...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.11.2005 15:42:37, Denisa, zhlédnuto: 4099x, reakcí celkem: 47Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, studujete někdo na VŠ podnikání v Ostravě, bakalářské kombinované studium?
Zajímají mě předměty jaké se tam učí. Mám problém s počítačem a nemůžu to otevřít. Také jestli někdo nevíte témata přij.zkoušky z úvahy na téma podnikání? A jaké to tam je? Děkuju moc.S15:)

Email: vanettavolnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2005 23:54:38, Radek) Ahojky. Osobně s tím studiem zkušenosti nemám. Snad můžu poradit s těmi předměty a otevíráním. Stránka http://www.vsp.cz/index.php?id=5#a0 bakalářských programů na VŠP. Klikneš v pravém horním menu na Studijní plány. Kombinované je úplně dole. Je to soubor typu .pdf, takže potřebuješ mít na počítači nainstalovaný program "Acrobat reader" od Adobe (dá se zdarma stáhnout na internetu). Pokud je problém jen s otevřením souboru přimo na stránkách, můžeš zkusit kliknout na soubor pravým tlačítkem myši a vybrat "uložit cíl jako". Po uložení na disk to třeba půjde. Kdyby to fakt nešlo tak řekni a já ti to zkopíruju do wordu a pošlu mailem. Úvaha - to se zkus zeptat na té škole, třeba ti něco řeknou. Asi tím chtějí zjistit trochu úroveň studentova podnikatelského myšlení-zda je to pro něj španělská vesnice nebo se trochu vyzná - ale neboj se toho, loni brali cca 90 % studentů (zdroj: Scio). Snad se někdo ozve se zkušenostmi o úrovni.. Připrav si 15 tis za semestr a hurá do toho. Zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.11.2005 00:01:33, Radek) PS: studijní plán toho oboru (předměty) mi přijde docela dobrý a vkusný. Určitě se člověk naučí spoustu věcí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2009 09:21:14, Jarda) Dobrý den,našel by se někdo,kdo studuje na VŠP dálkově/kombinované studium / při zaměstnání a byl by ochoten poskytnout informace ohledně studia a jeho náročnosti?Jsem již delší dobu ze školy.Děkuji reagovat zde
    Email: Kotrla.Jaroslavseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2009 14:02:18, andrea) Jo já tam studuju - kombinované studium. Klidně se ptej (te), jestli je ještě zájem. reagovat zde
      Email: a.sasovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2009 20:10:52, Jájina) Hojky,taky studuju-končím 2.ročník.Nechceš směnit materiály?S13Když tak se ozvi reagovat zde
        Email: antarctidaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2013 17:37:39, Adéla) Zdravím píšu, ohledně studia na VŠ podnikání v Ostravě. Na internetu jsem našla diskuzi, ve které píšete, že jsem na škole studovala kombinované (dálkové) studium a tak jsem se chtěla zeptat, jaký obora zda jsem to zvládala. Mě se líbí ta Informatika a Internet v podnikání,ale mám obavy abych se něco naučila. Předem děkuji za Vaši odpověď.

        reagovat zde
        Email: adula14seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2013 20:04:00, ala) Prosím o sdělení, jak je to se zápočty a zkouškami. Chci studovat kombinované studium při zaměstnání v Pciích.
      Dky za info reagovat zde
      Email: ala.alaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.11.2013 10:24:56, Marek) www.golden-affiliate.cz/A111CC

    Pro někoho možná příležitost pro začátek podnikání, pro někoho pouze prostředek pro získání potřebných financí k rozjetí svého podnikání, někdo využije tuto nabídku jako přivýdělek ke studiu či dosavadní práci. Doufám že nebude bráno jako spam ale jako příležitost :) Více informací v odkaze výše. reagovat zde
    Email: maraliposeznamcz, Web: www.golden-affiliate.cz/A111CC
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 15:48:40, Karlíto) Ahoj, přikládám dvě reference, které od studentů VŠP dostaly nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Mladá soukromá škola, která je typická hodně rozvolněným způsobem studia, což se škole nedávno vymstilo anonymním udáním opsané práce Jitky Wiszczorové médiím , práci vedl sám rektor, navrhl jí výborné hodnocení a trapas tak byl na světě. Ve skutečnosti to však jen poukázalo na problémy školy, velmi slabé absolventské práce. A nejen to, i studium by si žádalo velké zpřísnění, i když k tomu není patřičná vůle. Uplatnění pokulhává. Nezaměstnanost absolventů sice není nad 10 %, ale téměř nikdo nedělá v oboru, ve kterém vystudoval, jelikož lidí s podobným vzděláním z lepších škol je dnes už velká spousta. Jinak slogan. "Máte dobrou práci? Naši absolventi ano." berte s rezervou, dobrou práci nemá nikdo z mých kamarádů ani já. Ty ankety vyplnuje málo lidí a nejsou věrohodné.

