opf Karviná

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.06.2007 13:11:32, jaja, zhlédnuto: 552x, reakcí celkem: 30Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych zkusit 2. kolo přijímaček na OPF, mohl by mi někdo, kdo absolvoval 1. kolo poradit, co všechno mě u přijímaček čeká?
Dík :-)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 13:50:09, Monika) ahoj, ja delala letos prijimacky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 14:28:09, jaja) A mohla bys něco málo prozradit? Prosííím.... :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 14:32:32, Monika) no ten test je podobnej jak maji na jejich strankach z minuleho roku...nebyl tezky...akorat mozna ten ekonomicky prehled:)co bys jeste chtela vedet?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 20:22:26, Jaja) Dik za odpoved, ekonomicky prehled mi myslim problem delat nebude, delam v oboru, spis mam hruzu z matiky, preci jen jsem uz ze skoly nejaky ten rok venku. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 08:10:56, Monika) Ja myslim ze matiku zvladnes:) byly tam spis priklady na logiku ne na pocitani...ja jsem tam mela akorat tak tri nebo ctyri kde se muselol neco spocitat.Preju hodne stesti...a ty se hlasis na denni studium? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 08:35:37, jaja) Na kombinovane - pracuji, tak bych denni nestihala. Dekuji za podporu, ale nevim nevim...:) Ty jsi uz asi prijata, ze? Kolik jsi mela bodu? A od kolika brali? Jsem to ale zvedava:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 09:22:28, Monika) A ty testy jsou stejne i pro kombinovane studium? jo jsem prijata mela jsem 43 bodu nic moc:) ale fakt nevim od kolika brali...kamoska mela 39 a nevzali ji...podle me zalezi na oboru a kapacite... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 10:31:38, jaja) dle informaci co maji na strankach jsou testy stejne pro vsechny formy studia, akorat mozna hranice bodu pro prijeti je u KS nizsi - ale stejne rozhoduje pocet prihlasenych a hlavne pocet tech s nejvice body.. ach jo, chtela bych mi alespon 43 bodiku :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 11:26:37, Monika) No zalezi hodne na poctu uchazecu...tak at to zvladnes kdyztak pak napis jak si dopadla:)papa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 13:03:53, míša) Ahoj, taky jsem se letos dostala do 1.roč. kombinované formy. Minimum je 30 bodů (otázek je 60). Kamarádka se přihlásila do 2.kola přijímaček, tak jsem volala na studijní oddělení, zda mi mohou říct kolik studentů ještě mohou vzít a bylo mi řečeno, že vezmou všechny, kteří splní podmínky přijímacího řízení. Tak hodně štěstí. A myslím, že pokud se podíváš na ty loňské testy, zvládneš to. Hodně otázek je úplně stejných.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2007 11:23:29, Katka) Ahoj, taky jsem si podala přihlášku na kombinované studium. Přišly mi okruhy, co budou u přijímaček. U té matiky to vypadá, že tam budou příklady spíš na výpočet, než na logiku.Aspoň tak jsem to pochopila, když u okruhů u matematického myšlení si máme zopakovat algebraické výrazy, rovnice,nerovnice, funkce, analytickou geometrii v rovině atd.
