OPF Karvina?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.07.2007 21:19:02, Laura, zhlédnuto: 479x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChtela jsem se zeptat jestli nekdo nevite jak je to tam s cizimi jazyky, moc mi nejde anglictina. odepise nejaky student??
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2007 22:09:43, Janina) To bych taky potřebovala vědět.:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2007 19:22:46, radek bc) nejsou prednasky, jen cviceni, opakuje se gramatika ze stredni s durazem na slovni zasobu z ekonomie. prubezny test, speech (pripravis si na zadane tema referat - vzdy se to tyka ekonomie - a pak ho zpameti vykladas ostatnim, je to tak na max 5 minut), rozhovor na vylosovane tema (se spoluzakem tak na 5 minut). az to vse absolvujes tak je na konci semestru pisemny test. Anglictina mi tady prisla tak akorat. Pokud si budes sestavovat rozvrh, zkus si vzit ucitele jmenem Judd (kanadanka ale strasne hodna), Neničková, predvsim se vyhni pani Suchoňové, je hodne narocna ;) . Anglictinu budes mit v 5 semestrech. Good luck :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2007 09:44:14, Janina) Ještě jsem se chtěla zeptat z jaké učebnici se tam učí AJ? Prý je tam jen jeden opravný pokus, tak jsem chtěla vědět co se stane když neuspěju ani při opravném pokusu toho předmětu?Předem dík za odpověď;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2007 11:36:46, radek bc) ano, OPF ma na vsechny predmety pouze 1 opravak. Pokud ani ten nedas, tak si predmet zopakujes dalsi rok a pokud ani tehdy se ti nepodari ve 2 pokusech (radny+opravny) predmet uspesne absolvovat, tak te vyhodi ze skoly (velmi zridka se da ukecat jeste jeden termin). Ucebnice International Express (stoji kolem 450). Hlavne klid :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2007 11:46:12, Janina) diky moc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2007 12:38:01, Janina) a kolik předmětů se může opakovat další rok? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2007 14:52:38, radek bc) treba vsechny ale musis mit za rok 30 kreditu, to pochopis v dusledcich az zacnes studovat. napr. nic moc se nestane kdyz v jednom semestru pulku veci nedas, ale v tom dalsim uz musis dat vsechny aby ti to vyslo na tu hranici 30 kr. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2007 15:03:09, Misulka) hojte, ja jsem taky prijata na slu v Karvine:D na zapise nam nerekli kdy nam zacina skola, takze vubec netusim kdy mam prijit do skoly v zari.jsem po maturite tak vubec nemam zkusenosti, vite nekdo? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2007 18:57:22, MIsulka?) prosim!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2007 19:03:52, gretka) 24.9 ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2007 16:52:00, ugh) bohuzel vidim ze informovanost studentu v karvine je stale hrozna:( zmatecny web, neorganizovanost. nechci vas desit, tlacte na cleny akademickeho senatu (vase spoluzaky) at s tim neco delaji. jinak jsem v karvine prozil 3 pekna studentska leta:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2007 22:01:00, Laura) ja jsem si poslala zadost o koleje a na zapise nam rekli ze to jestli je dostaneme nam reknou na zcataku roku jenze to uz je trochu pozde ne?potrebuju vedet dopredu jestli mi je daji nebo ne:/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2007 09:49:31, ugh) Laura: odkud jsi? Muzu ti rict svuj typ na zaklade zkusenosti. Pokud to mas min jak 80 km tak to moc ruzove nevidim. Ja to mel 100 a vzdy sem koleje dostal. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2007 10:52:45, Laura) ja bydlim od Karvine 130 km reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2007 10:56:40, Laura) jo a nevis nahodou jestli muzu bydlet na te koleji s kym chci na pokoji nebo to nejak urcuji? napr.kdybyc chtela bydlet s kamosem jestli by to slo... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2007 17:45:58, mona) mam ten samy problem:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2007 22:34:17, mona) chtela bych vedet v jakym stavu jsou ty koleje v Karvine.. a jestli je tam internet reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 12:16:38, Janina) Radkovi: international express intermediate nebo upper intemediate??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2007 06:55:23, lola) Jojo i Hejtmánková je moc hodná... A dá se s ní domluvit (teda aspoň nám to tak šlo) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Koleje na OPF Karvina - Ostatní
  2. koleje na Vyhlídce Karviná - Ostatní
  3. ubytovací stipendium - Karviná - Ostatní
  4. Karviná - Ostatní
  5. Kurz matematiky na OPF Karviná - Ostatní
  6. Koleje OPF Karvina - dotaz: - Ubytování a stravování
  7. Prosím rada OPF karviná - Ostatní
  8. Účto na OPF Karviná - Ostatní
  9. Test - systémová analýza OPF Karviná - Zkoušky, zápočty, státnice
  10. Skripta na opf Karvina - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.