Přijímačky na psychologii

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.06.2007 12:41:12, Zuzka, zhlédnuto: 870x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, dělal jste někdo letos přijímačky na psychologii na UK ?Jaké to bylo ?Chci se hlásit příští rok,tak at vím, do čeho jdu...Stačí jako příprava středoškolské učebnice a ta doporučovaná literatura, co mají na webu ?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2007 19:50:47, Anche) Dělal jsem přijímačky loni. Na psycho rozhodně jen středoškolské učebnice a uvedená literatura nestačí. pokud chceš vědět, co je třeba, doporučuji si projít např. web http://www.psychologie.oukej.cz/ a stránky fakulty i katedry. Pokud si nebudeš s něčím vědět rady, tak mi klidně napiš, pokusím se poradit :) reagovat zde
    Email: annarihovavolnycz, ICQ: 92944757
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 08:32:26, schenni) Na psychologii musíš být psycholog už před tím, než se tam dostaneš. Připadá mi, že si tam jdeš akorát pro ten titul. Hlásila se tam kámoška, postoupila k pohovoru a nevzali ji. A to můžu říct že do toho dala strašně moc, až je trochu zdeformovaná z toho :o) V testu byly takové otázky, o nichž nemá normální smrtelník ani ponětí - tak se učit, se učit, se učit. A nebo jít jinam :-) Většinou tam berou lidi až poněkolikáté, co se tam přihlásili. Kámoška bude dělat nulťák a zkusí to příští rok reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2007 13:48:26, Verča) Ahojte, jsem ve třeťáku a zajímám se o psychologii a taky bych ji chtěla studovat. Můžete mi prosím poradit, jak se co nejlépe připravit+doporučit nejvhodnější četbu (čtivou a co nejvíce srozumitelnou)??Budu ráda i za další informace:)Díky moc!!!! reagovat zde
    Email: cer.vercseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2007 14:57:39, Dana) Mně by celkem zajímalo, jestli na psychologii UK existuje taky elektronická přihláška ??Nebo zatím jen ta obyč od SEVTu ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2007 18:40:04, Dana) Aha, díky :D taky se tam pokusím dostat S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2007 11:06:44, Betty) Verča : čtivá, srozumitelná je Učebnice obecné psychologie od Aleny Plhákové, je tam všechno. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2007 13:15:37, Nika) No to teda nevím, jestli je zrovna obecka od Plhákové čtivá, ale rozhodně se to k příjmačkám hodí asi nejvíc...zvlášť pokud to chceš zkoušet do Olomouce, kde stejně musíš u zkoušky umět tuhle učebini celou.pak je taky docela čtivá knížka SOCIÁLNÍ PSYCHOLOGIE od Nicky hayesové...ta se mi četla celkem dobře:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2007 13:30:32, Janka) nika : ahoj, jestli víš něco o přijímačkách na psy do olmíku prosím písni mi na icq nebo mejlík:D reagovat zde
    Email: janka.stepankovaseznamcz, ICQ: 397704241

Podobné příspěvky:
  1. Přijímačky na psychologii - Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.
  2. Ústní zkouška na psychologii UPOL - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. jak se dostat na psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Jak se dostat na psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. koupím Atkinsonovou-psychologii - Ostatní
  6. Přípravné kurzy na psychologii... - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Priprava na pravnickou fakultu/psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.