zadost o prezkoumani rozhodnuti???

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.07.2007 20:08:29, Petra, zhlédnuto: 437x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, prosim nevite nekdo kde se da stahnou formular na "zadost o přezkoumani rozhodnuti na pefku na zemedelce"???? chci si dat odvolani, ale nemuzu to nikde najit :( diiiik moc

Email: potucentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 20:27:23, karla) S06většina fakult má lejstro -žádost na netových strankach...jinak si můžeš zadat ve vyhledavani a ono ti to par vzoru vyplodí:) hodně štěstí taky jsem ji podavala reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 20:31:28, Radek) ahoj, jestli to nenajdeš, tak to napiš normálně po svém - jak říkáš, "Žádost o přezkoumání rozhodnutí o nepřijetí", adresuješ to orgánu který rozhodl (většinou Děkan, adresa fakulty), uvedeš údaje o sobě, že jsi byla těsně pod čarou (počet bodů a tak), důvody proč se ti to nezdá správné/spravedlivé (někdo uvádí i velmi trapné typu sluníčko do očí, sebrali mi test o 5 sekund dřív než ostatním, člověk v okolí mě rušil a znervózňoval, nebylo mi ten den dobře, nejlepší je najít chybu v testu či jeho vyhodnocení ale to se povede málokdy), musíš to zaslat do 30 dnů od toho, kdy ti přišlo písemné rozhodnutí o nepřijetí. Oni pak musí do 30 dnů odpovědět, buď tvou žádost zamítnou nebo tě přijmou. Obecně je tam šance pro těsně nepřijaté i z toho důvodu, že někdo kdo byl přijat nakonec půjde na jinou školu a zbyde tam volné místo. Souhlas že jejich stránky nejsou moc přehledné.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 20:48:52, karla) jo pefka?ale tam to lejtro je?!! tam jsem podavala dovolani S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 20:50:33, karla) navic nezlob se na mě,ale jestli si najedeš pod svoje vysledky na netu,tak dole je přímy odkaz na ty formuláře ve dvou programech...jeden je tuším word...tak se na to příště pořádně jukni ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 13:06:38, Petra) Dik moc, nevim kam jsem predtim koukala, bejvala bych za to dala ruku do ohne, ze to tam neni a hle..... ;)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 14:41:52, karla) Vůbec není zač...dyť píšu podávala sjem ho i já.Dost mi o tu školu jde...tak mam ty stranky probenděný...;) jdeš na denní?S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 18:15:36, Petra) jo jdu, na VSRR navazujici, teda doufam, kdyz ne tam, tak jsem prijate na ten anglickej, nebo na agro, ale protoze mam uz 3roky VSRR za sebou, tak to bude to nejjednodusi, znam tam vsechny, takze neni problem asi pak dostudovat, oproti agru ;) na co jdes ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 22:29:44, karla) smarja S08 jsi dobra ja zatim na kombinovane BC na pae doufam...nedostala jsem se o dva a pul bodu S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 19:33:44, petra) no jestli jsi udelala prijimacky na min bodu, jen te nevzali kvuli poctu lidi, tak neboj, pae je obrovsky, je tam nejvic lidi na pefce, takze berrou jak sileny= mas velkou sanci na to odvolani ;)
    kdyztak pak dej vedet jaks na tom a muzu ti trosku helpnout s materialama atd.... ;) tak hodne stesti reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 19:38:32, karla) no bylo to o prsa no :( nevzali me kvuli poctu...doufam ze me vemou docela dost jsem se na to ucila S13 jinak dekuji :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 19:41:56, petra) tak drzim pesti a jinam jsi nedelala?
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 20:21:20, karla) delala na ujep,ale tam jsem dojela na odečítání bodu...v matice...a skoro cely body jsem utahla na ajine a to neni povoleno-.....prijimacky na czu byly mnohem lepsi jak organizacne tak tam byla vetsi pohoda navic jsem z phy...takze je to i pro me lepsiS06...proste by to byla bomba se tam dostat :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 20:47:41, karla) jinak ja mam stredni zdravku a jsem patym rokem na md....takze to ze jsem se nedostala o dva body je pro me vlastne velkej uspech :D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. prezkoumani primaciho rizeni - Ostatní
  2. Rozhodnutí o odvolání - Univerzita Palackého v Olomouci
  3. Rozhodnutí o odvolání - Slezská univerzita v Opavě
  4. žádost o dodatečné dodání diplomu - Informace o studiu
  5. VŠE - rozhodnutí o přijetí - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Dá se podat žádost o ukončení studia po zápisu? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. Koleje VŠE-FMV, jak dlouho potrvá rozhodnutí o přidělení? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. žádost o kolej - Ostatní
  9. Žádost o ukončení studia - Informace o studiu
  10. Přerušení studia na vlastní žádost - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.