Az-smart, nultý ročník - příprava na medicínu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.06.2007 01:58:11, Janko, zhlédnuto: 10869x, reakcí celkem: 51Reagovat na příspěvek
Zdravím, mám za sebou neúspěšně nultý ročník (=nedostal jsem závěrečný certifikát), ale naštěstí jsem se dsotal na fyzioterapii na 2.LF. Rád ybch zde popsal svoji zkušenost s nultým ročníkem a popřípadě ušetřil čas a peníze některým lidem.Nejedná se v žádném případě o úmyslné poškozování jména této "renomované" agentury, berte to pouze jako dobrou radu do života.Za kurz jsem zaplatil tuším kolem 19-20 000. V nabídce agentura uváděla až 22 hodin přímé výuky, tady bych kladl mnohe větší důraz na slůvko "až" než na číslo 22. V říjnu byl člověk rozřazen do dvou skupin podle abecedy - 1.sk(příjmení A-K), 2.sk. zbytek.Každá skupina měla hodinovou dotaci 14-17 hodin. 17 pouze v případě, že jste měli dva jazyky, přičemž za druhý jazyk se připlací.Každá skupina měla v 1.semestru předměty v jiných časech, takže někdo měl výuku od 9:30-14:30, další zase od 14:45 do 18:00.Sasmozřejmě né každému toto vyhovuje a tak nastaly různé přesuny a přeskupení studentů během dnů(které byly ale prý zakázané, protože každy měl být ve své skupině a měly být udělovány pouze občasné výjimky). Takže se pravidelně stávalo, že na raních přednáškách bylo 150 lidí a na odpoledních 30. A sedět v 18nácté řadě není moc výhodné, vzhledem k tomu, že skoro nic neslyšíte ani nevidíte.Výuka už v tak velkém počtu je značně komplikovaná a jak asi sami tušíte, těžko bude někdo něco někomu vysvětlovat, i když se profesoři často ptají jestli tomu rozumíte.Prostě individuální přístup není skoro možný a každy jistě bude souhlasit, že pokud jste třeba v životě neviděli chemii tak se bez individuálního přístupu neobejdete.Dále v nabídce az-smartu stojí, že množství studijních materiálů a přehledů je zajištěno vzdělávacím centrem. Co si já pamatuju tak to bylo velmi MALÉ množství, na nějakou ochotu spíše zapomeňte. O úspěšnosti u přijímacích pohovorů, která je prý vyšší než 90% silně pochybuju, především v medicínských oborech, kdy pomalu nastává doba, že i ti hodně dobří si budou muset počkaqt rok aby se někam dostali. Konkurence v tomhle oboru je prostě obrovská, gymnázia produkují velké množství studentů, jejichž tempo a schopnost učení je vzhledem k maturitě abnormálně vysoká,a takové tempo při samostudiu se vytváří těžko. Tady lze spoléhat především na dostatek volného času a skripta, především u 1.LF. U 2.LF je v přijímacím testu (odhadem) tak 80% ze skript.Není na škodu také upozornit, že za razítka na ISIC karty a slevy v MHD atd. se rovněž PLATÍ.Co se týče brigád, v tom vám agentura vůbec nepomůže, musíte jednat na vlastní pěst nerjspíše zase u nějaké jiné agentury, která vám chce "pomoct". Ubytování v Praze je kapitola sama o sobě. Rozhodně se agentura nesnaží o bezproblémové a seriozní nabídky. O tom by vám mohli někteří lidé povyprávět, jak jim v podstatě "padal strop na hlavu".Az-smart na vás chce pouze vydělat a tak z každého nájmu profitují tak kolem tisíci koruny, proto je lepší si sehnat něco na vlastní pěst.Jakékoliv stížnosti řeší velice neradi a velice málo.Obědy si jusíte zařídit opět sami (jak jinak) a to buď v ZŠ Perunově na PRaze 3 za 49 Kč nebo v menze FTVS a to za 60 Kč.O možnostech stipendíí pro nejlepší studenty jsem v životě neslyšel, je to v podstatě další reklamní trik.No a celé studium završíte Certifikátem, který je vám na dvě věci. A na to aby jste ho dostali musíte složit zkoušky na konci každého semestru. Obtížnost zkoušek se liší u každého předmětu, a třřeba na Etiku mi přišli naprosto scestné a neefektivní.řada lidí je "musela" opakoat a tím pádem i si za ně zaplatit (300 Kč ta předmět. Navíc druhé zkouškové období jeněkdy na konci dubna a to už bych raději volil studium skript, než přípravu na tyto zkoušky, i když by to v podstatě mělo být stejné. Zkrítka si myslím,, že za výsledný kousek papíru, který v životě stejně neuplatníte vám ta námaha nestojí.Zajímavé je také to, že agentura slibuje exkurze a seminéře, ale nic z toho NEPLNÍ.Zapomeňte na exkurze!Dále bych rád zhodnotil předměty a profesory v přípravném kutzu na medicínu.BIOLOGIE - Mgr. David Toegel, kterého má jedna skupina je velice chytrý a schopný člověk, který vám může podat spoustu informací, není toho moc co by nevěděl. Ale jeho styl učení je moc rychlý a přišel mi neefektivníprostě chce toho co nejvíc stihnout až se to nakonec profrčí tak, že se nic neudělá pořádně. Pro ty co umí biologii, to bude dobré opakování, pro ostatní peklo. Jeho kolega Václav Bartoš je sice pomalejší ale také o něco slabší, jeho výklad nemá takovou hloubku a sílu.Během výuky biologie budete dostávat řadu malých testíku, které vás ale budou spíš nutit dříve opouštět výuku,aby jste se třeba nevyhnuli trapasu, že nic nenapíšete (ale to jak u koho).ETIKA pod vedením paní Cimrmannové mi přišla o ničem a to ne proto, že bych neměkl tento předmět rád, aler ona v podstatě říkala to, co každy senzibilní člověk cítí. Moc teda netuším jak může učit na 1.LF, přijde mi, že to není osobnost a neumí