Co je obsahem přijímaček na fmk utb?nevíte někdo?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.06.2007 12:30:00, ivča, zhlédnuto: 5328x, reakcí celkem: 96Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoooj všichni...měla bych otázečku...nevíte někdo náhodou, co všechno by mělo být v přijímačkách na fmk utb?obor marketingové komunikace...maj tam napsaný řešení drobných reklamních a propagačních problémů, ale co si pod tim mam představit, to netušimS15...moc bych se tam chtěla dostat, ale vůbec nevim na co se mam připravit...tak kdyby s tim měl někdo nějakou zkušenost tak mi pleasky dejte vědít..kuju:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 08:14:41, verča) Ahojky, taky bych tam chtěla. Na to se ale asi připravit nedá, buď budeš mít tvůrčí inspiraci, nebo nikoliv...Takže se na to tobře vyspat (což půjde asi dost těžko, když tam člověk musí dojet na 8 či kdy to začíná)
    Bylas na dni otevřených dveří? A co říkáš na NSZ? S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 09:07:57, Nelly) Taky se hlásím na marketingové komunikace, NSZ byla opravdu lahůdka, s tolika málo percentilama pochybuju:D Na přijímačky na FMK se připravit moc nedá, chce to hlavně kreativitu, nápady, originálnost. Na tuto fakultu jsem už dělala jedny přijímačky, na vývarný obor, a jako docela záhul no:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 13:07:49, ivča) jee..to sem ráda že mi alespon někdo odpověděl...no tak vidim že sme na tom všechny stejně...alespon nějaký spřízněný duše..no já sem z Tábora, takže tam budu muset spát někde, tak to bude krizovní večír asiS09...a kolikpak ste měli ten percentil, jen tak pro srovnání? já moc ne..61..ale štve mě, že sem byla ten předchozí termín a to sem měla víc a vono se prej počítá jen tehle z 28.4., ne ten nejlepší, bo se pletu?tak já budu asi trénovat tvůrčí inspiraci, bo hledat nějakou múzu.:D reagovat zde
    Email: ifamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 13:10:05, ivča) tyo ještě sem se chtěla zeptat verčo...tys byla na tech dnech otevřenejch dveří?..jinač holky na NSZ mam stejnej názor jak vy...sem se u toho docela pobavila, sem se moc nechytala:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 16:59:44, verča) já jsem na dni otevřených dveří byla. malá (docela útulná škola, aspoň co se dá soudit z toho co jsem viděla, jinak nás tam ale neprovedli) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2007 13:38:13, ivča) ehmm..tak uvidíme..snad nebudu nikde bloudit...na jaký školy ste se ještě hlásili?já na žurnalistiku:Dsranda to byla..tak třeba se potkáme u přijímaček že?kdypak máte termín? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 08:43:24, verča) já na samé ekonomky.. veskrze marketing nebo podniková ekonomika... v úterý 19.6. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 16:35:52, ivča) od nás šli taky téměř všichni na klasické ekonomky, to sou fajn obory... jen já sem taková černá ovce naší třídy;)..a už tě někde vzali?já taky 19.6., no tak to se potkáme...ani ještě nepoznáme, ale možná na sebe natrefíme někde...a kdyby ne, tak přeju hodně štěstí, třeba budem nakonec spolužačkyS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 19:10:10, schenni) tak jsem včera absolvovala zkoušky na FMK Marketingové komunikace... Jaký z toho máte pocit, dojmy? Bylo nás tam dost, co reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 19:18:23, ivča) ahooj, tak já je absolvovala dneska a taky nás tam bylo hodně...pocity?hmm...nechám se překvapit, třeba to i vyjde...ale nevim, když berou jen pade..S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 07:19:33, schenni) jej, spletla jsem se, taky jsem je absolvovala 19.6., ale