FF OSU - německý jazyk a základy společenských věd

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.06.2007 14:07:30, Lenka, zhlédnuto: 276x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky! Chtěla jsem se zeptat, jestli mezi vámi není někdo, kdo daný obor studuje a mohl by mi nastínit, co mě v budoucnu čeká (předměty, rozvrh, náročnost studia) a jak je to s ubytováním v Ostravě.? Pořípadě jestli je mezi vámi někdo, kdo se na tento obor také dostal. Díky za odpovědi...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 19:38:23, Lenka) ??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 21:55:07, Radek) Ahojky, nestuduju tam ani nikoho neznám. Zatím se zkus podívat na předměty do jejich informačního systému - např. pro obor Německý jazyk a literatura: http://stag.osu.cz/prohlizeni/pg$_prohlizeni.blok?bl=12489&ob=951
    .. takže stag.osu.cz a jedeš ;) , jinak někde na stránkách by měli mít i studijní programy pro danou fakultu resp. obor (viz stránky FF OSU), tam se určitě píše jaký předměty a kdy (návaznost) musíš zmáknout a co všechno tě ve studiu čeká. Osobní zkušenosti a názory to samozřejmě nenahradí. Ale taky není dobré se spoléhat jen na názor někoho jiného. tak prozkoumávej ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2007 23:20:36, Lenka) Jojo, díky... Na jejich stránky jsem se samozřejmě dívala, ale teď mě právě zajímá názor toho, kdo si tím prošel (prochází), protože to, co jsem tam četla, na mě působí hrůzostrašně. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 22:07:14, Aneta) Nevím, jak v Ostravě, ale studuju v Olomouci Nj a ZSV na PdF. Tak ti můžu poreferovat. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Německý jazyk pro odbornou praxi - Informace o studiu
  2. Německý jazyk pro manažerskou praxi - Výběr vysoké školy
  3. Český jazyk - matematika - Ostravská univerzita
  4. MUNI FF Český jazyk a literatura - Výběr vysoké školy
  5. Jazyk navíc - Ostatní
  6. Časová náročnost na utb - anglický jazyk pro manažerkou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  7. Časová náročnost na utb - anglický jazyk pro manažerkou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. Nizozemský jazyk a literatura na FF UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. MUNI FF Anglický jazyk a literatura magisterské studium- přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Český jazyk a lit. se zaměřením na vzdělávání 14/15 - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.