kredity

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.07.2007 12:24:02, jana, zhlédnuto: 304x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekjak je to s kredity? 180 na 3 roky, to vychází 30 na semestr, můžu mít nějaký semestr méně než 30 a další více jak 30? a ta hranice 180, můžu mít jich víc? doast mi zaberou povinné předměty a zbytek volitelné - 2 jazyky, které jsou dost kredity vysoké a na ostatní zajímavé přednášky mi jih už moc nezbývá, z těch povinných, to musim mít zapsané všechny nebo si z nich jen vybrat? kolik tak bývá běžné mít na 1 semestr předmětů? dík
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2007 13:43:59, Tlapka) Zpravidla musíš splnit ročníkovou povinnost 60 kreditů, jinak letíš ze školy. Možná to na některých školách mají i na semestry, podívej se do studijního a zkušebního řádu školy.

    Volitelných můžeš mít kolik chceš, když to budeš stíhat. Zpravidla se kredity přelévají, tzn. že když si za rok naděláš o deset kr. víc, můžou se ti hodit. A tenhle semestr jsem já osobně měla předmětů devět. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2007 13:55:17, Hanina) Ahoj, Jani. Samozrejme muzes byt vic nez 60 kreditu za rok. Ja jsem mela treba ve ctvrtaku skoro 80. To zalezi na Tobe, jak to zvladnes. Nekde musis opravdu splnit minimalne 60 kreditu za rok, jinde treba 20 za semestr, jako napr. na ZCU. Jinak ty predmety ... To zalezi hodne na fakulte, ja jich mela vetsinou minimalne 25 za rok. Povinne predmety si musis zapsat a splnit vsechny. Preji krasne prazdniny a uspesne studium!!! reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. dotaz . kredity - Ostatní
  2. Kredity, registrace, zápisy.... - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. kredity na opf Karvina - Ostatní
  4. Pedak - kredity - Ostatní
  5. kredity ze zahraničí - Ostatní
  6. Kredity - Zkoušky, zápočty, státnice
  7. Kredity? - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. získané kredity - Ostatní
  9. vše - kredity - Ostatní
  10. Kredity - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.