můžu tě "uklidnit", že v pondělí jich prý bylo ještě víc... nevíš náhodou ve který dny se ty přijímačky ještě dělají? (ve čtvrtek určitě, ale nevím zda i ve středu a v pátek).... Docela by mě zajímalo, zda dají ty archy z talentovek na net, ráda bych věděla, kde jsem udělala chybyS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 09:38:41, Nelly) Ty přijímačky bylo něco docela jiného než jsem čekala, na pohovoru jsem myslela, že se budou ptát hodně na nějaké pojmy nebo teorii a ono nic moc teda. Tak nevím podle čeho to budou hodnotit, v pondělí nás tam bylo 190 asi a do druhého postoupilo myslím 80 lidí, jestli jsou přijímačky celý týden tak to potěš koště... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 14:14:09, schenni) S tím "potěš koště" je to fakt trefný :o/ Nás tam bylo tak 150, možná něco přes... (ale to tam byli mám dojem napsaní i ti co nepřišli), postoupilo 74... Mazec no.. to asi sami nečekali, jinak by pro druhé kolo udělali přísnější kritéria... a ruku na srdce, ti co měli přesně 50 tak moc šancí nemají, i kdyby dali pohovor na 20 bodů... Já jsem počítala s úspěšností tak 10% (minulý rok to bylo 20%, jenže je to nová škola, nový obor), ale abych se šeredně nepletla :o/ Ty se jmenuješ Nela, Nelly? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 15:46:55, ivča) no myslim že jenom 18.,19. a 21, ale nejsu si tim jistá....ale každopádně sem nečekala tolik lidu...ale furt se ukliňuju že tam třeba byli i lidi na kombinovaný a magisterský studium, pač co sem koukala na minulý roky, tak se tam nikdy tolik lidí nehlásilo..no já u těch talentovek hlavně vůbec netušila, co by tam mělo být, tak by mě překvapilo asi cokoliv:D...a nevíte, kdy by měli být výsledky?zaslechla sem něco o příští středě, ale zdá se mi to dost pozdě na to, že už budou posuzovat jen dle pohovorů, když vlastně tu těžší práci, tedy opravu těch písemnejch maj za sebou... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 07:11:25, Marki) Ahoj holky, mě to čeká ještě v pátek. Hlásím se na kombinovanou formu studia... Jak tu o tom píšete, mám ještě větší bobky než jsem měla. Mohly byste mě uklidnit a napsat jak to probíhalo ? Byly tam nějaké špeky nebo tak něco? Co tam bylo s češtinou. Dík za odpověd!!! reagovat zde
    ICQ: 168717054
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 15:00:06, schenni) tak to mě nenapadlo, že by mezi náma mohl být někdo na kombinované, ivčo :o) Ale možmá že jsou v pátek jak Marki... Na magistra asi těžko, tam je pouze navazující magisterské a tam jsou jistě jiná kritéria :) Ale stejnak je to hnus! Marki: na to se nepřipravíš, pokud na to máš, tak na to máš. Třeba tam byla fotka ze studentského časopisu a napiš titulek. Gramatika se mi zdála strašně lehká, načež jsem zjistila, že tám mám chybu :o) Jde v ní o pravopis zejména reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 15:02:16, schenni) jo a výsledky - nejdřív v tu středu, prý po zasedání rady. Tak víš jak, kkyž budou zkoušky v pátek, tak to zas nebude taký skluz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 15:32:02, OK-GEA) Ve stredu a v patek jsou prijimacky uz jen na kombinovanou formu Marketingovych komunikaci, ve ctvrtek zadny. Ve stredu tam bylo asi 100 lidi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 16:45:19, Marki) to schenni: dik moc, cely tyden jsem úplně mimo, ale dnes to ze mě nějak opadlo... Tak doufam, že to nebude na škodu. Největší strach jsem měla z češtiny. kdyby tam na mě vytalili rozbor nějaké věty jsem asi pěkně v prd... Ono už přeci jenom jsem ňákej ten rok ze školy tak by to byl problem, ale jestli je to jen nějaká doplňovačka tak jsem v klidu. Ikdyž ... čklověk ve stresu dokáže nadělat kravin.

