Kam jit?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.06.2007 17:07:59, Bobina, zhlédnuto: 53x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDostala jsem se na FNH na obor narodni hospodarstvi a do Pardubic na obor verejna ekonomika a sprava. Jako absolvent gymnazia nevim, co mam od studia oboru ocekavat. S jakym oborem, myslite, ze bych mela lepsi uplatneni? Predem dekuji za kazdy nazor!

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 07:14:51, Bobina) Prosím, opravdu nikdo neporadí??? Na narodohospodarskou fakultu bych se musela zapsat uz toto pondeli... Docela to specha a ja vubec nevim!!! :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 07:28:50, ka) ja bych bejt tebou sla na FNH VSE, a nemusis se zapisovat hned v pondeli, staci do 28.;) taky me tam vzali, ale cekam jestli mi nevyjdou jeste prava. Z gymplu je to myslim ok, me se to treba libi, pze matika tam az zas tolik neni a je tam spousta predmetu ktery ale bavej konkretne me a nemusej tebe - hodne prava, hosp. dejiny a tak. Rozhodnout se musis ale sama ;) reagovat zde
    Email: kacenka.praglovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 11:14:55, Bobina) Jenze my pak odjizdime na dovcu, takze moje jedina sance je zapis v pondeli. No, ja prave nevim, jestli by me tyto predmety bavily, ja jsem naopak spise matematicky typ... :)
    Mne jde spise o to, z jakeho oboru bych mela lepsi uplatneni? Prijde mi, ze na NHF jsou predmety spis jen o teorii a pak v praxi mnohdy nepouzitelne... Ale treba se mylim! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 11:56:41, petr) Nic proti FNH,ale ma suverene nejhorsi povest z cele VSE a nadavaj na ni i jeji studenti, takze spis asi ty Pardubice, pravda ta skola neni tak zanma jako VSE coz muze byt naskodu, se proste prihlas na oboje a rozhodni se az pres prazdniny, kdyz se odhlasis do konce zari, tak se to bere jako kdyby si se defaktu vubec neprihlasila. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 15:02:53, Lucy) Já osobně VSE nestuduju ale mam tam kamaráda.. na FNH...je tam nejvíc spokojenej..ale je fakt že je to hodně teoretický..nic moc z praxe..je to prostě celý o národním hospodářství..takže to uplatnění je pak horsi..ale zae VSE má větsí prestiž.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 21:59:23, Zdenda) Resim neco podobneho:) Dostal jsem se na VUT:Manazerska informatika na FNH obor: Ekonomie....-vsech, co jsem se ptal, tak mne od FNH odrazuji, ze ma spatnou povest, ze uroven sla dolu apod...ale dnes jsem si psal se studentem primo z FNH, co je ve 3.rocniku a nemuze si to vynachvalit! Tak prave take vubec nevim...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2007 09:34:16, Lucy) Já osobně kdybych se hlásila na VSE na kterou koliv fakultu, tak tam pak jdu..je to fakt dobrá škola..mám tam hodně kamarádů a přítele a vsichni jsou moc spokojený a na FNH nadávají jen ti kteří jí nestudují...kdo jí studuje tak je tam nejvíc spokojenej..je to nejvíc pokroková fakulta na VSE..takže když už jste se tam dostali tak tam jdete...fakt jsem obklopená lidma z VSE a je to fakt dobrá škola..já osobně kdyby mě to bavilo tak jdu jedině na FNH...;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2007 17:24:44, Bobina) Tak ted jsi me uplne rozhodila! Uz jsem byla skoro rozhodnuta, ze pujdu do Pardubek a ted se to ve mne zase pere... Ja se snad nerozhodnu! S04
    A jak by to bylo, kdybych se na FNH zapsala ke studiu? Muzu to pak pripdane v zari zrusit bez jakychkoliv problemu??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2007 19:33:22, Lucy) Jasně že můžes...jdi ale na VSE...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2007 19:41:47, Lucy) No tak jako tady v Praze je to fakt nejvíc anonymní...ale jak říkám je to prestižní skola..a neslysla jsem na ní nikdy stíznosti..má fakt siroký záběr..můžes si hodně vybírat..o Parbubidích fakt nic nevim..akorát to že tam budou mít asi lidstějsí pristup...jako že pro ně nebudes číslo ale čkověk...ale jak už ti někdo tay radil..prihlas se na oboje..a más prázdniny na rozmyslenou..ale radim vse..:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2007 20:46:36, ooo) No ja sice na VSE slysel stiznosti spoustu a rozhodne bych to nevidel tak jasne jako napr Lucy nicmene bych asi taky volil VSE ponevadz o tech pardubicich sem vzivote nic neslysel. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2007 06:53:28, Bobina) Diky moc vsem, kteri se mi snazili poradit! Uz jsem se konecne rozhodla. Dnes jedu na zapis na narodohospodarskou fakultu... :D
    Ale stejne si jeste dam odvolani na fakultu financi a ucetnictvi, kdyz mi muj vysneny obor utekl o 3 body. A kdyby mi odovolání uznali, tak rozhodně půjdu tam. S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2007 07:18:42, Radek) Bobina:
    no, dobrý, já myslím že se na VŠE neztratíš. Je totiž vidět že o tom přemýšlíš tím správným způsobem (ta tvoje úvaha o počtu míst pro uplatnění). Na financích bezva předměty pro praktické výpočty (finanční matematika, pojistná mat., finance podniku, investič. rozh. a dlouhodobé financ. apod.) a v navazujícím stupni (po Bc.) i dobré doplnění těch FNH předmětů o hosp. politice (Mezinár. monetár. ekonomie, Měnová politika, Fiskální politika, Daňová teorie a politika).. No prostě uvidíš, zapřemýšlíš, vybereš si k tomu NH co se ti bude líbit a hodit a bude to super, tomu věřím! zatím hodně zdaru a hezké prázdniny :). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2007 18:56:43, Bobina) Ještě jednou díky! Doufám, že na VŠE budou tak milí lidi jako ty... S13
    Začínám mít obavy, jestli to tam budu zvládat a jestli zapadnu do party a tak podobně. Ale zároveň se tam už těším. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.