Ukončit nebo pokračovat

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.12.2022 16:29:39, Nabídka, tera, zhlédnuto: 196x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, jsem v prvním ročníku na bakaláři a zjišťuji, že to není pro mě ten pravý obor. Ztrácím motivaci k učení, nevyhovují mi předměty ani učitelé a přátel jsem také moc nenašla.
Doma na mě z jedné strany tlačí abych to ty tři roky přežila a z druhé zase abych to vydržela do zkouškového, udělala alespoň pár zkoušek a postoupila do letního semestru, abych měla i nadále status studenta. Já si ovšem nejsem jistá, zda to vůbec do zkouškového zvládnu.

Chtěla bych se touto cestou zeptat, jestli už se někdo v takovéto situaci ocitl a jak popřípadě postupoval dál?

Měla bych zvažovat pracák?

Email: unnecessaryanduselessgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2022 00:21:58, Riky) Předně bych začal tím, že jsi na vysoké a rozhoduješ se sama za sebe, takže názory okolí bych úplně neřešil Hele upřímně jsi v prvním ročníku a reálně se prokousáváš zakládama oboru a celé se to ještě změnit, to mi věř. Určitě bych to nevzdával, minimálně pokud jsi se pro to opravu rozhodla, protože jsi se chtěla svému oboru věnovat. Musíš si sama říct, jak to vidíš, pokud to dřeš od rána do večera...
    Hodně štěstí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2023 17:44:23, Ondřej) Ahoj, mohl bych se zeptat, jak to dopadlo? Jsi v dalším semestru, nebo máš nyní "přechodné období" pro hledání vhodnějšího oboru? reagovat zde
    Email: AndyChaseseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2023 10:29:45, tera) Školy jsem zanechala, nyní pracuji a zkusím to znovu v novém školním roce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2023 13:51:46, Nestudijka) Vs je sracka, buď si najít nejaku easy dávácku nebo *** ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2023 14:54:11, andrejka) Ahojky,
    přesně vím, o čem mluvíš. Taky mi to nešlo, vůbec jsem tomu nerozuměla, byli na mě zlí, někdy mluvili anglicky, to vůbec, nebo když něco na počítači, to taky neovládám. Takže jsem plakala jako pořád, blila jsem nejedla, onanovala - když mám stresy, tak onanuji. Odešla jsem....
    Měj se hezky
    Andy reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Mam pokračovat ve studiu nebo ne? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. Ukončit studium? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. Kam s tímto bc mohu pokračovat ? - Výběr vysoké školy
  5. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.