VŠEM

Kategorie: Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.02.2023 21:58:35, Tereza, zhlédnuto: 80x, reakcí celkem: 0Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZískáni kreditů za psaní pozitivních recenzí? Ano, i takhle se studuje na VŠEM a asi i proto tu tolik těch pozitivních recenzí je. Dávám jednu hvězdičku jen proto, že žádná dát nejde. Je mi až špatně z toho, že v dnešní době může vysoká škola fungovat jen jako továrna na prachy. Pořádně si přečtěte všechno, co tam budete podepisovat. Platí se tu totiž úplně za všechno. Budete se až divit, na čem všem se dá legálně vydělat. Ale to je jasný žejo, někde se peníze na reklamy brát musí. Morální zábrany nebo pochopení tu fakt nehledejte. Komunikace je také na bodu mrazu, furt jen čekáte a čekáte na odpověď přes nesmyslnou aplikaci. Žádný mail se tu totiž nevede. Předchozí titul jsem získala na jiné soukromé VŠ, kde byly přístup a hlavně poplatky diametrálně odlišné. Nelze tedy všechny soukromé školy házet do jednoho pytle, ale jediné co si odnáším ze “studia” na VŠEM je ponaučení: důkladně studovat všechny smlouvy i pokud je vytváří zdánlivě důvěryhodná instituce jako je vysoká škola. Ano vím, je to především moje chyba, že jsem to důkladně nepročetla, ale žila jsem do této doby v iluzi, že VŠ je hlavně o vzdělání a ne o penězích.

Podobné příspěvky:
  1. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  2. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  3. VŠEM - recenze - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  4. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  5. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Hodnocení Ing. studia na VŠEM - Výběr vysoké školy
  7. První rok studia na VŠEM - Ostatní
  8. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  9. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  10. Studium na VŠEM - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.