    Jinak vam všem držím palce a jestli se dostanem tak se řádně sežerem ... Teda aspoň JÁ!!! :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 17:54:01, ivča) marki, už sem ti psala sice na mejl, ale jinak chci všechny kdo to budou ještě dělat uklidnit, já se taky bála...a moc..a bylo to zbytečný, pokud budeš v dobrý náladě a hlavně v poho tak to dáte, gramatika je lehoučká..S13hodně štěstí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 20:10:05, OK-GEA) to Ivča: ty jsi dělala 19.6 přijímačky na kombinovaný studium? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 22:40:15, ivča) nene, 19.6. na prezenční..ty taky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 23:45:01, Klára) Ahoj holky, přijímačky byly i dneska - ve čtvrtek, bylo nás tam taky celkem dost, ale zdálo se mi, že asi tak půlka lidí vůbec nedorazila :)) ... Jinak si myslím, že na ten pohovor už se tak velká váha nedává, já jsem s nima mluvila všehovšudy pět minut. Držím vám palce :)
    Nevíte, kolik bylo max. za první kolo? Už aby byly výsledky.. S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 09:02:24, Nelly) Jo, jmenuju se Nela, pročpak? No vidím že tento rok tam bylo asi rekordně hodně lidí, minulé roky se hlásilo na prezenčku tak kolem 200-300 lidí. Ty brdo. Mě se zdá že nám říkali, že výsledky budou v pondělí, tak nevím no:) Jako já jsem měla 51 bodů a pohovor tak na 5 minut tak asi nic..:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 09:11:55, OK-GEA) to Ivča: ne ne, ja se hlasila na kombinované studium, dělali jsme jen tvůrčí test, kde se dalo získat maximálně 40 bodů, což získal ze 106 uchazečů jen jeden. Všichni co měli víc než 30 postoupili k ústnímu pohovoru. Ani nevím, kdy budou výsledky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 12:36:24, schenni) No mě tam na tom pohovoru dusili celkem dlouho ;) teda já bych s nima klidně pokecala, ale kdyby tam neměli takové vedro :o) Jinak jsem měla v komisi i děkanku, tak to jsem zvědavá S13 No já myslím že pohovor docela rozhodne vzhledem k počtu uchazečů... No a jak to teda bylo, nevíte - na kombinované studium jste dělali přijímačky jen ve středu a pátek, takže jsme my na prezenční s vámi vůbec nesetkali? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 12:38:37, schenni) to Nelly: já se tak taky jmenuju, tak se ptám, protože v našem ročníku se tak jmenuje málokdo :o) Maximálně tak fenky, ale ty nejsou většinou našeho ročníku S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 13:27:47, OK-GEA) to schenni: já byla u pohovoru 17 minut, bavili jsme se o práci a tak...Co já vím, tak kombinovaní dělali zkoušky jen ve středu a v pátek. Ve čtvrtek říkali, že zkoušky nejsou, ale někdo tu psal, že je dělal, tak nevím. Jinak ve středu bylo 106 lidí, maximum bodů v testu bylo 40 bodů, všichni nad 30 se dostali k pohovoru. Pod 30 bylo asi tak 20-30 lidí, jinak šli všichni na interview. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 15:10:54, Klára) Já měla v komisi tři mladý lidi, dvě příjemný tmavovlásky a takovýho vlasatce, zeptali se mě jen proč to chci studovat, na odbornou literaturu, bavili jsme se o mojí střední a o mých zájmech a propustili mě:). JInak po prvním kole jsem měla 73 bodů, z talentovek jsem ztratila jen jeden bod, tak nevím, jak moc můj výsledek může ovlivnit ještě tenhle pohovor??? Byla jsem totiž hrozně nervózní a to vedro taky nic moc:)))... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 20:46:37, ivča) to já byla u pohovoru asi tak 2 minuty a skoro vůbec nic sem jim tam neřekla, se mi koukli do životopisu a naštěstí sem tam měla dost praxe, takže se mě jen zeptali jakej druh marketingovejch komunikací bych chtěla studovat a pak mě propustili, že prej jim to stačíS08..tak nevim:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 12:46:00, schenni) to klára: ty jo, tolik bodů? seš fakt dobrá, já sem teda měla 72, ale na talentovkách jsem ztratila celých 7 bodů... a na jakém místě ses po 1. kole umístila? Doufám že nebylo moc lidí nad tebou! S13 Nervózní jsem byla taky a potila jsem se jak pes, bylo tam stejně vedro jak na té zadýchané chodbě S15 Ten pohovor je celkem dobrá věc, ale stejně je to divný - nemůže to být objektivní, kyž tam byly 4 komise.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 14:30:25, Klára) to schenni: Byla jsem po prvním kole na 2.-5.místě, tak je ve mě taková malá naděje, že by to mohlo vyjít, ale vážně nevím, jak jsem dopadla u toho pohovoru.. Máš pravdu s tou objektivitou u pohovorů, každá komise na to šla asi jinak a třeba zrovna ta moje se tam nechtěla moc zdržovat, hihi... :))