    Pro mě je to hodně snadná a celkem i drahá škola, u soukromých škol u nás si platíte za klientský přístup, o tom nelze po mé zkušenosti ani v nejmenším pochybovat. Kdyby nebyl, lidi by se zlobili a učitelé by lítali, pokud by na požadavcích neslevili, když lidé platí, chtějí mít titul jistý, to je pochopitelné. Uplatnění je žalostné, když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Ale nedivím se, vždy většina absolventů neovládá ani svůj mateřský jazyk. Mrzí mě to, že tihle nám pak dělají nepříliš pěkné jméno, ale to už prostě souvisí s politikou soukromých škol v ČR obecně, které si své uchazeče nijak nevybírají a studium jim nijak v náročnosti nekomplikují. Lidé z výběrovějších veř. škol mají i naši školu za prodejnu titulů, nedivím se jim. Když si čtu o prodejnách titulů UJAK, VŠKE, RAVŠ, VŠO, EPI, VŠH, MUP, NC, VŠMVV, VŠKV, VŠFS, BIBS, BIVŠ, AMAK, STING, PEVŠ, SVŠE(S), VŠAP, ZMVŠ a dalších asi pěti-deseti soukromkách, které lákají studenty na co nejlehčí studium, je mi docela úzko. Ale VŠP nebyla bohužel jiná. :( Jediná soukromka VŠMIE se prý podle ohlasů jako soukromka trochu drží a vyhazuje třeba od státnic a nedává to tak úplně všem platičům zadarmo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2014 21:59:27, Svobodová) Ta škola je úlet a mizérie i beznaděj, nejhorší škola v ČR. Nic mně na ni nenaučili a to jsem myslela že budu manažerka. Místo toho dělám v call centru za dvanáct tisíc. O absolventy všp nikdo nestojí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2014 13:51:09, pepino) a tos cekala, ze prileti holubi do huby ? O praci musis bojovat a ne na ni cekat! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2014 14:32:26, Inkvizitor) Je zajímavé, že např. o absolventy VŠE je celkem zájem. Čím to asi bude, ty pečený holube?;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2014 08:23:44, Dalibor) Sdílím komentář, se kterým se plně ztotožňuji - mám pocit že v nižších ročnících se začíná scházet daleko více lidí, kteří mají o studium zájem a chtějí využít dobré podmínky školy ve svůj prospěch. Doufám, že takových studentů bude u nás jen přibývat.

