ekonomika cesrtovního ruchu v Karviné

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.06.2007 22:13:42, l.haslerka, zhlédnuto: 446x, reakcí celkem: 27Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojky lidi prosím chodí někdo z vás na tento obor??..potřebovla bych poradit co od něj čekat..děkujiii všem za odpověd

Email: l.haslerkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2007 23:25:33, sunnynka) ahoj, ja se na nej taky hlasim reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 12:10:14, l.haslerka) a nemáš nějaké informace od někoho kdo už tam chodí??a jdeš tam stopro?? reagovat zde
    Email: l.haslerkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 12:20:37, sunnynka) Jo ja uz jsem se rozhodlla ze tam pujdu...slysela jsem ze se to da v pohode akorat je tam trochu tezsi matika reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 16:56:35, l.haslerka) a ty jdeš z ekonomky?a odkud vlastně jsi?:) reagovat zde
    Email: l.haslerkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 20:29:53, sunnynka) ja jsem z Olomouce:)...ale z ekonomky nejdu...kolik si mela bodu z toho testu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 22:48:06, l.haslerka) ahaaa takže jdeš na koleje??..já jse mměla 51..ale mám z te školy strašný strach právě váhám jestli tam vubec jít..protože jdu z gymplu a nevím jestli bych to zvládala..a ještě co jsme tak slyšela tak máš jen 2 pokusy na jakoukoli zkoušku a zápočet..takže mám docela strach..:( reagovat zde
    Email: l.haslerkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 08:52:30, radek bc) neboj:) ja jsem tam sel taky z gymplu, kamos tam sel dokonce ze zemedelky :D ta skola neni tezka. navic tam v dobe meho studia vubec nebyla povinna dochazka, takze jsem tam skoro vubec nechodil a presto to dal a to nejsem zadny genius. myslim ze cestovni ruch je jeden z nejlehcich oboru co tam je, tak budte klidne holky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 10:13:43, sunnynka) haslerce:) no ja doufam ze to nebude zadna hruza, myslim ze kdyz se budem ucit a nekaslat na to ze se to da reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 10:15:28, sunnynka) radek bc: a jak je to tam s tou matikou co se tam bere? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 10:20:50, radek bc) matice, posloupnosti, limity, prubeh funkce, derivace, integraly.. na matematice se tady vyhazuje nejvi reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 10:24:31, sunnynka) no ja to brala na stredni, ale integraly teda ne....to je tak tezky?bojim reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 11:36:45, l.haslerka) pro radka:)..hele tak myslíš že se to fakt dá a ty jsi na jakém oboru??..já mám strašný strach co se týče ekonomie,učetnictví a tak to jsem brala jen základy a učto vubec..:(..a nevíte jestli se to dá nějak navazat na magisterské?já vím že to nemá přímou navaznost ale kdybych si vzala jiný?..sunny a ty jdeš teda z jaké školy?a jdeš na koleje? reagovat zde
    Email: l.haslerkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 12:58:33, sunnynka) no na koleje asi pujdu kdyz mi je daji ja nevim jak to tam chodiS15...dostala jsem se tam s kamosem a on je taky z Olomouce.Jo a budes se divit ale delala jsem stredni prumyslovku reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 14:19:11, l.haslerka@seznam.cz) takže to ti taky ekonomika a věci kolem moc neříkají že?..nebo jo??:)...a nevíš jak je to s tím navazováním?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 16:01:00, radek bc) pokud si z olomouce tak spis pocitej ze koleje dostanes (mozna az v druhem kole ale melo by to vyjit). pokud ne doporcuju si najit privat (napr. ww.rknova.cz). navazat se da na opf bez prijimacek do magisterskeho programu (pokud tam takovy obor je) uplne v klidku, pokud navazes na jiny obor budes si muset dodelat hafo predmetu a proto ti to nedoporucuju. ucetnictvi se da naucit i kdyz nejdes z ekonomky, na uctu se tady nikdy moc nevyhazovalo. co se tyce ekonomickych predmetu tak nejvesti pozor si dejte v prvaku akorat na mikroenomomii a makroekonomii a pak uz je to celkem brnkacka. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 16:13:25, l.haslerka) no právě že ekonomika cestovního ruchu nemá navazující magisterské studium já jsme myslela že bych pak navazala s jiným oborem..ale to je teda těžké jo??..a sunny ty nebudeš chtít pokračovat? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 09:47:53, sunnynka) haslerce: no ja doufam ze tu skolu budu zvladat, na stredni jsem mela aspon dva roky eko i ucto...ja bych chtela pak pokracovat, ale to je jeste daleko:)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 09:54:21, sunnynka) radku dekuju moc za informace:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 19:07:06, Janka) ahojky chci se zeptat jak a z čeho jste se připravovali na přijímačky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 12:57:23, sunnynka) ja jsem se nepripravovala....doufala jsem ze mi stacit to co mam v hlave... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 17:06:23, l.haslerka) ale jinak ti bohatě stačí ty testy co jsou na netu přímo..a vědět věci co se týče EU a něco z matiky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 17:47:41, sunnynka) haslerko a ty ses odkud? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 23:45:49, sunnynka) docela mam z te matiky strach....myslis ze se to da udelat nebo je to fakt tak tezky ze to da jen ten komu matika jde:///??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 19:27:38, Magda) ahojky, dostala jsem se taky do Karvine na obor marketing a management a zajimalo by me jestli je tu nekdo kdo s touhle skolou ma nejake zkusenosti.Zajimala by me narocnost studia, slysela jsem ze je to tezka skola tak jestli se to da zvladnout kdyz jsem chodila na soukromou stredni.Prosim poradte!!!!!!!!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 16:06:29, Magda) nikdo??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 14:23:50, radek bc) neni to tezka skola. je tam hromada jednoduchych predmetu alei nekolik problemovejsich, uz jsem to tu psal (mikro, makro, kvanta, ...) ktere slouzi jako takove sito ;). vyska neni stredni ale zvladnout ji muze podle me temer kdokoliv, staci chtit reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2007 13:36:40, Laura) Poradí mi nějaký student opf?zajímalo by mě jak probíhá zápis ke studiu...jak dlouho to asi trvá a tak???? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. PEF - Provoz a ekonomika kombinovaně - rozvrh hodin??? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Veřejná ekonomika - Informace o studiu
  3. Ekonomika cestoního ruchu - Ostatní
  4. management cest. ruchu na UHK - Ostatní
  5. Veřejná správa a regionální rozvoj nebo provoz a ekonomika?? - Ostatní
  6. rozvrh Provoz a ekonomika czu - Ostatní
  7. VŠ cestovního ruchu nebo psychologie - Výběr vysoké školy
  8. OPF v Karviné - Ostatní
  9. dálkové Obchodně podnikatelské v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  10. Zdravotní tělesná výchova na OPF v Karvine???? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.