moc přesvědčivě mluvit, ale jiným se zase hodně líbila, tohle je prostě věc názoru.Sami usoudíte u pohovoru nebo v osobním životě jak moc vám to bylo platné.FYZIKA byla dle mého názoru dost kvalitní, měla systém RNDR. Broklová dobře vysvětlovala a tempo bylo slušné, ale stejně si myslím, že prostě pokud jste na fyziku předtím nesáhli bude pro vás obtížná. Ale to základní vám fyzika určitě může dát.CHEMIE učila MUDr. Zuzana Křemenová, která je ze Slovenska většině lidí to vadilo, asi proto, že její čeština nebyla vždy perfektní. její výuka byla průměrná, některé věci vystvětlovala velmi dobře jiné špatně(komplikovaně), to nejnutnější k chemii vás asi naučí, ale pokud jste chemii nestudovali bude to hodně o vašem samostudiu. Rád bych zdůraznil, že konzultace byly možná pouze asi v intervalu 10 minut, těžko by tam s vám strávili 2 hodiny, to je prostě o tom jak si koho chytnete a bduete mít štěstí. K dispozici pro vás moc nejsou, přece jen jsou to lidi a mají asi i jiný program než jen učit v Az-smartu. Nehledě na to, že většina učí i jinde. Jazyky jsou celkem na kvalitní úrovni, záleží na tom koho dostanete. V tomhle jsem měl štěstí. Je tedy na vás jak si vyberete. Já ybch si nyní vybral jiné řešení.Možná osobní doučování nebo jazykovku.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2007 16:43:17, elli) No musim uznat že AZ-SMART v některých večech na internetu trochu přehání ale celkově jsem byla s touto agenturou velmi spokojená. Dostala jsem se na 1.LF na všeobecné lék. Rozhodně to není pro lidi, co si myslí že pouhou docházkou na hodinu úspěšně složí přímačky!!!! Ten kdo neumí biologii, chemii a fyziku a chce jít na medicínu tak by se měl probudit!Protože nemá absolutně šanci!!! Tyto kurzy jsou pro ty, co tyto předměty ovládájí a pouze si to potřebují utřídit a zopakovat, popř. doplnit nedostatky. Ale i tak pokud se chcete dostat na medinu tak musíte makat hlavně ve svém volném čase!!!! Jinak Mgr. Toegel a RNDr. Broklová byli naprosto skvělí!!! Stručný a jasný výklad byl víc než dostačující pro zopakování středoškolského učiva. Zbytek hodin byl spíš zbytečností. Rozhodně doporučuju pro lidi co se nikam nedostali a nechtějí přes rok všechno zapomenout!!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2011 15:35:16, Wendex) Takže pokud by letos medicíny utekly o pár bodů či míst, je to pro mě vhodný kurz a nebudou to vyhozené peníze? Názory na AZ Smart jsou různé a nějak se nemůžu rozhodnout... Dík reagovat zde
      Email: mikesova.vgmailcom, ICQ: 347895816
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2012 20:18:30, m) Ahoj, nevite nekdo jestli vam zustane statut studenta, kdyz se nedostavite na zaverecne zkousky? díky reagovat zde
      Email: aja.wimberskaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2012 21:08:44, Alice) Největší *** je, že když napíšeš jakoukoliv kritiku na az-smart facebook, do 2minut ti ji smažou. Platí se tu úplně za vše a to nepřiměřený částky. Pak se nemusíme divit, že pracovníci jsou oháklí od Vittona.. Ubytování, které mi zprostředkovalo centrum Az-smart je garsonka, ve které jsme 3. Každá platíme 3800 nehledně na to, že tady není žádný nábytek a sprcha byla prasklá, tudiž jsme hned první den vytopily sousedy dole. Nájemné nemůžete platit převodem, nýbrž osobně v az-smartu a to jen v úřední hodiny. Naneštěstí jsem jen student, který si bere s sebou na týden do Prahy jen určitou částku peněz. A když jsem se dnes dozvěděla, že nájemné se platí měsíc dopředu a to jen 15. a za každý další den platíte 38kč pokutu nevěděla jsem, jesti se už jen smát nebo brečet. Další věc, kterou bych připomněla je Garance kvality výuky. Na úvofní hodině vám řeknou, ať se všichni zapíšete, že pokud se nedostanete na vejšku, že vám vrátí celé školné ve výši 20tisíc kč. Ovšem až na příhlášce se dozvíte, že musíte zaplatit 700kč a to je nevratné ať se dostanete nebo ne. Dále že, za celou dobu nesmíte dostat horší známku než 2. 100kč za 2 razítka na průkazky. Tohle zdůvodnili tak, že mají moc práce, velký nával a nestíhají, tudíž se potřebují zdržovat vybíráním peněz. Jsem docela zklamaná.. reagovat zde
      Email: AliceZuseznamcu
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2012 15:46:51, Tým AZ SMART) Milá Alice Župková,
        pokud se divíte, že nájemné se hradí vždy k 15. dni měsíce předcházejícího, tak na tom není nic divného. Vy osobně jste k dnešnímu dni (je 16.10. 2012 15:45 h) ještě neuhradila nájemné na další měsíc, samozřejmě, že když se lidé spožďují s platbami, tak to musíme majítelům dávat ze svého, proto je tam ta částka 38,- Kč za dlužný den. Nicméně jak sama vidíte, ani Vám zatím nebylo nic takového naúčtováno. Pokud máte zájem o vrácení školného z důvodu případného nepřijetí na VŠ - Garance kvality - tak samozřejmě, že pro to své přijetí také musíte něco udělat - hold učenej z nebe nespad, ale asi nebudeme vracet školné někomu, kdo nesplní jedinou zkoušku a nebyl na výuce více než dvakrát za rok, že...? Takže pokud máte nějaký dotaz, tak neváhejte navštívit kancelář, na všechno se raději vyptat, než budete psát poloviční nesmyly...
