dvě vysoké

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.06.2007 19:59:02, MONIKA, zhlédnuto: 419x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, studujete někdo dvě vysoké najednou? Já zřejmě půjdu na jednu prezenční a druhou kombinovanou. Nevíte jestli se mi budou sčítat semestry z obou škol? Díky

Email: zanthiaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2009 19:02:14, Ivana) Ahoj Lucko, mam zajem prave o takovou kombinaci oboru, jakou studujes..predpokladam, ze jsi oba zacala studovat ve stejnou dobu, da se to porad zvladat?kolik mas v prumeru dohromady zkousek?a jak jsou narocne?ja mam teda nejvetsi strach z te matiky na VSE..jsem z gymplu uz dva roky, tak uz jsem toho hodne pozapominala..:( budu rada, za jakekoliv informace, moc diky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 14:49:03, Ariana) Tak to jste úplně úžasné, jak zvládáte dvě školy. K uplatnění pak budete mít otevřené dveře všude. VŠE a politologie nebo VŠE a mediální studia mí přijde úplně fantstické. Držím vám palce. Já se chystám nikoli na dvě školy, ale dva studijní obory v rámci FF UK a taky nevím, jak se to zvládně a jak se bude překrývat. Nicméně v skrytu duše doufám, že by to mohlo jít... Uvidíme... A všem vám přeji, ať to výjde. :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 14:41:06, Irena) Na tohle pozor. Je to jak píše Monika. Dokonce se nezapočítává i Erasmus apod. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 08:39:45, Martina) Obávám se, že je to přesně tak, jak píše Lucka. Mám před sebou text, kterým VŠE varuje studenty před souběžným studiem dvou a více fakult. Z textu vyplývá, že pokud jedno započaté studium ukončíš předčasně - neúspěšně, odstudovaná doba neúspěšného studia se přičítá k tomu, které ještě studuješ.
    Poplatek za překročenou dobu studia je většinou splatný ihned. Někde je úhrada dluhu dokonce podmíněna zápisem do dalšího semestru nebo připuštěním ke státnici.
    Jak je to s dlužnými poplatky, pokud přestanu být studentem školy, jsem zatím nezjistila. Údajně je školy chtějí vymáhat a obracet se na exekutory. Nevím, jestli už některá veřejná VŠ k takové praxi přistoupila. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 07:54:06, Ariana) Ariana: Docela náhoda, že sem čas od času ještě zavítám:) Ano, já studuju obě dvě, dá se to zvládat, sice mám krapet méně volného času než moji spolužáci, ale rozhodně to za to stojí..a už se mi i stalo, že některé věci, co jsem slyšela na jedné škole jsem záhy upotřebila nějakým způsobem na té druhé, takže ano..dobrá kombinace;) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  2. Prosím o informace o Vysoké škole Veřejné správy - Ostatní
  3. dvě vysoké zaráz - Ostatní
  4. 2 vysoké školy současně - shodné předměty - Informace o studiu
  5. soukromé vysoké školství - Výběr vysoké školy
  6. Dvě vysoké školy najednou - Informace o studiu
  7. Špatná volba vysoké školy - Výběr vysoké školy
  8. vysoké - Ostatní
  9. Výuka jazyků na vysoké škole ekonomie a managemenru - Ostatní
  10. Jak se pohlizi na soukrome vysoke skoly? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.