    Na kolikátém místě si byla ty po prvním kole?? :)) A jak to vidíš se svým přijetím? :)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 07:22:42, schenni) to Klára: No tak to ste asi byli lepší skupina :( Já jsem byla 3-4... ti nad námi měli shodně 74 bodů... Teď už to tak růžově s tím přijetím nevidím, jako jsem to viděla po zkouškách... no prostě je to o štěstí u pohovoru. Navíc jestli budu s někým mít stejně bodů a rozhodnou talentovky, tak jsem namydlená, páč mi výrazně pomohlo SCIO... A kolik teda bylo lidí ve čtvrtek - popř. kolik postoupilo do 2. kola? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 08:27:29, Klára) to schenni:
    Podle mě ty body za pohovor opravdu nemůžou být objektivní, každá komise na to šla určitě trochu jinak... Ted už nezbývá než čekat... Taky už to nevidím tak růžově a dost se bojím, že to nevyjde... ... No na listině bylo asi tak kolem stopadesáti lidí, ale minimálně padesát, možná i víc, jich vůbec nedorazilo :)) ... Když jsme psali ráno ty talentovky, bylo nás ve třídě asi dvanáct :D... Postoupilo jich dost do druhýho kola, ale co jsem koukala, tak většina jich měla kolem padesáti bodů..
    Nevíš, kdy budou výsledky na netu, už zítra nebo až ve St? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 15:09:11, schenni) to klára:
    na netu budou výsledky prý nejdřív ve středu, co nám teda bylo řečeno - až po zasedání jakési rady... (ale stejně se tam pořád dívám jestli tam nenapíšou aspoň body, jsem strašně nedočkavá :o) ) Jestli se tam dostanem, půjdem to zapít, ne S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 15:25:03, Klára) to schenni: Jestli se dostaneme, oslava bude nutná... :)) No ale řekni sama, s tolika bodama, co jsme měli a když berou padesát lidí... Tam nějaká šance přeci je??? Já se tím pořád uklidňuju... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 15:39:24, OK-GEA) Nevi prosim nekdo z tech co delali v patek na kombinovanou formu, kolik postoupilo lidi k pohovorum? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 15:43:06, schenni) heh, to já se taky uklidňuju, ale vím že zatím není důvod být klidná :o( Já jen doufám, že mi dali z toho pohovoru nějaké slušné bodíky ... ale mí t v porotě děkanku asi není ztovna výhra, i když je to sympatická paní, to zase jo... (ale určitě i dost náročná) A kam půjdeš (půjdete - všichni kdo se účastníte diskuze) když to nevyjde? já asi na báňskou reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 15:46:27, OK-GEA) to schenni: ja chci vylozene na FMK, takze kdyz to nevyjde, tak si pockam a za rok to zkusim znova... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 15:49:51, schenni) to OK-GEA: ale ty už asi pracuješ, co ... (já bych s gymplem šla tak na pracák, takže dám přednost ostravě :o) ) Ale uvidím, třeba bych to zkusila příští rok reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 15:54:58, OK-GEA) Jasne, to chapu, ze si musis neco vybrat a nebyt rok nezamestnana. Drzim ti moc palce, at ti to vyjde do Zlina:-) At uz zverejnej ty vysledky, at uz sakra vime, jak na tom jsme.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 17:00:43, ivča) heh, já taky pořád koukám na výsledky, esli tam už něco nejni...já chci taky na FMK a hodně, na ostatní školy ještě nevim výsledky a to v úterý dělám ještě jedny zkoušky...brr..S15..jinač si myslim že vy, kdo ste měli takhle dobrý bodíky tak máte hodně slušnou šanci se dostat...já měla před ústní 68, tak to mam maličko horší, ale taky furt doufám...tak uvidíme...joo a na případnou oslavu se mnou taky počítejteS13:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 08:05:32, schenni) to ivča:
    no tak to máš taky šanci, stačí aby ti dali na pohovoru o 4 body víc a jsme na tom stejně (a pokud by se rozhodovalo na základě talentovek, tak jsi na tom asi líp)... a na kolikátém místě jsi vlastně byla ty?