        reagovat zde
        Email: infoaz-smartcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2007 21:13:44, bibi) Docela obsáhlé zhodnocení a v podstatě všeříkající.Je pravda,že přípravné
    kurzy a nulté ročníky jsou pro ty co už o daných předmětech něco vědí,takže
    je to souhrn čtyř roků učiva+něco navíc.Je potom na každém,aby využil
    toho co si zapamatoval nebo také ne.Ale všeobecně si myslím,že tyto drahé
    kurzy jsou nic moc,pro opáčko stačí ty co pořádají VŠ samy.Ale je to jen
    můj názor.(PS-a levnější proto,že pro VŠ to není výdělečná činnost)S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2007 21:38:57, elli) No nevim jaký máš zkušenosti s přípravkou na VŠ ty ale kurzy na který sem kdysi chodila já stály asi 5500, úroveň byla dost ubohá!!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2015 14:59:26, Lea S.) Milí, možná budoucí studenti pod vedením AZ-Smartu,

      jako absolventka jejich ročního kurzu se bohužel nepřipojím ke kladným ohodnocením této organizace. Musím uznat, že co se přípravy na VŠ týká, není opravdu špatná. Na druhé straně si ale myslím, že existuje celé množství jiných vzdělávacích institucí, kde je úroveň poskytovaných znalostí stejně vysoká a především i ostatní důležité faktory splňují studentovo očekávání. To se o AZ-Smartu říci nedá. Míra arogance, bezbřehé povýšenosti zaměstnanců a přímo do očí bijící orientace na peníze by u nás jen těžko hledala srovnání. Platíte za všechno.. dokonce víc než jen za všechno a samozřejmě ony finanční částky nejsou malé. Za to se Vám dostane stoprocentně vždy dostatek nepřesných informací, nezájmu, dokonce i záměrného zatajování.
      Jak již bylo např. uvedeno v jiných komentářích, máte sice volbu vybrat si lokalitu, kde budete bydlet, ale o nějaké předešlé návštěvě bytu či bližších informacích, nemůže být ani řeč.
      Pro mne přes to všechno zůstává nejhorším faktorem ona, již zmíněná, arogance. Jestli vám ještě nikdy nikdo během několika málo vteřin neukázal, jak nedůležití, možná dokonce podřadní jste, neváhejte a navštivte AZ-Smart.

      Proto bych závěrem všem studentům, kteří zvažují jednoroční pomaturitní studium, doporučila: Pořádně si obhlédněte i jiné instituce a zvažte to! Já bych podruhé do AZ-Smartu rozhodně nevkročila!

      S přáním studentských úspěchů
      Lea. S. :)
      Lea S. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2015 15:21:42, Lukáš Križan) Dobrý den, moc bych vám všem v agentuře AZ smart rád poděkoval za přípravu na vysokou školu. Povedlo se mi to, co jsem chtěl a tak si dál plním svůj sen ( zubní lékařství v Plzni).

