LF Hradec

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.07.2007 15:41:41, kaca, zhlédnuto: 827x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chtela jsem se zeptat, nedoslo vam nekomu, kdo ste nebyli prijati hned po primackam na medinu do hradc, tedka od dekana dopis o doplnujicim rizeni? Popripade nevite nekdo ze zkusenosti, jak dlouho muze trvat, nez mi daji celkove vedet konecny rozhodnuti odvolani? diky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 22:12:15, Katka) A ty jsi posilala teda odvolani nebo jak? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 08:05:52, kaca) no jo, posilala jsem tam i odvolani, ale tedka mi odtamtud prislo, ze dekan vyhlasuje dopln.rizeni, a ze jestli mam zajem, at se jim ozvu.no tak jsem jim napsala,, a ted nevim, co se ma dit dal, popripade treba za jak dlouho by se mi mohli ozvat znovu, jak to dopadlo...ja jsem skoncila pri primackach kousek pod carou, tak by me taky zajimalo, jestli treba to o dopln.rizeni posilali vsem neprijatym, nebo jen nekterym...je uz skro srpen, a ja porad nevim, jestli me nekam na vs vezmou, tak uz jsem trochu asi zaujata:D ale i tak budu rada, jestli nkdo prihodite nejakou radu, popr.vlastni zkusenost. diky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 13:00:26, Katka) No tak to by te mohli vzit! Posilaji to jen tem blizko pod carou....takze jestli jsi byla treba do 20. mista pod carou, tak si myslim, ze te vezmou.....stejne tak se chystaji na doplnujici rizeni na 1.lekarsky, tam by meli ty body snizovat o hooodne. A jinak jinam jsi se nedostala? :-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 13:07:25, Katka) I kdyz s tema dvaceti lidma pod carou nechci prehanet, jen odhaduju.....na 2.lekarsky vzali na doplnujici rizeni jen 6 lidi, takze tak...ale palce ti drzim! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 14:16:52, kaca) diky, ja jsem se hlasila jeste na 1.LF a do Olomouce, a nedostala jsem se nikam:-( na 1.LF o 3 bodiky, takze tam dost spoliham na to doplnko, i kdyz by se mi tam chtelo nejmin. a v olomouci jsem 30 mist pod carou, tak taky porad cekam...no, ale uz je to divny, zacinam byt trochu nervozni:D
    Katko: tyjsi prijata nekam na medinu? nebo uz ji studujes? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 14:37:41, Katka) Ja jdu prave do Hradce. Dostala jsem se jeste na 1.lf a 3.lf, ale Hradec jsem chtela nejvic :) Tak snad se tam potkame- napis sem pak, jak to dopadlo!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 18:15:49, kaca) Jasne, dam vedet:) snad to budu vedet co nejdriv, a kdyz to vyjde, tak se trebas uvidime:D zatim diky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 12:45:33, Lenka) To chce klid, tady těch čekatelů je hodně. Ale když jsem ty jejich termíny na odvolání počítala tak mi vychází nejdřív půlka srpna na jejich odpověď a může chodit ještě prvních čtrnáct dní v září (tím myslím i jiné školy) papá reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 12:12:36, Kaca) To Katka: Tak jsem tam, vzali me:-) tedka mi prisel dopis. tak jeste jednou diky za radya v Hradci se urco uvidimeS06 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2011 15:34:18, Pavla) Ahoj Kačo,
      prosím tě, jesli se můžu zeptat..kolikátá si byla pod čarou, když tě vzali? Děkuju moc
      Pavla reagovat zde
      Email: smolachovapseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 16:49:04, Katka) Je, tak to je super :-)- a budes na koleji nebo jsi primo z Hradce? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 22:25:05, Kaca) Tak to jeste nevim, urcite budu tedka dodatecne zadat o kolej, a snad mi ji daji, rptoze kdyz ne, tak se mi to asi trochu vic zkomplikuje, jinak jsem totiz z prahy. a co ty? Kato a jeste jsem se chtela zeptat, jaky byl zapis? a rikali´uz vam tam treba neco blizsiho? treba v jake jste studijni skupine, nebo tak neco? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 08:59:56, Katka) Je, ja jsem taky z Prahy. Vis co? Kdyztak mi napis na mail- susukaseznamcz....a nemas ICQ? To by byla komunikace jeste jednodussi :)- ale nechci ho kdyztak zverejnovat tady, tak bych ti ho napsala az pres ten mail. Tak zatim!! reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  2. LF- hradec - Ostatní
  3. management CR Hradec Králové - Informace o studiu
  4. Příjímačky pedák Hradec Králové - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. VSE - MGR prijimacky Jindrichuv Hradec - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. VŠE FM Jindřichův Hradec - Ostatní
  7. Studium Mgr.bioanalýza Hradec nebo Pardubice - Výběr vysoké školy
  8. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  9. Bc.Hradec Králové - Ostatní
  10. Zubní Plzeň nebo Hradec - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.