    jasně, oslavime to všichni, bude-li co oslavovat :o) odkud vlastně jste? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 08:18:07, Marki) to: OK-GEA já jsem byla v pátek na kombinovaný a bylo nás tam asi 170. Komisí bylo 5 a do druhého kola nás postoupilo asi 60. Většinou tam měli lidi po prvním kole tak kolem 32 bodů, ale jedna holka měla 40 a té řekli, že se měla hlásit na magisterský obor ...
    No já jsem vychytala u komise nějakého mrzouta, který mi tam dával čočku asi 20 minut ... Byl strašně nepříjemný takže si vůbec šance nedávám.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 08:22:54, Klára) Já to do St nevydržím , furt chodím koukat, jestli už nejsou aspon bodíky... :))
    Jinak se mi ještě stalo, že neměli můj životopis a přitom vím,že jsem ho na 100% posílala, takže dneska to tam ještě urychleně pošlu pro jistotu... S04 Aachjo :)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 08:39:29, schenni) To Klára: Ten životopis jim už asi nepomůže, pochybuju že by ho kdy četli než na pohovoru (ale jistota je jistota, chápu:) ) PS: bordel mají asi všude :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 08:48:36, OK-GEA) to Marki: aha, ve stredu bylo 106 lid podle rozpisu, par jich neprislo. Do druhyho kola postoupilo asi 60 lidi, z toho prvni tricet melo 35-40 bodu, zbylych tricet 30-32´vetsinou...Ja ted jen nevim, jestli byly teda zkousky i ve ctvrtek, tam rikali, ze nejsou, tady nekdo psal, ze byl...Ja mela u komise Dusana Pavlu, ktery ma asi 3 tituly a bavili jsme se sice v pohodove atmosfere, nicmene se vyptaval velmi detailne na moji motivaci... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 10:42:31, Marki) to: OK-GEA no tak to jsme měli asi toho samého... Já teda nevím jak se jmenoval, ale byl to takovy starsi pan a ptal se me na veskere detaily co vse ve firme delam, jake strategie pouzivame atd... v tom jsem si byla docela jista takze jsem odpovidala primocare a docela i detailne. Bohuzel jsem mela z te praktické cásti jen 32 bodů a byla jsem asi 30 takze jestli vás tam byla vetsina co mela kolem 35-40 .... jsem v kybluS12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 11:47:57, ivča) to schenni:...no uvidíme, já byla po prvnim kole na 10-13 místě, ono hodně lidu mělo shodný body docela sem koukala...no já sem až z Tábora, z jižních čech, takže esli se dostanu tak sem zvědavá jak často budu jezdit domS15. A ty si odkud?...sakriš, ale už by mohli zveřejnit aspon bodíky..S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 13:43:19, schenni) to ivča: já bydlím asi 20 km severně od olomouce... Takže ne tak daleko... A ty body by zveřejnit mohli, ale asi zveřejní až konečné výsledky... doufám že to bude ve středu a ne později S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 15:53:11, OK-GEA) to Marki: prvnich 30 melo od 35 bodu vys. Bylo tam hodne lidi s 35 body, vcetne me, s tema 40 jeden clovek, par s 38 a 36....Me osobne dost prekvapilo, ze tam byla vetsina lidi oblecena dost lezerne, rozervany dziny, natelniky a tak. Myslim, ze tohle se behem pohovoru taky hodnoti, protoze tim davas najevo, ze ti to nestoji ani za to se slusne oblect, takze podle me si dost lidi ubralo timhle body. Ale tezko rict, uvidime. Jestli byly zkousky i ve cvtrtek, tak to vidim blede... o uz je uchazecu fakt moc...S14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 18:05:34, Klára) Ve čtvrtek byly zkoušky na prezenční... Těch padesát lidí, co chtějí nabírat, to je dohromady na prezenční i kombinované, nebo budou brát 50 a 50? S15:D
