Kolej, dotaz


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.07.2022 22:51:56, Tomas, zhlédnuto: 581x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, měl bych dotaz od současných studentů polac, kteří využívají kolej :)
Je nějaká možnost sdílet pokoj s osobou opačného pohlaví?
Děkuji:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2022 22:53:52, Tomas) DODATEK - samozřejmě myšleno jako s přítelkyní, ne náhodnou slečnou:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2022 12:44:29, apache) Ahoj, no samozřejmě, ale přítelkyni bych do toho netahal. Já na pokoji pořádám mr.dačky pravidelně se spolužačkami, někdy i více najednou. Je to paráda.....co jsem na koleji, tak jsem si ho nikdy nehonil....není potřeba....naopak, mám se co ohánět... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.12.2022 16:40:14, světlana) ahojte,
      jojo a funguje to. Některé studentky si tak i přivydělávají, jednak s movitými spolužáky a nebo cizími dědky. Různé praktiky za různé ceny.... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2023 14:59:55, Janča) :D No vy máte fakt dost. Ale vážně: Je zcela běžné, že si takto studentky přivydělávají. Nekdy dedci, upocení slizouni, chtějí bez čepičky....prachy dobrý. Chlapci jsou na tom hůře, obstarožních paniček co hledají výkonné zajíce či ***i - těch je méně reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kolej nebo privát? - Výběr vysoké školy
  2. KOLEJ Jižní Město - OTAVA - Ostatní
  3. Dotaz - převod studentů do nové studijního programu - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. OPF Karviná-dotaz - Ostatní
  5. Dotaz - Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.
  6. Soukromá kolej - Ubytování a stravování
  7. kolej Suchdol - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Dotaz na Koleje VYHLÍDKA - Slezská univerzita v Opavě
  9. Kolej nejen pro studenty - Ubytování a stravování
  10. Nástup na kolej - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.