Psychologie

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2007 14:57:04, Aimirin, zhlédnuto: 178x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, dostala jsem se letos na všechny čtyři školy, na kterých se dá studovat psychologie. Ráda pomůžu uchazečům s přípravou, sdělím svoje zkušenosti,poradím s praxí.....Moje icq je 292223332
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 07:47:52, kobra) Ahojky, jak jsi to prosím tě dokázala??!!!?!?!? :D Já se chci hlásit příští rok, ale počítám s tím, že se tam budu hlásit několik let, nežs e tam dostanu. pokud se tam vůbec dostanu...:( Podle toho, co slýchávám, jsou přijímačky rasovina, strašně moc uchazečů, málo přijímaných... Je mi už 26, tak mám trochu obavy z toho, abych se tam aspoň do 35 dostala :D Jsi šikulka, že ses dostala všude! Trochu z toho nechápu Moc gratuluju!!! Kam ses rozhodla nastoupit?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:22:15, A.) Pokud má člověk dobrou přípravu není problém se dostat všude...:) A kvalitní příprava může trvat i rok, pokud se chceš opravdu dostat, tak se připravuj už teď:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2007 17:16:03, Aimirin) Ahoj,děkuju:-)) Připravovala jsem se dva roky, ale velice zvolna, jsem totiž tak trochu líná:-) Nakonec jdu do Prahy reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Psychologie - Ostatní
  2. Psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Nabízím materiály z PSYCHOLOGIE (přijímačky i státnice) - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Psychologie - kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Studium psychologie - Informace o studiu
  6. studium psychologie - Ostravská univerzita
  7. Psychologie dálkově ??? - Výběr vysoké školy
  8. psychologie - Ostatní
  9. Psychologie dálkově? - Informace o studiu
  10. PSYCHOLOGIE - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.