Speciální pedagogika??


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.06.2007 12:25:37, misssak, zhlédnuto: 1460x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Ahoj lidi,nevíte někdo něco o přijímačkách na specku do Prahy?Kolik musim mít min. bodů na přijetí??Předem díky:)

Email: misugencentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 13:06:12, Šári) No kolik máš? já je dělala taky a mám 74.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 11:40:40, misssak) Já mám 72...to asi stačit nebude:(Ten den co jsem tam byla měli většinou tak kolem tý padesátky,u jedný vim,že měla 78 a pár nevim..Kterej den si tam byla:)? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 20:54:01, Šári) Já tam byla na ústních 19.6....z těch kolem mě nikdo neměl víc jak já a neměli víc jak 70, lae to mluvím jen o těch, oc byli se mnou uvnitř podepisovat ten papír...loni brali od 70, tak doufejme, že to tak zůstane :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 12:08:43, misssak) Já tam byla 20.6.:)A jak si zjistila od kolika bodů brali loni:)?Kéž bys měla pravdu:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 22:54:02, Šári) Je to na stránkách PF UK...najdi si to pod informacema pro uchazeče, počty přijatých v minulém roce...tam je obří tabulka a v ní je to jeden sloupec...:) neboj, určo to vyjde a vezmou nás..pak sem písni nebo mě na maila jestli tě vzali ju? reagovat zde
    Email: sarkyemailseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 12:39:21, misssak) Moc díky,už jsem to našla...No já myslela,že se to dozvíme už dneska a ono je to až čtvrtýho,nebo tak nějak:(A dělala si ještě někam jinam?Seš někam přijatá:)?Mě příde,že se všude hlásí stráááášně mooooc liduS04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 21:29:08, Šári) No upřímně tady si věřím nejvíc..dělala jsem ještě na psychologii v praze, lae tam je tlačenka ještě horší...:-( a na pedáku i psychologii + specku...na tom papíru, co jsme nesli sebou psali, že 27.6. ve 12:00, tak doufám ,že to tam zítra prostě bude...jestli ne, tak už fakt nechápu, co na tom řeší...stejně vědí body hned, tak sakra stačí to napsat pod sebe a někde udělat čáru ne?S08 Kam jsi ještě dělala ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 10:50:26, misssak) Přesně!Je to jediná škola,kde jsem věděla body ještě ten den,ale zároveň jediiná,který to trvá snad nejdýlJá jsem nejdřív dělala specku do Brna,ale upřímně řečeno,tam mi bylo hned jasný,že se nedostanu-jejich TSP opravdu neni nic pro měPak jsem zkoušela psychologii v Českých Budějovicích(jsem z jižních Čech)-tam jsem docela tušila,ale naprosto mi to zkazila možnost jedný,dvou,tří...atd. možností správné odpovědi...To mi příde strašná blbost,protože když máš 3 jména a víš,že jeden k tomu směru 100% patří a třeba u třetího si nejsi jistá-tak máš prostě smůlu:(Ale naštěstí jsem tam ani moc netoužlia se dostat...,nejvíc bych chtěla tu Prahu...Pak jsem dělala na Zdravotně-sociální fakultu JU taky v Č.Budějovicích,tam jsem chtěla hodně moc:DByl to můj druhej favorit po Praze...Tam jsem se naštěstí dostala,dokonce na oba obory:)-tak mám aspoň nějakou jistotu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 12:36:46, Šári) Tak to máš dobrý..já mám jistou Pražskou vysokou školu psychosociálních studií, lae je soukromá...kdy nám teda řeknou konečné výsledky? Na tom papíru píšou, že dneska ve 12 budou zveřejněný výsledky ústních zkoušek, ale já tam mám ty body už asi týden :-( tak co se mám dneska dozvědět - že mě berou nebo ne? Na studijním totiž dneska chytře nikdo není...S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2007 19:40:31, Šári) Tak coooo???? Jsi tam???:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2007 20:42:21, misssak) JOOOOOOOOOOOOOOOOO:DJsem strašně ráda....Jo a Blahopřeju ti;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 19:47:25, Šári) Díky, i já tobě a těším se až se třeba konečně poznáme při studiu..pokud tam teda půjdeš, prooože já určo...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2007 15:11:44, misssak) No jasný,že tam jdu:DUž teď mám ale strach jak to všechno zvládnuS08S15Už máš vybranou kolej? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2007 15:38:17, Šári) Já jsem z Prahy...:D takže mi místo koleje mám svůj pokoj... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2007 21:15:18, misssak) Tak to máš bez starostí:DBys mi pak mohla Prahu trochu ukázat,protože já se ztratim hned za první zatáčkou......:DZnám jen trasu nádraží-VáclavákAle snad to nějak zvládnu...Stejně je otázka času,kdy mě vyhodí:)Neznáš někoho,kdo na týhle škole studuje nebo studoval?Neřikali ti jaký to tam je? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2009 20:00:58, Andrea Čechová) Ahoj holky. Nevíte prosím jaké testy se dělají na dálkové studium SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKY PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU v Olomouci a popřípadě kde je najít na netu? Díky moc Andrea.:) reagovat zde
    Email: mrs.andrisseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2009 22:30:08, Stejsi) Ahoj, já se tam hlásí akorát na prezenční studium a dělám jen TSP... co je normálně na stránkách UP reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Speciální pedagogika - Ostatní
  2. Speciální pedagogika UK x MU - Výběr vysoké školy
  3. Speciální pedagogika- mzda - Ostatní
  4. Speciální pedagogika - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Speciální pedagogika UK xUJEP - Výběr vysoké školy
  6. Psychologie a speciální pedagogika Pedf UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Speciální pedagogika a poradenství - Informace o studiu
  8. Navazující magisterské Speciální pedagogika Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. specialni pedagogika-matur.otazky - Ostatní
  10. Speciální pedagogika - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.