kolej Suchdol


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.07.2007 13:24:01, Kackared, zhlédnuto: 2767x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky vsem, chtela jsem se jen zeptat... zazadala jsem si o kolej na CZU na Suchdole, ale stale cekam na vyjadreni, zda kolej dostanu nebo ne. Jak jste na tom vy? Jo a jdu ted do prvaku teda...:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2007 16:12:12, weruska) ahojky, taky jsem se ještě nedozvěděla, jestli dostanu koleje (taky jdu do prvaku na CZU) nevíš náhodou, jaký je ten web, kde bych to zjistila, vim, že to bylo napsaný na přihlášce, ale nějak jsem to zapomněla:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2007 18:19:42, kackared) urcite, podivej se tady http://www.kam.czu.cz/student_home.aspx
    Snad nam daji brzo vedet...at mam kdyz tak pak cas hledat nejaky privat, kdyby to nahodou nevyslo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 13:35:53, kackared) Tak jsem volala primo na ty koleje a tam mi pani rekla, ze poradnik stale pripravuji, ale ze bude znam tak v pulce srpna az :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 14:01:33, weruska) jé, díky za info:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 14:18:00, Lutzinka) Ahoj, nechci vam brat iluze, ale ten poradnik bude opravdu az v druhe pulce srpna, ja jsem na nej taky loni cekala buhvijak dlouho a kolej jsem stejne nedostala, tak jsem pak horko tezko koncem srpna shanela privat. Na Suchdole je to dost divny s tim pridelovanim koleji. Ja bych vsude jinde v Praze kolej normalne dostala, jen na CZU jim to je jedno. Pokud nejste nekde z jizni Moravy, tak tomu moc neverte, ale kdo vi, treba budete mit stesti :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 14:32:37, Eva) Ahoj, no je to tam vazne nejaky divny. Kamos to ma pres tri hodiny cesty a taky kolej nedostal. Docela by mi zajimalo, jak to tam delaji. Ja myslim, ze by nestacila ani jizni Morava. To by chtelo aspon Slovensko:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 18:22:39, Shakira) Tady jdu na čzu na jaký jdete obor? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 20:08:13, weruska) Lutzinko, můžu se zeptat, jak to máš do Prahy daleko. prý, když dělají ten pořadník, tak se koukaj jaký jsou spoje. docela jsi mě vystrašila, možná už nějaký ten privát začnu radši shánět teď. ale přesto pořád věřím, že mi tu kolej daj:) nějaká naděje tu snad bude reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 20:59:11, Lutzinka) Ja to mam, kdyz to pocitam z domova az na Suchdol cca. 3 - 4 hodiny cesty, podle navaznosti spoju, je to cca. 150 km a kolej jsem fakt nedostala. Kamoska ze stejnyho mesta ji dostala az kdyz hodne nalehala v breznu, coz uz nema cenu na tech par mesicu, pac ted uz ji zas od zacatku nedostane a hledat jinej privat - opruz. Ale zas jeden kamos tam sel udelat trosku rozruch do kancliku a behem 14 dnu ji mel, mno, jak rikam, dost nepruhledne. Vim taky treba o pripadech, kdy si clovek primo dohodl s clovekem, kterej odchazel z koleje, ze tam v tom pokoji je misto a oni ho poslali do haje, ze tam to misto neni... Takze na koleje CZU bych opravdu nespolehala, maji to tam nejaky zkorumpovany, pac jsem slysela, ze treba davaj kolej studentum jine VS... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 21:46:11, weruska) možná si to chce trochu dupnout. ja jsem tam měla kámoše, ten sice koleje dostal, ale pak ho to tam stvalo, tak si nasel privec no a ten svuj pokoj pak nechal jinymu klukovi, kterymu koleje nedali, ale to je tak 5let zpátky. (já to mám 3hodiny cesty na hlavni, zhruba 170km) fakt diky moc za upozornění, asi se nebudu spolihat na to, ze mi ty koleje daj reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 19:05:51, ajka) ahojky tak já nevím co se rozčilujete 150-170km to je v podstatě za rohem. já to mám 300:-) to je teprve vzdálenost ale kámoška to má o 30km blíž a kolej nedostala rpostě z duvodu že má tu možnost- spoje dostat se tam. musíte to brát taky takhle oni ty suchdolský koleje jsou poměrně malý v porovnání s ostatníma kolejema v praze to taky musíte brát v potaz .-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 09:59:38, Eja) Mno, se Ti rekne, 150 km, ale ono jde o ty spoje, me tech 150 km na Suchdol trvalo 4 hodiny i vic a kolej nezajem. Nijak maly mi ty koleje neprijdou, kapacitu maji dostatecnou, ale ubytujou prioritne cizince a pak udajne taky za vetsi penize studenty jinych VS, vlastni studenti jim jdou sumak. Takze podle ceho pridelujou koleje tam fakt nevim... Naprosto nepruhledny... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. KOLEJ v PLZNI - Ubytování a stravování
  2. Kolej - Policejní akademie České republiky
  3. koleje Suchdol - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. KOLEJ Jižní Město - OTAVA - Ostatní
  5. Kolej v Karlových Varech - Ubytování a stravování
  6. Nástup na kolej - Ostatní
  7. Kolej nebo byt - Volný čas
  8. žádost o kolej - Ostatní
  9. Kolej Hvězda - Ostatní
  10. kolej Hostivař - výběr pokoje - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.