Vysoká škola ekonomie a managementu: Skvělá volba pro úspěšnou budoucnost


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.05.2023 13:08:48, Nabídka, Kristy12345, zhlédnuto: 13078x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Jsem studentka třetího ročníku na vysoké škole ekonomie a managementu a musím říci, že to je jedna z nejlepších zkušeností mého života. škola se opravdu zaměřuje na kvalitu vzdělání, což dokazuje tým profesionálních a ochotných profesorů. Jejich přístup ke vzdělávání je naprosto jedinečný, protože dokonale propojují teoretické znalosti s praktickými dovednostmi. TEXT
Během celého studia jsem měla možnost sledovat, jak se profesoři snaží studentům vše důkladně vysvětlit a jsou připraveni pomoci při jakémkoliv problému či nepochopení. Jejich odbornost a zkušenosti z praxe mi umožnily získat cenné informace, které mi pomohly nejen ve škole, ale i v mé budoucí kariéře.
Navíc jsem během studia dokázala úspěšně skloubit práci a školu. Díky flexibilnímu rozvrhu jsem mohla navštěvovat přednášky i semináře tak, abych stihla své pracovní povinnosti a zároveň si udržela čas pro své koníčky a osobní aktivity.
Co se týče přípravy na zkoušky, škola nabízí spoustu materiálů a zdrojů, které mi pomohly lépe se připravit a dosáhnout skvělých výsledků. Všechny potřebné informace jsem snadno našla v moderním a inovativním systému školy.
Vysoká škola ekonomie a managementu je opravdu moderní a neustále se rozvíjející instituce, která nabízí svým studentům veškeré nástroje k úspěchu. Jejich technologické vybavení, kvalitní učební materiály a profesionální tým pedagogů dělají z této školy jednu z nejlepších možností pro studenty, kteří touží po excelentním vzdělání v oboru ekonomie a managementu.
Nemám žádné pochyby o tom, že volba této školy byla jedním z nejlepších rozhodnutí mého života. Pokud hledáte skvělé vzdělání, podporu od profesorů, flexibilitu pro práci či osobní aktivity a dostupnost mater pro zk, pak je vysoká škola ekonomie a managementu tou pravou volbou pro vás!:)

Email: kikinkazzseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2023 20:37:21, doc. PhDr. Jan Vojel, DrSc., Dsc. dr.hc.) Dobrý den,
    uděluji Vám zápočet z předmětu guerilla marketing a propagace Vysoké školy ekonomie a managementu Recenzi jste zpracovala dobře, pokud byste doplnila ještě teoretickou a zastaralou výuku na veřejných vysokých školách, tak by recenze byla doslova špičková.

    S pozdravem

    doc. PhDr. Jan Vojel, DrSc., Dsc., dr. h. c.
    katedra marketingu
    Vysoká škola ekonomie a managementu a.s
    Nárožní 2600/9A, 15800 Praha 5
    vojelvsemcz
    +420 245 010 245 reagovat zde
    Telefon: 420 245 010 245
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2023 14:33:57, peachovina) No jasně, to je fejk jako bejk....tebe taky vojel, viď. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Vysoká škola ekonomie a managementu - ZKUŠENOST - Ostatní
  2. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  3. VYSOKÁ ŠKOLA ZDRAVOTNÍCTVA A SOCIÁLNEJ PRÁCE SV. ALŽBETY Příbram - Výběr vysoké školy
  4. Moravská vysoká škola Olomouc - Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
  5. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Volba mezi VŠO, VŠFS, CEVRO - Výběr vysoké školy
  7. Vysoká škola Akcent College - Výběr vysoké školy
  8. IT + ekonomie - ČVUT FIT/FEL nebo VŠE FIS - Výběr vysoké školy
  9. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  10. Vysoká škola veřejné správy a mezinárodních vztahů - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.