    \'\'konator
    4.11.2014 | 06:43
    Druhá vysoká škola kterou navštěvuji takže můžu srovnávat. S náplní studia jsem naprosto spokojen stejně jako s přístupem a požadavky vyučujících. Velmi oceňuji fakt, že nemusím trávit tolik času učením doma, protože se vyučující snaží předat co největší množství informací na přednáškách a cvičeních. Skvělý je třeba i podnikatelský inkubátor, kde mají aktivní studenti a jejich projekty zelenou. Škola se snaží podporovat studenty v začátcích podnikání celou řadou programů a ti, kteří jsou chytří, je využívají. Jsem moc rád, že mám ve skupině celou řadu perspektivních lidí, kteří mají o studium a o problematiku podnikaní opravdový zájem. Na druhou stranu jsou zde i zastánci stylu hlavně to nějak odsedět a snad mi to pak dají, ale ti jsou asi všude. Doporučuji lidem, kterým připadá podnikání atraktivní a chtějí se v této oblasti rozvíjet, aby se v blízké budoucnosti stali svými vlastními pány :-) .\'\' reagovat zde
    Email: konydaliborseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.11.2014 22:24:18, Lolo) Dalibor: No, já tu školu přesně neznám, ale moje kamarádka studuje na VŠB TUO -a tam (tedy na Ostravsku) je i VŠP a.s. a co mi tak říkala, tak zaměstnavatelé si dávají na absolventy této (VŠP a.s.) školy pozor a k pohovoru je většinou raději ani nezvou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2014 21:32:41, Dalibor) Mě zase přímo někteří zaměstnavatelé, když jsem se byl ptát co říkají na absolventy VŠP, které zaměstnávají (takže asi je pozvali i k pohovoru a dokonce jej vyhráli) A doslova mi bylo řečeno, že se s nimi skvěle pracuje protože přemýšlí uplně jinak jsou samostatnější a nápaditější než studenti jiných VŠ. Myslím, že tuhle zasluhu bych ja připsal doktoru Durdovi a předmětu podnikavost, kde se přesně tohle učí a asi to odlišuje absolventy od ostatních.... Takže spíš smůla těch zaměstnavatelů, že si tam takové absolventy nevezmou. A můžeš se prosím kamarádky zeptat na konkrétního zaměstnavatele co tohle udělal že někoho nepozval k pohovoru kvůli nějáké vysoké školy? Docela by mě to zajímalo a taky jestli se vůbec takhle diskriminovat člověka smí nebo ne... Dík za odpověď reagovat zde
    Email: konydaliborseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2014 22:55:16, -) A teď tu o pejskovi a kočičce.

      Zaměstnavatel má plné právo "diskriminovat" podle školy. Čas personalisty nebo dokonce někoho z provozu je příliš drahý, aby ho ztráceli s lumeny, kteří si místo vzdělání jen koupili diplom. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 00:16:23, Petrs) Samostatnější a nápaditější:D Jsem rád, že jsem se opět zasmál. A teď vážně. Absolventy téhle továrny na tituly nebere trochu nikdo moc vážně. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 19:05:46, Dalibor) Ahoj, prvně chci poděkovat za reakci. Jinak chci se zeptat je legalni jak ty říkáš koupit si titul ? kdysi byli přeci kauzy s koupenými tituly a myslím že to bylo proto že to legalni neni dokonce tem lidem ty tituly vzali. Takže pokud není legalní toto tak jsi právě použil tvrzení které nepotvrdil soud a mám dokonce pocit že i ty si tak porušil zakon, ale jelikož to nevím vyfotil jsem si tvuj komentar a zeptam se znameho policajta jak to ve skutečnosti je a jestli je to v pořádku ber to co tu píšu jako bezpředmětné pokud ne navrhuji ti komentář smazat, přesto že je to tvuj nazor tak timto nazorem poškozuješ dobré jmeno třetí strany. Měj se hezky a dík že si se zapojil do diskuze cením si toho. reagovat zde
        Email: konydaliborseztnamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 23:18:22, Lolo) Ano, snažila jsem se ti odpovědět, protože to je i o volbě spotřebitele, lepší firmy jsou plné snobů, co chtějí vidět, že jejich zaměstnanec má titul z lepší školy, vlastně sami zákazníci těchto firem to požadují, cítí se pak jistěji - to oni diskriminují. Nehledě na fakt, že sám zaměstnavatel též diskriminuje, kdyby ne, musel by si vybrat všechny uchazeče, jestli to teda ten tvůj slepičí mozeček dokáže vůbec pochopit - jako sorry, ale zastrašovat tu někoho policií je podle mě úplně mimo, jen píšu, co se o té škole v tom kraji prý říká, to trestné opravdu není, jelikož informuju v uchazeče v té nejlepší víře a nemám v úmyslu nikoho poškodit nebo na tom něco získat. Uchazeči o VŠ též diskriminují, když si vybírají mezi školami - celý náš život je vlastně diskriminace, smiř se s tím, nebo ne, je to jedno.S09
