitě naštve jestli bude nějakejch 73 S04
    Vypadá to, že na 70 to asi nepůjde, že... :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 16:20:24, lucka) Tak co lidi, jakpak jste dopadli? :o) Ja jsem tam reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 16:29:34, hanka) no ja mam 65 bodu pořad takže nic...S12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 20:22:19, katka) ja tam sem taky, celkem pohodicka,a le asi tam nakonec nepujdu...kupodivu toho vyslo vic...S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 08:18:44, Lucka) Me toho vyslo take vic (vlastne vsechno:D) , ale mozna zkusim jeste s necim jinym...to by snad slo zvladnout...doufam:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 10:09:06, Lucy) Ahoj, jste tady nekdo z Prahy...nezasel byste treba nekdo o prazdnina na predskolni medialni kafe? :o) reagovat zde
    Email: torquemadocentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 10:40:07, Zuzikwww) Ujistěte mně, že když mám 70 tak mě vzali.. Mediální studia, kom.forma, psáno v pondělí... Já tomu nějak nemůžu věřit :o)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 10:50:39, Lucka) Zuzikwww: JO, jsi tam stopro :o) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 11:24:34, Zuzikwww) Děkuju S11, já už se viděla na pajdě... S12 Dokonce jsem už začala pozorovat v metru děti jak nějakej úchyl abych si na ně zvykla :D Nevíte, kdy to má přijít písemně? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 12:47:21, Zuzikwww) He... když žádám o kolej, je tam napsáno "nepřijata"..co tohle znamená?! S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 13:26:46, Lucka) Zuzikwww: Myslis v tom informacnim systemu? Ja v informacnim systemu nemam pro jistotu napsano nic, ale ridim se tim, ze berou od 69 a tecka. Uz driv mi ten jejich IS blbnul a psal ze me neberou a pritom to (evidentne:) neni pravda.. ..takze bych byt tebou chvilku pockala anebo to zkus probrat se studijnim oddelenim, sama jsem se je na neco ptala a pi. Bohuslavova je velice vstricna pani. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2007 11:59:05, domenica) Tak já mám bohužel 68 bodů - o jeden jedinej bodíček ... :( Zkusila jsem napsat žádost o přezkoumání .... šance minimální, vím :( reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. FSV, medialni studia a zurnalistika - Ostatní
  2. Mediální studia UK navazující - Výběr vysoké školy
  3. mediální studia-kombinované - Univerzita Karlova
  4. Jak se dostat na Mediální studia? - Univerzita Karlova
  5. Medialni a komunikacni studia ? - Informace o studiu
  6. Scénická a mediální studia - Výběr vysoké školy
  7. Přijímačky - mediální studia (magisterský navazující) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  8. medialni studia - Univerzita Karlova
  9. Žurnalistika + mediální studia - Ostatní
  10. mediální a komunikační studia - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.