Čau, dělám 21. srpna přijímačky na navazující finance a účetnictví obor Účetníctví a finanční řízení a blb jsem si omylem smazal testy z minulého roku, nemá je někdo náhodou? Docela bych je potřeboval
(14.08.2007 22:28:46, Kirill)
Ahoj!! Zrozna ted' zkousim se neco najit taky. Jestli najdu, tak ti poslu. Pokud budes neco mit ty, tak prosim zasli mi to mailem! Diky!
reagovat zde Email: k.slobolinskygmailcom
Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení. Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.
Pravidla vložení
Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
Je zakázáno používat vulgární slova.
Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.
Pravidla zobrazení
Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 07.08.2022 21:22:29.