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 23:55:16, Lolo) Aha, ona ta policie vlastně nebyla na mě, on tu Psal ještě něco Petrs, to jsem přehlídla. V tom případě se omlouvám za ten jeden menší vulgarismus (slepičí mozeček), nerada jsem sprostá, ale to zastrašování mě fakt naštvalo. Ale i tak si myslím, že takovéto věci nejsou na diskuzním foru třeba, lepší je položit argumenty, proč tomu tak není - a jak uvádí "Jake a...", tak VŠP měla v nedávné době taky skandál, který byl v médiích, takže tam i z tohodle úhlu pohledu mohou být pochybnosti o kvalitě té školy. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2014 23:21:46, Dalibor) Taky se omlouvam, pokud Vám moje reakce nepříjde přiměřená jen hájím práva své školy, protože se mi nelibi když někdo řekne že si tam lze \'\'koupit titul\'\' Jinak si myslím že zakladní podminka tady te diskuze je aby byli dodrženy pravidla diskuze a protipravní jednaní tyto pravidla porušuje. Jinak ja se znameho policajta jen zeptam nebudu nikoho žalovat nebo něco jen mě zajímá kde je pravda věřím že pokud byl porušen zakon autor svuj příspěvek sám smaže tot vše. Jinak skandál mě mrzí sice o něm nic nevím ale asi se něco stalo když o tom ví víc lidí nezávisle. No vygooglil jsem si to onen udajný plagiát žádným plagiátem není. Titul nebyl nikomu odebrán pouze se taková možnost šetřila. V práci rektora na podobné téma a v práci te studentky nebyla nalezena shoda. Takže já mám pochybnosti spíš o kvalitě českých medií a beru je proto s odstupem všichni víme jak milují senzace a skandály. reagovat zde
              Email: konydaliborseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 00:56:08, Lolo) Diskriminovat je běžné, když si třeba nekoupíš zmrzlinu v prvním stánku, ale dáš přednost tomu druhému, kde je třeba hezčí obsluha, první stánek tím diskriminuješ. Diskriminujeme každý a děláme to každý den, není to nijak trestné.
      Víc podrobností nevím, jen to, že se většina zaměstnavatelů v tom kraji asi domnívá ( k tomu mají zřejmě nějaké důvody), že by s uchazeči z této školy jen zbytečně ztráceli svůj čas, jelikož tato škola prý láká zejména ty nejslabší studenty a ve škole je toho taky asi moc nenaučí. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 13:07:41, Inkvizitor) Tak ono je dobrým důvodem už to, že i ekonomické obory na místních veřejných vysokých školách nejsou zrovna nejlepší. No a pro schopné zájemce je stále levnější studium na VŠE nebo na IES FSV UK, takže škola nemá kde vzít jiné než těžce podprůměrné uchazeče - a jak praví lidová moudrost, z houna bič neupleteš... reagovat zde
        Web: http://www.youtube.com/watch?v=WH7vDxz_GPw
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 19:14:28, Dalibor) No já odmaturoval za 4 citím se dost schopný a dokonce jsem měl nabídky od více at už soukromých či veřejných škol a vybral jsem si VŠP a jsem uplně spokojen a navíc v ročníku je víc \'\'premiantů\'\' at už z gymnázií či ekonomických střední takže ja vůbec netuším kde bereš informace a radím at změníš zdroj nebo se na nás přid podívat at si upravíš obrázek :-). Jinak schopní lidi si málokdy kupují levné věci oni dávno vědí, že rolls royce je drahý z nějákeho důvodu. Ale taky dík za názor jsem rád, že diskuze jede a řeknu o ní dalším studentům VŠP at taky řeknou svůj názor a rozhodl jsem se že obejdem ty zaměstnavatele znovu s mobilem a natočíme video at je to co říkám podloženější a jak někdo psal že to není jen pohádka . reagovat zde
          Email: konydaliborseztnamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 23:30:54, Lolo) Poslední komentář - promiň, ale tomu se mi fakt nechce věřit, většina premiantů z toho kraje totiž "utíká" na prestižnější školy - do Prahy a do Brna. Byl o tom dokonce i nedávno článek v jedněch novinách.
            Hele, když si myslíš, že je fakt pravda to, co říkáš, tak proč máš potřebu obcházet nějaký zaměstnavatele? To vlastně můžeš bejt přece úplně v klidu a nic neřešit, ne?