        Váš bývalý student Lukáš Križan reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2015 23:57:23, Juraj) Ahojte, Ozaj si to rozmyslite a poriadne zvaste ci sa Vam oplati dat 20000 za azsmart. Absolvoval som ho a musim skonstatovat s 95% mozno aj viac mojich spoluziakov ze bolo to uplne zbytocne , treba si sadnut doma a ucit sa inac sa clovek nedostane na medicinu. V aztku chcu za vsetko peniaze, po par mesiacoch to mozno az polovica vzdala a rozhodla sa nechodit na to je to cisto preopakovanie si gymnazia co clovek vie zvladnut hravo sam. Ubytovanie mi bolo poskytnute uplne v inom stave ako uvadzaju na stranke, ale ubytovanie mozete vidiet az potom co podpisete zmluvuna celu dobu trvania kurzu. Neodporucam !!!! Na 2 lf sme sa dostali len 4 z celeho kurzu, opakujem nie je to preberanie prijmacok ale gymnazialnych ucebnic. Latina co je v ponuke pre lekarske obory je uplne len aby to malo nieco do mediciny spolu s zdravotnickym pravom. Zvazte si to poriadne nez zaplatite 20000 inforkujte sa tych co tam boli ! Ich letaciky su krasne ale neuzitocne ! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2015 22:21:43, Markéta) Zajímavé postřehy. Já mám s AZ-Smart dobré zkušenosti. Rozhodně na mě nikdo nebyl arogantní, ba naopak. Příjemné chování a ochota vyjít vstříc mě pokaždé velmi potěšili. Byla jsem tam na pomaturitním studiu angličtiny a opravdu si stěžovat nemůžu. Možná by se daly podobné kurzy sehnat levněji, ale jsem z těch, co si za kvalitu rádi připlatí a myslím, že se mi kvality rozhodně dostalo. reagovat zde
      Email: latiaoutlookcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2015 18:47:33, Tereza N.) Ahoj, pročetla jsem tady všechny přízpěvky. Nevím proč jste byli nespokojeni. Osobně jsem s nimi žádné potíže s financemi za školné neměla. Naopak jsem byla velmi spokojena a vyšli mi se vším vstříc. Hlásila jsem se na medinu a úspěšně složila napoprvé zkoušky. A to že dává někdo inzerát na jobs.cz přeci neznamená, že je to špatná firma. Přeju teda hodně štěstí. N. reagovat zde
      Email: chobotnickackaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2015 18:27:16, Eva) Ahoj, každý má asi jiné zkušenosti a sedí mu něco jiného, ale chtěla bych se také přidat ke kladným ohlasům na AZ Smart. Byla jsem na kurzu Ekonomie a byla jsem spokojená. Profesoři byli skvělí, bylo vidět, že mají zkušenosti s výukou na VŠ. Pokud se vyskytl nějaký problém snažili se Vám vyjít vstříc. Někdo dokázal zaujmout víc, někdo míň, ale to už tak někdy bývá. Dostala jsem se na VŠ tam, kam jsem chtěla, tak nemůžu hodnotit jinak než kladně. reagovat zde
        Email: evicka432seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2015 13:52:59, Alena) Dobrý den,
      nechápu zdejší negativní komentáře. Společnost AZ Smart mi byla doporučena od mojí kamarádky. Pravděpodobně záleží tedy asi na vkusu. Za mě jsem rozhodně žádné problémy s penězi neměla. Pokud splníte všechny předem řečené podmínky, uvedete školu kam se hlásíte popřípadě jste se hlásily na odvolání, tak není sebmenší problém. Naopak se Vám tam snaží vyjít se vším vstříc a tím pádem žádné vrácení peněz nebo "obírání" řešit nemusíte.
      Za mě tedy vše super.

      A. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2015 14:20:02, Luboš.) Připojím se k paní/slečně Aleně. Jedná se rozhodně o seriózní firmu s profesionálním přístupem, pokud si přečtete všechny podmínky jak bylo již zmíněno, nevidím sebemenší problém v tom, proč by Vám neměla být vyplacena vaše záloha, nebo jiné vynaložené finance. Na doporučení jsem sám Az Smart navštěvoval a žádný problém jsem neměl. Vše probíhalo v pořádku a já jsem byl spokojený, čili účel byl splněn...
        Hezký den.
        L. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2007 07:51:38, bibi) Já vloni chodila na přípravný kurz MU-lékařská fakulta Brno.Stál 3.600
    za FY,CHe,Bi(většina přednášek byla na netu)1x za 14 dní v sobotu
    asi od října do března.Přednášející docela dobrý,věděli o čem mluví,je pravda,že jsem ke konci chodila už jen na Fy,kterou jsem ve škole moc nemusela tudíž mi lecos uniklo.Jinak cena versus úroveň docela v poho,ale říkám je to tím,že jsem čtyři roky měla všechny předměty.
    Takže kurzy pro mě byly opáčko,viděla jsem kde mám nedostatky a na ty jsem se zaměřila.S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2007 11:52:30, Lucy) Já mam zkušenosti s kurzy aj na vse, nevim jestli to bylo tím že jsme dostali naprosto perfektní angličtinářku nebo o bylo takhle ve všech kurzech...ale musím říct že mi to z gramtaickýho hlediska dalo mnohem víc než 4 roky na střední...Můžu to jen doporučit, paní profesorka byla báječná...i jako pedagog i jako člověk.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2009 08:08:05, Tereza Cimrmannová) Dobrý den, Janko, výuka etiky pro větší skupinu studentů má vždy to úskalí, že odhadujete stupeň jejich znalostí někde na škále 0-10. Vy se nejspíš blížíte desítce, ale přednášky musí být vždy kompromisem pro všechny a v přípravném studiu přirozeně nedosahují vysokoškolské úrovně, jde vždy o propedeutiku. Pokud se po některých přednáškách z etiky ozýval potlest, bylo to pro mě velké překvapení a také potvrzení toho, že se mi místo na škále podařilo +-odhadnout. Do této chvíle se ke mně dostávaly převážně přátelské reakce (nejen pozitivní, ale hlavně slušně sdělené ve chvíli, kdy mohl být včas obsah přednášek přizpůsoben - k dispozici jsem dávala i mailový kontakt, očekávaná kritika však nepřicházela). Po několika měsících dostávám avízo, že kdosi jmenovitě, veřejně a trochu nefér přetřásá kvalitu mých přednášek. Tímto bych ráda vyzvala všechny své studenty, aby reagovali přímo a včas.
