Zacatek skolniho roku na OPF v Karviné?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.08.2007 10:03:21, Lenka, zhlédnuto: 305x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte,kdo jde na opf do Karvine prezencni studium?vubec nevim kdy jdeme poprve do skoly a jaky mame rozvrh a tak.Vite nekdo?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 11:18:11, Shakira) No to ti snad museli napsat v dopise o přijetí ne? A jestli nevíš, tak si do tý školy zavolej... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 12:04:19, Lenka) jako ja volala jednou na studijni a to mi stacilo:// byla na me neprijemna jak kdybych ji jeste obtezovala..tak se ptam jestli nekdo nevi kdo tam jde reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 12:38:37, Lena) Tady Shakira je asi druhá studijní:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 12:45:05, Lenka) treba je to ona:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 15:11:35, xxx) Ty si myslis ze tu nekdo vi jaky budes mit rozvrh?S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 15:16:42, Lenka) teda vy jste prijemni:(jen jsem chtela vedet kdy budu vedet rozvrh hodin a kdy nam zacina skola!!!ach jo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 16:00:49, Radek) no možná by to šlo zjistit na internetových stránkách fakulty www.opf.slu.cz - menu: pro studenty ;-), ale nevím na jakém jsi oboru. a jestli je rozvrh pevně daný, nebo si student může(musí) vybírat. držím palce ať to zvládneš.. neříkali vám něco na zápisu? nebo ještě nebyl? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 16:21:01, Lenka) na zapise nam prave nic nerekli jen jsem si zapsali predmety do indexu, ale o rozvrhu ani slovoS14ale i tak dekuju aspon nekdo se ozval:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 16:23:34, Shakira) Já nejsem nepříjemná, ale prostě rozvrh se dozvíš asi až při nástupu..a promin ale aby ti v dopise o přijetí nenapsali, kdy je zápis, a aby ti na zápise neřekli, kdy začíná škola, se mi zdá opravdu divný..a když jsou na studijním nepříjemní, tak je seřvi a vůbec se s tím nepárej..máš snad právo se na cokoli zeptat:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 00:40:37, student OPF) Casovy harmonogram akademickeho roku naleznes na adrese http://www.opf.slu.cz/news/news.php?id=clanek_detail&clanek_id=145&kodStranky=clanek, rozvrh dostanes spolecne s cipovou kartou studenta prvni den vyuky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 15:58:59, Jirka) Ahoj, sraz prvnaku bude v pondeli 25.8. rano ve skole, kde Vam bude pridelena cipova karta pro obedy a vstup do pocitacovych uceben. Rozvrh maji prvaci stejny a je pevne stanoven a v soucasne dobe probihaji jednani o tom, ze dochazka bude povinna, coz ja schvaluju. V dalsich semestrech si rozvrh zatim studenti delaji sami. Ubytovani je na kolejich, a v zimnim semestru bude dokoncena rekonstrukce koleji Vyhlidka, cimz dojde ke zruseni prechodneho ubytovani na Predvoji. Tak hodne stesti a v zari v Karvine a ve studentskem klubu.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 15:59:41, Jirka) Teda pardon, tam melo byt 25.9., chybicka se vloudila. Hodne stesti pri studiu. S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 16:03:25, Míša) muzu se jeste zeptat na neco? nevis nahodou jestli je dobry ten kurz uvod do matiky?chtela bych si to zaplatit ale jsou to skoro 3000 tak bych chtela mit jistotu ze to k necemu bude dobre. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 15:24:31, divinity003) to Jirka: já jsem teda ve druháku, ale dostala jsem zase jako loni koleje Převoj S04 S04 tak asi ho ještě nezrušili, že? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Rozvrh hodin na opf v Karvine - Ostatní
  2. Rozvrh hodin na opf v Karvine - Ostatní
  3. Cena jednoho školního roku - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  4. Sháníme privát v Karviné - Ubytování a stravování
  5. Jak je na tom Slezská univerzita v Karviné dnes? - Slezská univerzita v Opavě
  6. Začátek roku??? - Ostatní
  7. Ekonomka v Karviné - Ostatní
  8. Koleje v Karviné - Ostatní
  9. privát v Karviné - Ubytování a stravování
  10. imatrikulace na opf v Karvine - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.