            Za Rolls roycem bys musel do USA (pokud bys tam udělal přijímačky), VŠP je na cenový úrovni trabanta.;) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2014 23:00:49, Dalibor) No já jsem důkaz, že všichni nejdou do prahy nebo brna. Jinak chci jen ukazat, že si to necucám z prstu a že je to podložené. Zvýšuji tak prestiž školy a tím i prestiž svou jako jejího studenta. Jinak rolls royes je přirovnání to oba víme pokud by sis ty koupil trabanta za 200 000 kč (přibližná cena 5 let na VŠP) tak je to tvoje volba a nebudu ji nějak hodnotit. A jinak komentuj dál budu jen rád :-) reagovat zde
              Email: konydaliborseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 19:08:26, Dalibor) To co popisuješ je volba spotřebitele. Já se bavím o trošičku odlišné věci :-) ale dík že ses mi snažil odpověďet. reagovat zde
        Email: konydaliborseztnamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2014 12:43:24, Sindibád) Zaměstnavatel si může na pohovor pozvat koho chce na základě libovolných kritérií. Já bych si taky studenta/absolventa VŠP na pohovor nepozval. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2014 22:53:47, Dalibor) Ok dík za objasnění. Co se týče druhé věty budu dělat vše, proto aby se to v blízké době změnilo, aby si i ty měl o tyto studenty zájem a to z jasného a určitého důvodu. Protože tohle nás na VŠP učí nesedět jen se založenýma rukama, ale jednat - a přesně to udělám :). Ještě jednou děkuju za zpětnou vazbu - nakopla mě k akci :-) reagovat zde
            Email: konydaliborseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 23:45:17, Jake a Tlustoch) Dalibor: Sice nejsem Petrs, ale domnívám se, že výraz "továrna na tituly" se v poslední době hojně využívá ve spojení s našimi soukromými školami, užívají ho hojně i naši čeští žurnalisté a znamená to jednoduše to, že je ta škola lehčí, než by měla ideálně být - to je však vzhledem k nedávné kauze s opsanou diplomovou prací zcela legitimní předpoklad - tady bys nejspíše neuspěl. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2014 23:05:56, Dalibor) Mě nevadí \'\'tovarna na tituly\'\' ale doslovné řečení že si někdo \'\'koupil titul\'\'. Jinak pro všechny nehrozím policií jen se zeptám známeho policajta co se má v této situaci dělat a oznamim to tady nikoho nebudu žalovat ani nic podobného, nechci nikoho poškodit myslím, že osoba ktera komentář vložila tak činila s nejlepšími úmysli a pokud zjistí, že je v rozporu se zákonem určitě ho dobrovolně smaže - toť vše. Jinak ja o kauze nic moc nevím, ale věřím, že je to naprosto ojedinělý případ a taky bych dnešní media bral malinko z odstupem. Dneska málokdo ví, kde je skutečně pravda. reagovat zde
      Email: konydaliborseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2014 23:08:13, Dalibor) jinak pardon za gramaticke chyby piššu to tu narychlovku protože se ještě připravuju u toho do školy. reagovat zde
        Email: konydaliborseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2014 12:28:46, Lolo) Ty jsi v Moravskoslezském kraji třeba zůstal, ale 90 % těch schopnějších odešlo na lepší školy. Jinak to školné je pro tvoji představu ještě menší, než co za tebe platí stát na některých veřejných vysokých školách, které mají mnohem lepší kredit, jelikož získávají prostředky i pomocí vědy a výzkumu a díky své velikosti mají úspory z rozsahu, tedy co podstatně méně peněz toho obdržíš více, máš více možností.;)
    O té kauze jsem kdysi taky četla, týkala se toho, že nějaká mařenka zkopírovala celou práci, teda opsala ji a nechala si ji vést tím nejvyšším z té školy - a ten jí dal výborné hodnocení, to je jasným důkazem toho, jak se to tam asi děje, jelikož vysoce postavený člověk si snad vždy zakládá na tom, aby ze sebe neudělal vola, ale to je to, soukromky chtěj ušetřit, maximalizovat zisk, a tak se stává, že jeden člověk vede třeba až 200 záv. prací ročně (jako třeba kdysi pan Mezulánik na UJAKU) A tak se o kvalitě výstupu dá dost pochybovat.