    S přátelkým pozdravem T. Cimrmannová reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2012 22:22:59, Student) Jsme skupina studentů zubního lékařství a již 2 roky připravujeme uchazeče na přijímací zkoušky.
    Já nyní dokončuji 2. ročník. Na přijímacích zkouškách jsem skončil na 1. místě.
    Letos jsem připravoval jednoho studenta, který skončil na 12. místě.
    Zároveň uvažujeme o spuštění přípravného kurzu, který by probíhal cca od října
    do května, ve kterém bychom připravovali max 10 studentů. Řada studentů, které jsme připravovali (ale i z vlastní zkušenosti), si totiž stěžovala na úroveň kurzů,
    které nabízí fakulta, ale taktéž agentury. Kurzy jsou totiž vedené formou
    přednášek a výsledný efekt pro přijímačky je takřka nulový. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat: studentdoucovaniseznamcz reagovat zde
    Email: studentdoucovaniseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2012 14:44:58, studentdoucovani@seznam.cz) Přípravný kurz na medicínu. Zaměřte se na předměty, ze kterých se píší přijímací zkoušky. Předměty jako latina nebo etika Vám úspěch nepřinesou. Bližší informace o kurzu: http://smartstudent.cz/kurz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2014 17:53:00, Kryštof) Kdyby někdo hledal informace či doporučení na sobotní přípravné kurzy pro přijímací zkoušky na lékařské fakulty tak za sebe říkám: rozhodně ne! Nerad bych nějak pošpinil jméno agentury AZ, je mi putna co a jak dělají, ale sám jsem se přihlásil na sobotní přípravné kurzy konané v Ostravě, které probíhaly pouze jednou za 14 dní, jen s opravdu "páry" vyukových bloků. Ani v jednom předmětu jsem si nezlepšil své znalosti, ani v jednom jsem si nic neujasnil a když přišlo na učivo, na ktré jsem se chtěl alespoň zeptat, tak jsem nedostal ani solidní odpověď. Kurzy jsou podle společnosti vedeny váženými a zkušenými kantory ze středních škol a gymnázií, kteří však v důchodovém věku (nic proti nim, chraň Bůh) nemají ponětí jak přijímací zkoušky probíhají (sám jsem je absolvoval 3x) a tím Vám nedají téměř žádné konkrétní informace týkající se zkoušek a tím spíš záludností, které přijímačky obnáší. Všem radím najít si raději soukromé doučování-z očí do očí-s člověkem, který s nimi má alespoň teoretické zkušenosti. Své peníze pak alespoň nebudete cpát agenturám, které díky nim mohou existovat, ale jednotlivci, který si chce jen přivydělat a taky má ve většině případů zájem o Váš úspěch, když už do Vás investuje svůj čas. reagovat zde
    Email: krystof.marecekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2015 15:00:53, Lea S.) Milí, možná budoucí studenti pod vedením AZ-Smartu,

    jako absolventka jejich ročního kurzu se bohužel nepřipojím ke kladným ohodnocením této organizace. Musím uznat, že co se přípravy na VŠ týká, není opravdu špatná. Na druhé straně si ale myslím, že existuje celé množství jiných vzdělávacích institucí, kde je úroveň poskytovaných znalostí stejně vysoká a především i ostatní důležité faktory splňují studentovo očekávání. To se o AZ-Smartu říci nedá. Míra arogance, bezbřehé povýšenosti zaměstnanců a přímo do očí bijící orientace na peníze by u nás jen těžko hledala srovnání. Platíte za všechno.. dokonce víc než jen za všechno a samozřejmě ony finanční částky nejsou malé. Za to se Vám dostane stoprocentně vždy dostatek nepřesných informací, nezájmu, dokonce i záměrného zatajování.
    Jak již bylo např. uvedeno v jiných komentářích, máte sice volbu vybrat si lokalitu, kde budete bydlet, ale o nějaké předešlé návštěvě bytu či bližších informacích, nemůže být ani řeč.
    Pro mne přes to všechno zůstává nejhorším faktorem ona, již zmíněná, arogance. Jestli vám ještě nikdy nikdo během několika málo vteřin neukázal, jak nedůležití, možná dokonce podřadní jste, neváhejte a navštivte AZ-Smart.

    Proto bych závěrem všem studentům, kteří zvažují jednoroční pomaturitní studium, doporučila: Pořádně si obhlédněte i jiné instituce a zvažte to! Já bych podruhé do AZ-Smartu rozhodně nevkročila!