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 18:16:24, OK-GEA) aha, takze to meli pekne prehazeny, streda kombinovany, ctvrtek prezencni, patek kombinovany....berou 50 na kazdou formu studia, dohromady tedy 100. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 19:14:48, ivča) hmm, taky doufám, že se s tim nějak neopozděj..no berou minimálně 50 na každej prej, minulej rok vzali asi 115 lidí dohromady sem někde četla...no a prej tenhle rok se hlásí rekordní počet studentů na UTB...sme to vyhmátli pěkně tedy.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 08:36:51, schenni) Třeba pro velký zájem navýší počet studentů... Já nevím, jestli v tom bývají nějaké velké oplétačky... ale je fakt že 50 lidí, to je taková malotřída... S tím rekordním počtem jsem to věděla jen jak sem viděla ty davy :o) Jestli se tam dostanem, budem mít pocit elity S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 08:45:25, Klára) Ať už to zveřejnííí, uáá S09:D ...
    Mně se zdálo, že spouta lidí ani nedorazila, nevím teda, jak to bylo jiné dny, ale když jsem tam byla já ve Čt, tak min. 50 lidí to vzdalo... A to je jedině dobře S13
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 09:00:15, schenni) Tak u nás to taky dost vzdalo, ale spíš se zamýšlím nad těma co maj 65 a víc, těch je taky dost. Heh, to sem se taky bála že nedorazím --- šla jsem na záchod, vracím se 6 minut před zahájením, a dveře zavřený - a paní co u nich stojí mi hlásí, že se tady už nedostanu (myslela jsem že mě klepne).. prý že si to musím obejít přes celou školu (byl to sál jakéhosi Wichterleho - doufám že to není někdo známý, páč pro mě je to jméno neznámé), tak to sem se fakt bála, že se ztratímS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 09:22:39, ja) to schenni: Otto Wichterle vynalezl kontaktni cocky :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 09:23:31, ivča) S08:Dtakovýhle problémy hned na začátku?páááni..to seš dobrá..to já bych chytla nerva jak se znám a už by ze mě pak nic nevypadlo...S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 10:32:39, schenni) to "ty": Juj, tak toho neznám, páč zatím nosím jen brýle:D že by vynalezl čočku ve zlíně, zatímco vyráběl boty? (vedlejší produkt?S06) Fajn, už si ho budu pamatovat.
    to ivča: Však jsem z toho chytla nerva. (Většího než při samotných zkouškách) Kupodivu jsem při zkouškách ani nebyla nervózní ... (!!) A to že nervák jsem, to jo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 14:40:50, Klára) To já jsem loni byla uplně u jiné budovy, naštěstí ne sama, takže jsme společnými silami našli tu správnou fakultu, kde se přijímačky konaly :D ... A to byly teprve nervy, hihi...

    Já jsem nejvíc nervózní ted, při čekání na výsledek mého snažení... Jen doufám, že jim dnes došel ten můj životopis, aby to případně mohli ještě omrknout S15:D... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 15:31:42, OK-GEA) Uz tam jsou vysledky! Aspon na kombinovany! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 15:37:50, Klára) Na prezenční ještě nic :( Jak jsi dopadla? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 15:55:23, OK-GEA) Prijata, 35 bodu z testu (40 maximum) a 10 z pohovoru (10 maximum). UffffffffS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 15:57:04, Klára) Huráá, jsem tam taky! Spadl mi kámen ze srdce..