    Tak nevím, jestli u toho druhého kola jsou jiné otázky.pa:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 06:21:08, jaja) Co jsem tak slyšela od známých, tak měli v okruzích to samé, tak snad budou stejné i otázky. Proč by je jinak nezveřejnili na webu u výsledků z 1. kola... No, uvidíme, už se nám to blíží :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 13:12:14, Katka) Já doufám, že ta matika teda bude spíš na logiku, jak bylo tady psáno. Ty okruhy mě zaskočily. Jestli se vůbec dostanu, tak budu tam s tou matikou válčit.A kdyby byla u přijímaček, tak bych to nedala.Teď mám S15z toho strach. Mám už 6 let po škole. Sice jsem tenkrát s matiky maturovala, ale teď mi to nic neříká.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 13:19:30, Katka) jajo, prosím tě na který obor jsis podala přihlášku?Díky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 13:57:57, jaja) Pořád jsi na tom líp než já:(, já mám po škole 10 let a s matikou budu válčit taky a určitě ještě víc než Ty:). Hlásím se na marketing a management nebo na ekonomiku podnikání v obchodě a službách - ono se tam toho moc dálkově studovat nedá, tuším ještě jeden nebo dva obory. Co se týče té matiky, pokud bych se nějakou nevysvětlitelnou náhodou dostala, určo půjdu na kurz Úvod do vyšší matematiky - stojí 2600, ale dle známých, kdo tam chodí, má u zkoušek větší šanci, že proleze. Ale já počítám s tím, že pro velký počet uchazečů a slabý výsledek přijímacího řízení přijata nebudu, tak nevím co teď řeším:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 14:32:27, Katka) Já jsem si dala přihlášku na Ekonomika podnikání v obchodě a službách. Taky si myslím, že se nedostanu.Jen to Jsem to chci zkusit. Prý se tam dá studovat formou e- learningu. Lituji toho, že jsem se tenkrát po škole nikde nehlásila. Momentálně jsem na mateřské, a když jsem uviděla, že berou přihlášky do 20. 7., tak jsem se rozhodla že to zkusím.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 15:15:48, Jirka) Ahoj, prijimacky na OPF z matematiky opravdu nejsou tezke, priklady jsou z drtive vetsiny zamereny na logicke mysleni. Zde uvedu priklad, ktery se u zkousek vyskytuje Je dana ciselna rada 1 3 4 ? 11 a mate zjistit, jake cislo je misto otazniku a navic jsou tam cytri moznosti, pricemzu jenom jedna je spravna, takze toho bych se nebal. Tak hodne stesti u prijimacek.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 19:42:11, Katka) 7 ???:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 20:12:27, Izzie) nebojte holky ty prijimacky zvladnete reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2007 18:07:15, Mikča) jo jo :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2007 15:23:20, Katka) to jaja : Ahoj jajo, tak co,udělala jsi ty přijímačky?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 06:02:38, jaja) Udělala:), 54 bodů, dneska mám zápis...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 06:03:28, jaja) A Ty Katko??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 08:28:06, kristina) jajo to ses dobra teda tolik bodu a to si rikala ze to neudelasS08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 08:54:47, bibi) Souhlasím s Kristinou,takové ty řeči,já to neudělám,nic neumím,bla,
    bla,bla... a ve skutečnosti!!!S14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 09:08:07, jaja) No jo no, když ony ty otázky fakt byly hodně podobné těm z roku 2006, u několika otázek jsem taky tipovala a asi se i párkrát trefila :). Jenže teď řeším problém se zaměstnavatelem, nechce mi poskytnout studijní volno, takže mi ty body asi budou prd platné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 09:37:51, bibi) To znám,zaměstnavatel versus potenciální student.Ne každý je vstřícný vůči vzdělávání svých zaměstnanců obzvlášt jestli je studium
    v jiném oboru než zaměstnání(až dokončíš školu odejdeš,nebo budeš
    chtít přidat).Potom nastanou problémy,změny směn,časté kontroly
    produktivity práce apod,které mohou vést až k vyhazovu.V tomto
    případě je lépe odejít zavčas a pokusit se najít něco jiného.Né každy
    má štěstí jako Honza,který stejný problém řešil nedávno ve svém příspěvku.Jinak přeji hodně štěstíS13Ono stále přeci jen platí,i student musí jíst a bydlet!!!:)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 09:55:21, jaj) Dík za podporu. Obava, že bych eventuálně chtěla přidat, bude asi ten pravý důvod, protože studium je víc než z oboru a u jiných zaměstnavatelů by na mé současné pozici (obchodní ředitelka) bylo nejspíš podmínkou, jenže starého komunistického vůdce o některých věcěch nepřesvědčíš. Nezbývá než řešit to dovolenou a přesčasy. A časem asi i tou změnou místa. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 12:52:38, Míša) S tou dovolenou to nebude tak hrozné, pokud máš kombinované, obnáší to 4 dny pracovní dny v každém semestru a pokud e-learning, tam jsou nějaké tutoriály a taky jich není moc :-) Snad jen pak ty zkoušky, ale ty se snad dají naplánovat i na odpoledne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 19:25:57, Katka) to jaja : Ahoj Jajo, já jsem to taky udělala. Ale měla jsem jen 48 bodů. S tou prací Ti to nezávidím. Já mám tu výhodu, že jsem na mateřské dovolené. Hlídání vždy nějak seženu.:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Podnájem Karviná - Ubytování a stravování
  2. OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě
  3. OPF SLU Karviná - Ostatní
  4. ubytovací stipendium - Karviná - Ostatní
  5. Veřejná ekonomika a správa OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě
  6. Studenti opf Karviná! - Ostatní
  7. Předvoj KARVINÁ - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.