    S přáním studentských úspěchů
    Lea. S. :)
    Lea S. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2015 18:27:32, Lester) Souhlas!!! Chtěli mě obrat o 7 tis. na skolnem. Byli v Černých Ovčích na Ct1 jaký jsou to zloději. Opravdu neseriozni jednání. Bez jejich pomoci jsem se na VS dostal a teď často potkává před školou tu velice arogantní pani z AZ ( co mi podstrcila falešnou smlouvu a pokoušela se mě oklamat) a cpe mi letacek AZ Smart. Jelikož jsem Smart tak vím, kam takový letacek patří. Máme smejdy co parazitují na důchodcích a také smejdy co parazitují na studentech respektive neúspěšných uchazeccich o VS.S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2015 12:27:37, Jana) Já s negaticními názory souhlasím do puntíku. Přípravný kurz jsem absolvoval už před pár lety, ale prý je to furt stejné. Materiály stáhnuté z webu, až neuvěřitelná arogance, placení úplně za vše. Pomoc při hledání brigád taková, že napsali na tabuli www.jobs.cz.... Hluboce jsem tohoto roku a peněz litovala. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2015 18:02:06, Jana) Ahoj,

    já nemám na az-smart moc dobré ohlasy. Je to továrna na peníze a kvalita výuky se odvíjí od toho, kterého lektorat chytnete. Mužete mít štěstí, ale také ne... Já přemýšlím nad kurzem od Nalékařskou.cz , minimálně se specializují pouze na lékařské fakulty a celkově to nevypadá špatně.. Hlásí se tam ještě někdo? reagovat zde
    Email: LoukotovaKseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2015 12:13:29, Ing. M. Vaněk) Dobrý den, slečno Loukotová,
      to je docela vtipné, založit si na ŽL agenturu, zde napsat pod jménem JANA a Vaším emailem :-) smíšené zkušenosti na naši společnosti, kterou jste absolvovala, vše okopírovat a pak zvát lidi do "svého" kurzu.
      Přejeme Vám za celý tým AZ SMART mnoho úspěchů... reagovat zde
      Email: infoaz-smartcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2015 15:48:21, Marcela Holešová) Ahoj všem,
      už ve školním roce 12/13 jsem absolvovala denním pomaturitní kurz medicíny u vzdělávacího centra AZ. Jsem toho času úspěšnou studentkou 3. Lékařské fakulty UK v Praze. Hlásila jsem se tam i rok před tím, mám vystudované Gymnázium v Přelouči, které je svojí úrovní velmi slušné. I přes můj výborný prospěch na střední škole jsem však nebyla přijata hned po maturitě. V agentuře AZ mi vyšli maximálně vstříc, protože jsem se přihlásila až na poslední chvíli, někdy na konci září 2012. Paní studijní referentka - už si nepamatuji jméno - mě hned u přihlášení informovala o tom, co mě bude v pomaturitním studiu az smart čekat. Studovala jsem tehdy denně biologii, chemii, fyziku, latinu a ještě k tomu dva cizí jazyky. Biologii vyučoval Muc. Hauer, který byl prostě skvělý - vždy nás dokázal maximálně motivovat, nosil a zpracovával spousty studijních materiálů, a to velmi hodnotných. Na fyziku jsme měli mgr. Daňkovou, která byla jedním slovem SUPER. Velmi zapálená osoba do fyziky a tu nám podala lépe než naše paní profesorka na střední. Chemie s dr. Vondráčkovou se dala pochopit, není to nic záživného, ale bez toho se prostě neobejdete. Běheme roku jsme byli ve skupině několika zájemců asi dvakrát na exkurzy v Psychiatrické léčebně v Bohnicích a také nás pan Hauer vzal jednou na operační sály v Motolské lékařské fakultě. Během studia jsme všichni obdrželi slevu na dopravu v Praze, kartu isic a já jsem mimopražská, takže jsem měla i slevu na meziměsto. To nám zařídili tenktrát hromadně. Za mě můžu hodnotit fakt dobře, není nic, na co bych si mohla postěžovat, snad kromě toho, že rok utekl tak moc rychle. S partou lidí od nás jsme i teď v kontaktu. S13 reagovat zde
      Email: macek.hgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2015 11:55:09, x) Nabízí se zajímavá otázka: Proč SIS UK žádnou studentku jménem Marcela Holešová nezná? Jedno z nejméně neuctivých vysvětlení je to, že ta takzvaně úspěšná studentka byla teprve přijata a ještě nebyla do databáze SIS zavedena. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2015 10:57:44, Honza) Já bych dost spoléhal na variantu, že si tady dělá AZ-smart PR. Sám jsem tam studium zažil a prostě není možné, aby ho někdo soudný přehnaně chválil... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2015 20:20:46, Bigass) Zajímavý, že se staráte o konkurenci pane Vaňku. Vaše nulová reakce na negativní výroky potvrzuje jejich pravost. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2015 19:17:15, Ing. M. Vaněk, MBA) Dobrý den, Bigass,
      děkuji za výzvu k vyjádření se: Sdělím Vám asi tolik, opravdu nemám zapotřebí se vyjadřovat k něčemu natolik přízemnímu, jako je několik velmi "objektivních invektiv"... Jistě, pokud je několik málo posluchačů, kteří nesplní studijní povinnosti a mají potřebu se podivovat na tím, že je nutné si zaplatit OPRAVNÝ, NIKOLIV ŘÁDNÝ termín zkoušky, tak na to není co dodat...