    to OK-GEA: Gratuluju :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 15:59:44, OK-GEA) Klara: taky gratukuju, to budu dnes po nekolika dnech klidne spatS06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 16:36:26, Marki) To: OK-GEA tak to gratuluju... Ja jsem vedela ze je to v pytli. Z talentovek mam 32 a z pohovoru 10 a jsem neprijata pro nedostacujici kapacitu oboru :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 16:40:06, OK-GEA) Marki: to ja mela loni, splnila jsem body pro prijeti, ale nedostala jsem se, pro nedostacujici kapacitu...Tak to zkus za rok, ja se taky hlasila letos podruhy... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 16:46:12, schenni) Juuuuuuuuuuuuchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!! Jsem tam taky, plných 20 bodů za pohovor!! To mohli říst rovnou!!! ;) Tak kdo to se mnou oslaví????? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 16:58:48, Klára) to schenni: Jáááááá se hlásím :DS06
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 17:08:20, schenni) OK:D jako ideální bych viděla termín zápisu - 9.7., co ty na to? kdyžtak se domluvíme ještě přes mejl, dávám k dispozici :o) a odkud vlastně jsi? reagovat zde
    Email: schennicentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 17:13:38, Klára) to schenni: Máš maila :)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 17:15:41, Marki) to: OK-GEA no to je v pytli. Nekde v koutku duse jsem verila, ze mi to vyjde... Zkousela si minule dat odvolani? Jestli mi to k necemu bude ... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 18:50:33, OK-GEA) To Marki: jo jo, zkusila, ale nepomohlo to, ale za to vubec nic nedas, tak to aspon zkus, treba se nekdo nezapise ke studiu.
    Jinak kombinovany studium ma myslim zapis 10.7.2007 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 07:02:35, Mari) to: OK-GEA nemas nahodou jeste nekde schovane to odvolani co si posilala? :( vubec nevim co tam mam napsat...
    Jestli jej najdes posli mi ho prosim na mail reagovat zde
    Email: marketa.orsagovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 07:54:34, OK-GEA) to Mari: ja uz jsem to smazala, ale psala jsem to tenkrat ve smyslu, ze jsem ty zkousky udelala, jen me nevzali pro velky pocet uchazecu a ze mam o tu skolu opravdu zajem, tak ze v pripade ze by se nekdo nezapsal, aby brali mou zadost v potaz... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 11:57:29, schenni) to ivča: tak co ty, dostala ses? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 14:52:54, ivča) ahoj...tak sem přijela z výletu a nemilé překvapeníS04...o jeden bod mi to uniklo..S05...no ale měla sem dobrý ty talentovky, tak zkusim dát odvolání, třeba to pomůže...ale štve mě ten pohovor, mi za něj strhli celejch pět bodů a vůbec nevim za co, jak to hodnotili...chjooo...ale jinač vám mooc blahopřeju:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 14:54:38, ivča) nevíte vlastně eslipak berou na odvolání?a kolko tak? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 19:57:01, schenni) to ivča: jej, tak to je škoda!! odvolání určitě dej. dám ti vědět kolik se nezapsalo, jestli to půjde zjistit teda reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 20:07:38, ivča) to schenni: tyo ani nevíš jak mě to mrzí, blbej jeden bodík....ale nějaká šance tam snad ještě je...to bys byla moooc hodna, kdyby to teda šlo nějak zjistit...musíte pak povyprávět jak bylo na zápise..;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2007 09:53:14, schenni) to ivča: a jak vůbec víš, že ti to uniklo o bod? já jsem tam žádnou statistiku neměla... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2007 10:13:17, ivča) to schenni: sem volala na studijní oddělení, tak tam... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 18:05:03, schenni) to ivča: ahojky, tak zápis - dostalo se 58 lidí, ale nevím kolik nepřišlo... ale jestli se tím nepojistili, protože čekají že někdo se nezapíše, nevím... podalas to odvolání? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 20:37:51, ivča) to schenni: takhle přes počet jo?grr..no podala, tak furt doufám no, sice jsem se dostala i jinam, ale semka sem chtěla nejvíc ouplně..;)..a co, jaký to bylo, jaký z toho máš pocity?jinak moc ti děkuju, že si na mě myslela a napsala:)S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2007 19:56:36, schenni) to ivča: no pocity - hrůza, samý formuláře a nejhorší bylo vyplňování indexu :o) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2007 19:19:49, Nelly) to schenni: já jsem taky na fmk-prostorová tvorba:) zápis byl docela děsný že jo, já jsem tam moc neposlouchala, kdy nám vrátí ty indexy? na imatrikulaci? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2007 16:31:07, schenni) to Nelly: Tak to nevím zda to říkali... Tohle je ale podle mě zatím nejmenší problém:o) Já myslím že když nám ho vrátí, tak je to v pohodě :)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2007 09:10:12, OK-GEA) Index dostaneme 21.9. pri imatrikulaci. Rikali nam to pri zapisu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2007 17:07:17, Nelly) Nevíte náhodou někdo o nějaké privátu? Měla bych tři lidi, tak kdyby někdo sháněl do počtu ať se ozve. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 13:49:12, OK-GEA) Zalozila jsem pro dalkove marketingare tridu na Spoluzacich, tak treba se s nekterymi najdeme driv nez zacne studium tady...
