Sokrates - tsp

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2007 12:53:48, Shakira, zhlédnuto: 238x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, uvažuju o kurzu od Sokrata na tsp..Byli jste spokojeni? Pomohli vám k příjímacím zkouškám? Díky za odpovědi
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2007 14:20:36, Radek) a kam se hlášíš? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2007 14:32:52, terez) Ahoj já byla na kurzu, biologie chemie a fyziky a musím říct že kdyby to lo tak bych si echalal vrátit peníze. Kámoška byla na kurzu TSP a říkala, že tam přestala jezdit, protože se totálně ztrácela a nikdo se jí tam pořádně nevěnoval jen si tam ten učitel kecal pro sebe. Byly jsme na tom v Brně. nedoporučovalal bych. Jestli máš v plánu dělat příjimačky už škol,kterým to pořádá Scio tak nejlepší příprava je tam. Na jejich stránkách si můžeš dělat on-line testy a koupit různé materiály k přípravě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:12:46, Shakira) Chci se hlásit na psychologii FFMU, ale jsem ze střední pryč 10 let, takže tsp mi dělají dost problémy, a na to abych měla 80 percentil se necitím... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:16:46, terez) Shakiro jestli budeš dělat předpoklady u Scia a nebudou vynalezený přímo tou školou, tak nejlepší příprava je u Scia. Nakup si testy kde je i návod jak na to. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:17:24, A.) Shakira: A to ti ještě 80 pecentil nemusí stačit...:( S kurzy TSP zkušenosti nemám, ale myslím, že to lze natrénovat i bez kurzu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:20:20, A.) Scia jsou hodně odlišná od TSP a přípravu u scia nedoporučuji, pokud se nehlásíš i třeba na FSS na psyhcologii. Pokud se hlásíš jen na FF tak si raději zkoušej testy z předchozích let (všechny lze na netu najít) a snaž se to tím naučit. Případně kontaktuj někoho, kdo kurz TSP měl a byl spokojený a chtěj jméno lektora a jdi přesně k němu. Jinak žádné kurzy nejsou záruka úspěchu a vždy záleží na tom, kdo tě učí, ne jaká agentura ho platí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:24:32, terez) No to totiž záleží jestli si je ta škola dělá sama nebo jestli si je nechá udělat u Scia. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 11:27:02, Radek) shakira: takže pokud jde o FF MU, tam se dělají testy "made in MU" a ne Scio (scio dělá testy pro FSS). Mrkni na loňské testy a stáhni si je, po prázdninách budou nahraz. těmi letošními. Jsou i výsledky. viz http://www.muni.cz/study/admission/reports . Ten kurs u Sokratese je zaměřený tím správným směrem (pro někoho kdo jde speciálně na Sciotesty by byl nedostateč.), na můj vkus to možná až trochu přehánějí s tou predikátovou a jinou logikou (asi 3 přednášky), bojím se aby tím lidem spíš nepopletli hlavu, jsou tam z toho potřeba opravdu jen základy.Osobně Sokr.neznám. Čas od SŠ není úplně rozhodující (kromě části TSP co se věnuje kultur. přehledu,tam se ale často nečapou ani čerství středošk.), důležitá je svěží mysl a trénink, a chápat všechny typy úloh. Myslím že zhruba percentil 85. Doporučuji mrk na vejska.cz sekci Přijímačky na VŠ (dole), fórum www.prijimacky-tsp.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 11:46:21, Radek) shakira: no, vypadá to že tam ještě je i oborový test, viz http://www.muni.cz/phil/study/admission/bachelor_about , který jak zjišťuju se týká psychologie a biologie(!!?) - viz http://www.phil.muni.cz/studium/prijimaci_rizeni/2007-2008/pozadavky_2007_2008.html (u oboru psychologie tam jsou info + ukázka loňského oborového testu + nabídka přípravného kurzu. teď jsi z toho asi trochu paf, ale ber to jako výzvu, pro ostatní to bude stejně těžké!! zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 12:25:40, Shakira) Díky moc za rady..Testy si určitě stáhnu a ten nápad s lektorem je taky supr, asi je lepší si najít někoho, kdo mi to vysvětlí doma co mi nejde, než platit celý kurz a možná zbytečně...Fakt díkec, czus:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 23:50:56, Karolina) Ahoj, jsem 8 let po SŠ a letos jsem se dostala na FFMU psychologie. Nechodila jsem na žádný kurz TSP. Studovala jsem materiály z minulých let, pročítala knížky o TSP a používala online testy s vysvětlením na www.aleph.cz. Nejdůležitější je projít co nejvíce variant příkladů, aby člověk zjistil, co vše může očekávat a dokázal u testu pružně reagovat. Bylo to docela náročné, ale vyšlo to.:D Třeba to vyjde i Tobě. Hodně štěstí.:) PS: Pokud by jsi chtěla nějaké materiály k TSP, ozvi se mi na mail. Ráda je za zvýhodněnou cenu poskytnu dalšímu nadšenci. reagovat zde
    Email: karolina_semailcz

Podobné příspěvky:
  1. Tutor,Sokrates, nultý ročník SPECHA - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.