      To, že agentura zajistí veškerá potvrzení - na MHD, ISIC kartu, na meziměstskou dopravu, to je zřejmě "avizovaná" arogance :-)
      Takže vážení a milí, jsem přesvědčen, že služby, které nabízíme jsou velmi nadstandardní a věřte, že ani na většině soukromých vysokých škol se Vám nedostane takového osobního přístupu, jako od našich lektorů a studijního oddělení. reagovat zde
      Email: infoaz-smartcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2015 08:13:19, Honza) Pane Vaňku, ne vše je ale přízemní obviňování. Já jsem Váš absolvent - jen v oboru Psychologie a společenské vědy. Opravdu jsem nikdy žádný problém se studiem neměl, nebylo potřeba si opakovat zkoušky. A Vaše arogance mne stejně neminula. Stejně jak tady jedna slečna psala, zmiňovanou pomoc s hledáním práce řešíte napsáním na tabuli www.prace.cz, www.jobs.cz. To Vám příjde pomoc? Když jsem se těšil na nějaké zmiňované exkurze v rámci studia, tak z toho nebyla ani jedna - protože lektorka oznámila že na to nemá čas. Klidně bych si na ni jel i o víkendu ve volném čase. Ale prostě nezájem o studenty. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2015 17:00:53, Xxxx) Money, money, money ... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2015 12:35:29, Marek) Přesně stejné zkušenost. Za mě AZ-smart rozhodně ne! Arogance a tahání peněz, to jsou mé zkušenosti v kostce. reagovat zde
          Email: m.pleslseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2015 10:12:48, Ing. Martin Vaněk, MBA) Dobrý den,
          hovoříte naprostou nepravdu. Pokud jde o brigády, tak jsme Vám dali "do placu" kontakty na několik personálních agentur, rozvrh hodin byl neměnný po celý semestr, takže brigády lze skloubit bezvadně. Pokud jde o doplňkové exkurze a semináře, tak jich za poslední minimálně 3 ročníky bylo v každém běhu minimálně 7-10, zabezpečuje je náš kmenový lektor psychologie Mgr. et mgr. Martin Pešek. Na základě těchto seminářů a exkurzí jsou vždy vydávána speciální "osvědčení"... Nevím, proč máte zapotřebí psát takové nepravdy, ale chápu, že úspěch se neodpouští :-) reagovat zde
          Email: infoaz-smartcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2015 10:55:55, Honza) Že Vám to pane Vaněk není ani trochu hloupé. Studium jsem zažil, takže dobře vím - jak to fungovalo. Jen škoda, že si každý udělá obrázek, až když je pozdě. A na to bohužel spoléháte. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2015 14:43:28, Oski) Ahoj, myslím si, že je naprosto bezpředmětné se dohadovat, kdo má pravdu, nebo ne. Běžte tam a zkuste si to. Pokud budete studovat a nebuduete dělat všechno okolo, neni důvod proč by vás na vysokou neměli vzít. Po absolvování kurzu tam vzali i mě a já jsem nikdy pilným studentem nebyl, ale tady mě to bavilo. Přednášky byly fajn a naopak mě to motivovalo k tomu, že na tu vysokou fakt chci a ne že je mi to vtloukáno. Poznáte tam fajn lidi, sehnali mi i celkem levný ubytování fous od školy. LF Oski reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2015 15:46:15, Honza) Levné ubytování? Teď nevím, ale myslíš to za cca 4000 - kde bydlí na pokoji 3-4? No nevím. Já si spíš myslím, že člověk, který je motivovaný - se může v klidu učit doma celý rok a nevyhazovat za to takové peníze. Protože jen ty sám víš, kde máš mezery a co ti budou do hlavy cpát zbytečně. Když si k tomu přidáš nějakou brigádu nebo stáž v nemocnici, tak je to tisíckrát lepší. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2015 15:53:29, Marcela Holešová) Ahoj,
        já jsem byla přes AZ ubytovaná také, platili jsme kolem 3500 kč měsíčně a bydlela jsem ve dvojlůžkovém pokoji v bytě ještě se třema holkama, a to u paní Mahdalíkové na Palmovce. Byt přes AZko byl tehdy fakt super a ve srovnání třeba s kolejema na Strahově nebo na Větrníku to teda byl luxus. Fakt si nemyslím, že by to bylo nějak špatný - dva pokoje, společná kuchyň, sociálka oddělená. Největší výhoda byla, že byt byl přímo u metraB. Internet jsme si platili společně asi za 50 kč na osobu. To je moje zkušenost, tak to bylo tehdy 2012/13 když jsem studovala medicínský kurz... ;) reagovat zde
        Email: macek.hgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2015 18:30:54, PajaK) Já si na AZ Smart nemůžu vůbec stěžovat. Prošla jsem si nultým ročníkem zakončeným certifikátem a příprava to byla dobrá. Lektoří byli fakt skvělí a hlavně zkušení, se vším mi poradili. Jedná se většinou o kurzy, kde vám postupně srozumitelně vysvětlí látku a taky co se od vás pak na příjmačkách očekává, takže si ve všech materálech uděláte pořádek. Ale samozřejmě je to i o vás a práci ve volném čase, všechno vám do hlavy na kurzech nenalijí.
