VŠE či ČZU?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.06.2007 10:28:29, Markéta, zhlédnuto: 141x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, potřebovala bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s fakultou managementu v jindřichově hradci nebo se zemědělkou konkrétně fakulta provozně ekonomická v Praze. Vzali mě totiž na obojí. A nemůžu se rozhodnoutS10. Tak dávám na vaše reference:D. Díky moc.

Email: mellddacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 12:43:12, Terka) Ahojky..:)ja sem se taky dostala do toho hradce a na czu..a z toho co slýchám ti můžu doporučit spíš tu zemedelku..;)..ta fakulta v tom hradci prej nejni na takový úrovni a VŠE se prej od ní dokonce i docela distancuje..a co tak slýchám od lidi co tam jsou tak nic moc....a hlavne i to město nic moc pro studenty..ale třebas by ti to vyhovovalo..no byla bych pro czu..tot můj nazor..S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 15:07:49, Michal) Na www.volny.cz/vlastnipoznamky najdeš moje poznámky ke kurzům na UK a z četby. Na www.volny.cz/pomucky si můžeš stáhnout program, který umožňuje jejich pohodlné vytváření. Vše funguje tak, že prostě zapisuješ teze jak Tě postupně napadají při četbě nebo při poslechu a teprve dodatečně do nich vnášíš pořádek. Jenom nesmíš zapomenout za každou tezí napsat nějaké ukončení, např. odkaz na její pramen... (Zvu Tě do Prahy, můžeš si vybírat přednášky z různých škol a získávat bodíky...) reagovat zde
    Email: vlastnipoznamkyvolnycz, Web: http://www.volny.cz/pomucky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 15:54:48, Zuza) Tak na tvym miste bych rozhodne sla na VSE!!! Pokud budes po vystudovani i treba v Jindrichove Hradci trochu schopna, tak rozhodne nebudes mit problem se sehnani slusnejsi prace. Nejsem si jista, ze zemedelka ma takovy uplatneni... No rozmysli se, jak chces, ale i treba pres horsi povest jiz zmineny fakulty VSE bude mit mnohem lepsi povest nez zemedelka a hlavne v tvym budoucim zivotopise bude VSE rozhodne vypadat lip nez Zemedelska univerzita nebo na co to prejmenovali... Jestli ses z Prahy nebo okoli, tak chapu, ze se ti asi nebude moc chtit se stehovat do JH, ale mozna bych premejslela radsi nad budoucim uplatnenim...A na VSE rozhodne nemusis absolvovat zadny zemedelsky zamereny predmety, ktery te na jakykoli fakute CZU cekaj!!! Ale treba te to zajima....:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 16:02:11, ja) No za CZU mluvit nemuzu, ale ja studuje na PEF MZLU a muzu te ujistit, ze zadne zemedelse predmety nemam, dokonce ani nic co je vzdalene pripomina, taky jsem se dostal i na VSE (na ponikohospodarksou, a finace a ucto), jinak mame nejmensi nesamestnanost, ze vsech ekonomek v Brne a i v porovnanii z celou radou fakult na VSE jsem na tom lepe, cili pocitam ze CZU by na tom taky nemusela byt spatne, ale VSE opravdu zdaleka nema takovou povest jak si jeji najivni studenti mysli, vzdyt na spostu fakult berou vic nez 50% lidi, opravdu nechapu kde se ty zvesti berou reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 16:33:35, klára) Mám na ČZU známou na ekonomce a řikala, že maj dost zemědělskejch předmětů, hlavně v prváku....a ji to nebaví....Prostuduj si učební plány, jestli je někde seženeš reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 16:37:18, karla) Aje to tu zase S13 na czu se v prvaku uci zemedelske predmety.Jinak s VSE jsou ve stejne skupine co se tyce kvality ekonomek.Takze se hadat je dost zbytecne-spis jde o to,co od te skoly cekas.Obe jsou ekonomky,ale kazda je trochu jinak zamerena.Obe maji dobrou povest.......:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 14:26:50, Michal) Musím opravit svoji reakci z 23. 6. Studoval jsem IZV UK (dnešní součást FHS UK) a tam bylo možné volit si výuku na různých škokách v Praze. Asi je to specifikum jen této školy a to jsem si neuvědomil. Omlouvám se. reagovat zde
    Email: vlastnipoznamkyvolnycz

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.