    http://www.spoluzaci.cz/527355 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 09:58:43, ivča) nazdárek holčiny...tak sem se nakonec taky dostala, vyšlo to....ale nedostanu kolej, pač zápis mam až v pátek, takže sem prošvihla termín poslání žádosti...jak to budete řešit vy?dete na kolej?kdybyste náhodou sháněli nějakej privátek, nevzali byste mě do party při hledání a pak spolubydlení?pač ve zlíně nikoho neznám, tak netušim jak to vykoumámS04...tak kdyby třeba, tak se mi určo ozvěte...zatim papaS11 reagovat zde
    Email: ifamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 13:58:31, schenni) tak to je fajn, že ti to taky vyšlo! congratulations! no, my ještě nevíme zda kolej dostanem, to budem vědět až 1.9. .. (snad jo, uvidíme)... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 16:40:33, ivča) jeee...děkujiS11sem moc ráda, sem byla už sice přijatá jinam, ale byly to nervy, jim to odvolání trvalo hrozně dlouho....nevim esli ste měli nějakou tu oslavu co ste plánovali, ale esli se poznáme na škole, tak vás holky zvu na panďulákaS13...jo a tu kolej nakonec taky možná dostanu, ještě se tam dá nějak přihlásit:)... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2007 09:14:42, schenni) oslavu jsme nestihly, tak beru náhradní termín :o) Třeba vám na tom náhradním zápise řeknou o té seznamovací akci v září (11.-13.), tak se můžeš přihlásit, pokud už teda nebude plno... A pak se ozvi kolik vás na tom zápise ještě bylo.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2014 14:51:15, Petr Novak) Zdravím všechny, mám za sebou první zkouškový na marketingových komunikacích a musím říct, že je to jednoduše pecka ;)
    Pokud byste měl někdo jakýkoliv dotazy, klidně mi napište na FB facebook.com/petrnoxnovak nebo klidně na FB (zeď/zprávou) ústavu facebook.com/marketingovekomunikace a určitě vám se vším ochotně poradíme ;) reagovat zde
    Email: petrnoxnovakgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Druhé kolo přijímaček! Mám šanci? - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  2. Hlásí se někdo na VUT-FP-Daňové poradenství? - Vysoké učení technické v Brně
  3. Někdo kdo se dostal do prváku na obor Angličtina pro hospodářskou praxi ? - Univerzita Pardubice
  4. na VŠ nebo VOŠ bez přijímaček? - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Máte někdo zkušenosti? - Akcent College
  6. bez přijímaček??? - Masarykova univerzita
  7. Nevíte někdo.. - Ostatní
  8. Nevíte někdo kde ještě berou na VŠ - Masarykova univerzita
  9. Je uz nekde vypsano 2. kolo prijimacich zkousek, nevite, prosim? - Ostatní
  10. Aplikovaná nanotechnologie, bakalářské studium, máte někdo zkušenost? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.