    Ta práce je nepůvodní, zjevně opisuje od jiných. A soukromá Vysoká škola podnikání v Ostravě za ni udělila červený diplom. Práci hájila i přes výtky odborníků, i když titul odebrán nebyl - ale to nebyl ani v mnoha jiných kauzách soukromých škol (např. politiků na VŠFS, úřednice Nagyové, politika Onderky z VŠKE, pak i skandály ohledně MUP, nepatřičně nízké úrovně BIVŠ (práce na úrovni vyšších odborných škol)..., je toho fakt hodně, snad každá soukromá škola má u nás nějaký ten svůj skandál. Je divný, že veřejných škol je mnohem víc, fungují více transparentně a takových skandálů je tam menšima, čím to asi tak bude, na co to třeba poukazuje?

    Podle mě ses vrhl do předem prohraného boje, kamenem úrazu je totiž už to, že školy v Moravskoslezkém kraji a obecně všechny soukromé školy v ČR lepší uchazeče absolutně netáhnou - a ti, kdo dělají opravdu dobrou školu jsou z velké části její studenti.

    Pokud máš navíc, doporučila bych ti odejít z této školy na školu s lepším jménem.
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2014 20:16:20, Dalibor) Jenže, jiné školy mi nikdy nenabídnou takové podmínky. Už jsem na státní Vš byl a byl jsem neskutečně zklamán. Jsem na VŠP neskutečně šťastný. Dostal jsem přidělenou kancelář, kde se můžu realizovat. Učitelé se o moje aktivity sami zajímají a téměř vše, co se tam učím, ihned použiji. Nedokážu si představit, že by mi toto nabídla nějaká veřejná škola. O tom případu nebudu už nic psát - nic o něm nevím pouze to, že nic nebylo prokázáno, vše bylo šetřeno, takže bych respektovat výsledek toho řízení. Jinak souhlasím, že u nás jsou veřejné školy vnímány lépe než soukromé, což opravdu nechápu. Neustále nadáváme na stát, jak jsou ve špatném stavu cesty, jak je hrozné zdravotnictví atd. Jen školství se lidem víc líbí státní než soukromé. Jinak předem prohraný boj - takhle to vnímáš ty, já to vnímám jako další výzvu ve svém životě a jsem hrdý, že moje úspěchy budou zároveň úspěchy mé školy :-). Každopádně ať tady nepíšu anonymně tak dávám k dispozici odkaz na svůj blog, kde se o mě můžete dozvědět více - http://daliborkonecny.cz/ . Hezký den. reagovat zde
      Email: konydaliborseznamcz, Web: http://daliborkonecny.cz/
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2014 01:20:10, Sam) Zdravím, na VŠP se možná chystá jeden můj známý, celkem mu to vymlouvám, tu školu považuji za odkladiště ***ů - to ale není vůbec nic proti vám, vás si asi ta škola považuje, když máte i kancelář. K té kauze, něco jsem si ted o tom taky přečetl - prokázáno bylo, jen nebylo potrestáno, což je pro ČR ale celkem typické. Na zdravotnictví teda já osobně třeba moc nenadávám, ale asi bych nadával, kdyby to bylo jako v USA, to prostě do soukromých rukou nepatří, jelikož tam dochází k tržnímu selhání. S06 Jinak ty silnice/dálnice, tam by to chtělo nějakou větší spolupráci soukromého a veřejného sektoru (neříkám, že zrovna PPP).:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2014 12:32:14, Lolo) oprava: 1. odstavec: za podstatně méně
    2. odst. : co se tam asi děje reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2015 12:43:42, lucillka) Uvažuji o této škole, jsem na mateřské a již delší dobu ze střední školy...
    Mohla bych se prosím informovat od někoho kdo zde studuje nebo studoval, jak probíhá motivační pohovor, co si připravit apod.