    I komunikace s Az Smart byla super, ve všem mi vyšli vstříc a našli mi dobré ubytko. Takže za mě to určitě stojí za to. reagovat zde
    Email: pajakralova15seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2015 22:31:35, Nicol) Ja jsem byla na kurzu Ekonomie a také si nemůžu stěžovat. Učitele otpravdu vědí o cem mluví a vědí na co vas nachystat. Samozřejmě do vás nenahusti vše a budete se muset snažit i vy. Během výuky jsem našla skvěly kolektiv a ppozitivně naladění profesoři atmosferu na hodině ještě víc zprijemnovali. Výuka probíháv centru Prahy, což je taky super. AZ Smart jsem si vybrala na doporuceni známého, který zde také absolvoval kurz a nelituji. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2015 13:46:51, David P.) Studoval jsem přípravku od az-smart v loňském roce , šlo o sobotní kurzy v Praze. Vyučovaní bylo v centru , lektorka na biologii Vondráčková byla velice přijemná pani , která vše vysvětlila do puntíku. Ta vyučovala i chemii. Fyziku učil nějaký doktorant , dost profesionálně. Jsem přijatý na fyzio na Lékařskou v Ostravě, i díky az-smart. To je moje zkušenost. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2015 14:36:42, x) Dva notující si chválící dělají hodně podobné gramatické chyby, výše se chvástající úspěšná studentka 3.LF není dohledatelná v SIS UK. Když v to připočtu fakt, že Vejška.cz není zdrovna frekventní diskuzní fórum, je závěr poměrně jednoznačný. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2015 15:30:36, Zuzana) Já myslela, že si tu máme sdělovat, jak co funguje a jestli to funguje. Ale koukám, že některé reakce jsou spíš divné. Proč prosím Vás někdo něco hledá v SISu? Já jsem chodila u AZ na Ekonomii a bylo to hodně přínosné. Paní Janoušková nás dost procvičila a testy z matiky jsem zvládla na 89 bodů. Před rokem jsem měla 42. A angličtina byla ještě přínosnější, vždy jsem s jazyky bojovala, ale paní Trojanová nás v tom nenechala a velice trpělivě vysvětlovala. A to jsem ji někdy musela obdivovat. Měla fakt trpělivost.
            Ale musím napsat jednu věc, která se asi ne všem bude líbit, ANO MUSELA JSEM SE UČIT.
            Pokud ještě váháte zda studovat nebo co studovat, tak nulák u AZ smart doporučuji. Měla jsem čas si rozmyslet, zda zůstanu u ekonomie nebo zkusím práva. Ale managemet mě okouzlil, takže jdu tímto směrem. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2015 17:55:57, x) Proč by si měl někdo ověřovat, že ten, kdo něco anonymně tvrdí na internetu, ve skutečnosti nelže? Protože internet, anonymita a guerilla marketing! Protože desinformace vytvožené za účelem reklamy nebo naopak deflamace jsou cenné jen pro analytika, pro většinu představují překážku v cestě za informacemi.

              Při zvažování možností toho, co vás vedlo k doporučení důvěřivé nekritičnosti, je předpoklad vaší nebetyčné hlouposti a naivity ten méně pravděpodobný. Takže děkuji za to, že jste ve své neumělé snaze "zachránit situaci" jen potvrdil(a), že zde řádí nepříliš schopný jedinec ve službách AZ Smartu. To, že je astroturfing metodou značně pochynou a že by se firma, která chce být pokládána za seriózní, měla něčemu takovému zdaleka vyhýbat, je obecně známý fakt. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2015 22:18:08, achjko) Mluv Česky, tvé pojmy nezná každý sečtělí student UK, byť ti to může přidávat na tvém egu. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2015 08:11:22, x) Je mimořádně trapné spáchat gramatickou chybu při útoku na písemný projev protistrany. Takže jsi se skutečně projevilo... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2015 17:17:42, Mgr. Eva H.) Môj syn David H, bytom Žilina v školskom roku 2014/2015 navšetvoval u AZ-SMART nultý ročník, príprava na vysokú školu. Chcem touto cestou poďakovať za kvalitnú prípravu, pretože syn David H. bol prijatý na lekársku fakultu Karlovej univerzity v Prahe. Bol veľmi spokojný s prednáškami a veľmi korektným prístupom pedagógov.

      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2015 17:42:29, RNDr. PhDr. Taky Vymyšlený) Můj syn T. Vymyšlený, bytem Bělá nad Bezdězem, ve školním roce 2014/2015 navštěvoval AZ-SMART nultý ročník, příprava na vysokou školu. A je si zcela jist, že Davida H. tam neviděl. A i kdyby viděl, tak si je zcela jist, že se ani na jednu z pěti lékařských fakult Univerzity Karlovy nedostal. No a už vůbec nebyl spokojen.

        K dalšímu čtení doporučuji hesla Ironie a Astroturfing na české Wikipedii. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Příprava na úspěšné vykonání přijímací zkoušky - Policejní akademie České republiky
  2. Online přípravné testy a teorie na medicínu - ZDARMA vyzkoušejte! - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. NULTÝ ROČNÍK vs. JAZYKOVKA - Ostatní
  4. Nultý ročník - Masarykova univerzita
  5. AZ SMART - Ostatní
  6. Příjímačky na medicínu - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Tutor,Sokrates, nultý ročník SPECHA - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. ČZU - příprava na zkoušky z loňska??? - Ostatní
  9. Nabízím individuální přípravný kurz na medicínu/veterinu - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. AZ-Smart ano nebo ne? - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.