UJAK + BIVS (Univerzita J.A.Komenského+Bank.inst.)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.08.2007 14:10:02, Nikol, zhlédnuto: 832x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJe tu někdo kdo studuje jednu z těchto uvedených škol? Napište mi na ní prosím názor (jak se Vám studuje, zda se Vám tam líbí atd.). Budu ráda, když se mi někdo ozve i na email a můžeme o tom pokecat na ICQ. Moc děkuju!;)

Email: magicpieseznamcz, ICQ: 386841702
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 16:15:57, lendulka) Ahojky,zatím nestuduju ,ale nastupuju na Ujak a moc se těším.papa reagovat zde
    Email: solar03seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 16:50:22, jita) Ja se taky chystan na UJAK, konkretne obor cestovni ruch. Neni tu nekdo takovy? Diky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2007 22:25:17, Kirill) Cau! Zkoncil jsem bakalarsky obor na BIVS. Docela zajimave, neprijde mi to slozity. Ale pokud ches dostat znalosti, tak je to o te narocnosti! :-) Mam cervenej, a jsem docela spokojen. reagovat zde
    Email: kiriewkacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 15:19:05, Evca) Ahojky, taky se chystam na UJAK, ale na kombinovany magistersky obor Evropska hospodarskospravni studia. taky by me zajimaly podrobnosti o teto skole... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 14:34:30, Moni) Ahoj, nastupuju na obor vzdělávání dospělých, ale kombinovaně.. Tak kdyby někdo :-) reagovat zde
    Email: moni.robinseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 11:03:31, katka) Ahojky taky nastupuju do Prahy na UJAK - VD - kombinovaně ráda bud ráda když poznám další nováčky.Katka reagovat zde
    Email: katerinablahoveccz, ICQ: 124749150
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 14:29:48, lendulka) ahojky,já jdu taky na kombinované,ale do Frýdku-Místku,mám to blízko. reagovat zde
    Email: solar03seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 11:24:03, Jirina) Ahoj, ja taky nastupuju na cestovniho ruchu a taky bych uvitala nejaky rady...jsou tam 2 jazyky, tak nevim jakou narocnost budou pozadovat. Diky, za rady a info, Jiřka reagovat zde
    Email: jsvermovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 14:45:30, lendulka) mám problémek se dostat na stránkách UJAK na studenstké stránky.Je to síla,mělo by jim to tedy vyngovat.Přihlašovací heslo to nebere,neustále hlásí,že nejsem v systému.Máte někdo stejný problém? reagovat zde
    Email: solar03seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Metropolitní Univerzita Praha - Náročnost, kolektiv atp - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. UJAK - manažerská studia - řízení lidských zdrojů - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  3. Speciální pedagogika - Karlova univerzita - Univerzita Karlova
  4. Univerzita Palackého v Olomouci - Univerzita Palackého v Olomouci
  5. UJAK - Sociální a mediální komunikace - časová náročnost - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  6. Slezská univerzita v Opavě - Slezská univerzita v Opavě
  7. ujak - Ostatní
  8. Ostravská univerzita- testy na sociální pedagogiku - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Ostravska univerzita - NJ ve sfere podnikani - Ostatní
  10. Univerzita Jana Amose Komenského - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.