psychologie v olomouci nebo....


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.08.2007 10:14:23, Irena, zhlédnuto: 1026x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
ahoj potřebuju nutně pomoct jsem z Ústí nad Labem a nevím kam jít. vzali mě na prezenční studium psychologie do Olomouce( 5 letý oborale) i na kombinované studium psychologie a genderová studia FSS MUNI v Brně(3 LETÝ) a nebo obchod a marketing v Ústí nad Labem(3 LETÝ). Co si myslíte, že je lepší z hlediska budoucnosti? Kde si myslíte, že mám šanci vydělat více peněz, i když o ty zdaleka tolik nejde, nechce se mi odcházet z Ústí( mám tu přítele a psa)

Telefon: 420723811839, Email: ibredlovaseznamcz, ICQ: 210166949
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2007 10:30:27, Martina) Z hlediska budoucnosti bych doporučila skloubit obchod a marketing (Ústí) s kombinovanou psychologií na FSS MUNI; tedy zvládneš-li alespoň zahájit obojí. Přerušit jedno nebo druhé jde vždy. Jen samotné obory jako psychologie, či pedagogika, nejsou do budoucna perpektivní. Vím to, neboť jsem se několik let pohybovala v oboru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2007 17:11:33, Radek) teď babo raď, no. V obchodě a marketingu je taky vlastně kus psychologie, svým způsobem ;-). Olomouc znamená 5let žít jinde (i když určitě s návštěvami, ale je to dálka), Brno je dobrý že to máš kombinovaný, ale ten gender, no já nevím ;-)
    I když zase chápu že ta psychologie je takový sen, to je jasný..
    Peníze můžeš vydělat ve všech oborech, když budeš dobrá a snaživá. Chtělo by to, aby tě to bavilo. Tak si vyber co tě nejvíc těší. Přítel to snad pochopí.. pes asi ne, ale bude tě kdyžtak určitě pokaždé úžasně vítat. ;)
    přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2007 19:32:20, hlhli) Holka, holka, to už máš mít rozmyšlený, než se někam hlásíš. Buď ráda, že tuhle tvou úvahu o vydělání peněz nikdy nezjistí tvý vyučující. Za tohle bych tě nenechal projít prvním ročníkem už jenom z morálního hlediska. Ať budeš mít diplom odkudkoliv, je ostuda pro vzdělání, že vysokoškolák zastává takové hodnoty.:) P.S.: Lituju i přítele:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2011 18:57:10, kristy) prominte ae samozrejme ze cloveka zajima jak ho to co bude studovat uzivi i v budoucnosti.. jasne ze by clovek mel studovat hlavne proto ze ho to bavi a tak, ale jednou se stejne bude muset nejak uzivit. a v dnesni dobe to neni tak lehke...:) reagovat zde
      Email: kspacilovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2013 01:16:57, turek) lhářky!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 21:24:37, dan) A do blázince ses nedostala? Takový vymyšlený žvásty. Nemáš náhodou bmw a nejsi zapomenutá dcera Karla Gotta? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 14:56:32, petr) bacha na ni třeba je to sestřenka k. kočí :D
      co obálky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 16:25:37, Daniel) ouuu jsi tááák nadanáááá jistě uspěješ i v praxi po škole....to byla ironie,kdybys slepičí mozku nepochopila reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2013 14:02:04, Helča) Vyber si podle toho co by si chtěla studovat. Osobně bych řekla že tvé uplatnění zavisý na tvé šikovnosti a ne oboru :)
    reagovat zde
    Email: hela.jojikseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Psychologie nebo obchod a marketing? - Výběr vysoké školy
  2. psychologie v olomouci nebo.... - Výběr vysoké školy
  3. Psychologie, sociální práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Nmgr. Psychologie Pedf UK x FSS MUNI - Výběr vysoké školy
  5. ffuk x ffupol – psychologie - Výběr vysoké školy
  6. Psychologie - kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy
  8. Medicína, psychologie? - Ostatní
  9. MU Brno - Psychologie (KS) - zkušenosti, poznatky atd? - Masarykova univerzita
  10. Opět psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.