    Děkuji za reakce ;) reagovat zde
    Email: duslucycentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 06:58:34, maxa) Vážení, nedá mi nereagovat. Nestačím se divit, jak někteří dospělí lidé reagují. Ať už je to s vysokými školami a prodejem titulů jak chce, je to jen mizivé procento s ohledem na ostatní řádně studující studenty. A "tohle" je prostě všude. Žádný obor ani studium není výjimkou. Neházejte všechny do jednoho pytle. Dle mého, pokud se někde rozhodne při zaměstnání, a obvykle i s rodinou a dalšími závazky, studovat několik dalších let, je u mě frajer. Takové lidi naše země potřebuje! Rozhodně víc, než kecálky, když umí jen kritizovat všechno okolo a pak si sednou do čekárny na Úřad práce a čekají, co dostanou z peněz právě těch pracujících a ctižádostivých studentů třeba rovna z VŠP. :D reagovat zde
    Email: lenka.skovranovaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 15:48:58, Anet) Právě o to jde..., lidi mají práci, věnují se rodině, chtějí mít nějaký volný čas a chtějí mít i titul, pro tyhle jsou jako dělané naše soukromé školy, které náročností sotva dosahují úrovně středních škol, je prostě poptávka po titulech, ne po vzdělání, je to smutné, že toto systém dovoluje. K opravdové VŠ sotva člověk zvládne nějak moc věcí okolo, respektive se to dá, ale jen u pár opravdu nadprůměrných jedinců, ne u těch většinou podprůměrných lidech na těch soukromých školách.S14 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2015 15:50:44, Anet) Vyjádřila jsem se trochu krkolomně.
        *podprůměrných lidech na těch soukromých školách = podprůměrných jedincích na soukromých školách reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2015 12:51:03, maxa) Toto je názor arogantního maloměšťáka. Dle Vašeho názoru špičkoví manažeři, lékaři a jiní vážení vzdělaní lidé, kteří mají rodinu i úspěch ve svém oboru a celý život po nocích studují, mají své vzdělání koupené a svůj úspěch zadarmo? Bože lidi, v jaké společnosti to žijeme .... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2015 13:36:47, Anet) Jenže tito vámi zmínění lidé jsou nadprůměrní, na soukromých školách bývají většinou podprůměrní studenti, kteří se studiu věnují minimálně. Nadprůměrně dobrý student by na soukromou asi nikdy nešel. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2015 18:07:06, Kariquator) Pokusím se obnovit vlákno o přijimačkách na VŠP a zeptat se, jestli se taky někdo chystá přihlásit ještě teď v září? Máme na to už jen 6 dní do konce měsíce a já se furt nerozhoupal. Je tu někdo, kdo přemýšlí nad VŠP v Brně? Ať vím, že v tom nejsem sám :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2016 16:52:14, Milda) Zdravím,
    nevíte prosím někdo, jak je to teď s náročností Vysoké školy podnikání a práva, a. s.? Jde mi o to, aby nebyla přehnaně těžká jako "normální" výška. Zase vím, že člověk titul zadarmo nedostane nikde, prostě něco přiměřeného a ne nějaký dril a stres. Jednalo by se o kombinované bc studium obor informatika. Dál jestli někdo prosím nevíte o další VŠ, kde jde informatika na bc studovat dálkově.
    Moc děkuji. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2016 19:02:43, x) Dálkově nevím, ale kombinovaně jde ČVUT FIT. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2016 19:11:10, x) Dálkově nelze na vysokých školách studovat skoro nikde, protože to je poměrně přísné na zajištění studijních materiálů. Většina škol má akreditované "pouze" kombinované studium, které se obvykle od "distančního" zase až tak moc neliší. Existuje poměrně hodně informatických oborů, které lze studovat kombinovaně. Vedle výše zmíněného FIT ČVUT (které je skutečně špičkové), to jen v Praze jde i na zemědělce (dokonce dva obory - na ekonomické a na technické fakultě, ale prý nic moc a hodně zemědělských předmětů) a dále jako učitelská kombinace (s matematikou) na MFF UK. Mimo Prahu jde kombinovanou informatiku studovat na FAV ZČU v Plzni, PřF UPOL v Olomouci, PřF OSU v Ostravě (tam snad dokonce mají i obor akreditovaný jako distanční) a trochu informatický je i obor teleinformatika na FEKT VUT v Brně. Třeba i někde jinde. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2016 10:21:30, Petr) Kombinovaně se dá také studovat FEL ČVUT obor Softwarové inženýrství a technologie. Je to víc praktický obor a matika je rovnoměrně rozložená do více semestrů oproti ostatním oborům.

      https://www.fel.cvut.cz/cz/education/bk/pruchody/pr671337971105.html

      PS: Dle hodnocení Hospodářských novin jsme nejlepší fakultou v oblasti IT v ČR reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.