Studium medicíny jako další školy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.12.2007 18:12:56, Aja, zhlédnuto: 10124x, reakcí celkem: 22Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAsi si budete myslet, že jsem blázen, ale nedávno jsem dodělala státnice, jsem inženýrka chemie a začala jsem litovat, že jsem se kdysi nepustila do medicíny. Už jsem se na ní po gymplu dostala, ale nelákal mě život v Praze. Zajímalo by mě, jestli neznáte někoho, kdo něco podobného řešil. A ještě zdali se vůbec dá při medicíně uvažovat nad nějakým částečným úvazkem...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2012 23:46:45, monika) ahoj chci se zeptat je mi taky 21 let a dodělala jsem školu v oboru reklama medicína mě baví už od 16 let a vím určitě že se jí chci věnovat ať to stojí co to stojí ale nevím jestli ještě předtím nemusím mít střední ze zdrávky nebo příbuzných oborů abych mohla studovat vysokou. reagovat zde
    Email: graddy245seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2011 10:39:02, Hanka) Skvělý nápad !!! Uvažuji nad tím samým. Teď je mi 22. Jen nevím, jak to bude po překročení 26. roku s platbou školy. Medicína asi bude pořádná "pálka". reagovat zde
    Email: hanapoukarovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2010 12:13:01, Esmera) No vidíš, a ja som zase niikdy nechcela ísť na medinu, a a ni som neišla, nezbožňujem chémiu, biolu, labáky a tak, a okrem toho nemám žalúdok na pitvy a a ni práca po nemocniciach ma neláka...Ja osm zasa vždy chcela ísť na jazyky, ale tak nejako som si to - tiež vďaka reakcii svojho okolia - rozmyslela a išla študovať neičo iné, a ja doteraz banujem, že som nešla na tie jazyky, práve na jazyky, ktoré máš vyštudované, ty ani nevieš, aké máš šťastie. Ja už mám 26 rokov, no napriek tomu uvažujem, že by som šla na jazyky, a okrem toho by som chcela aj inú školu, napr. záhradnú architektúru, ak by ma vzali. ľudia, dalo by sa podľa Vás v 26. rokoch alebo aj neskôr skĺbiť štúdium 2 výšok - jazyky plus iná škola (nie emdina, právo ani ekonómia, najskôr tá záhradná architektúra alebo možno psychola, lenže to sa mi asi nepodarí). Podotýkam, že z učiteľských jazykov by som chcela len bakalára. A je podľa vás vôbec dobrý nápad ísť študovať jazyky? Píšte mi na mail, prosím!!!A len normálne príspevky, nie v tom zmysle, že čo tu vypisujem o jazykoh a pod. kraviny, dobre? Teším sa. reagovat zde
    Email: esmeraesmeragmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2008 23:47:19, lili) jerry.....úplně v pohodě....23 není moc vysokej věk, vzhledem k tomu, že se tím budeš živit třeba do 70- 80...(tak staří jsou aspon vyučující profesoři na anatomii...)
    podívej se na www.forum.lf1.cuni.cz ...tam se to taky řeší...a můžeš se tam optat studentů, kteří nastoupili třeba až ve 28 nebo i později a taky to šlo...jde jen o to , co chceš..S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2008 17:17:26, Jerry) Ahoj, pročetl jsem si to tady a vidím velmi zajímavé příspěvky. Do něčeho podobného sem se dostal i já. Studoval sem dva roky, ale nějak nedostudoval. Teď sem se přihlásil na jinou školu, ale zase přemýšlím, že bych příští rok zkusil medicínu. Já sem chtěl jít na ni už dřív, ale nešel sem, protože sem si říkal, že bych se nedostal. Teď sem se opět dostal do situace, jak rád bych studoval medicínu. Myslíte, že je možné začít až příští rok? Bude mi už 23 let. Navíc budu mít tedy už 3 roky vysoké školy za sebou. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. FIT/FEL + další / fyzika - ale hlavně jaký program? - Výběr vysoké školy
  2. Studium medicíny - Informace o studiu
  3. *studium medicíny za podmínek... - Výběr vysoké školy
  4. Práce v kriminalistické laboratoři jako zdravotní laborant? - Informace o studiu
  5. Šance na přijetí na VŠCHT + další tipy - Výběr vysoké školy
  6. Poplatky za studium další VŠ - Ostatní
  7. Ukončení 1. zapsané vysoké školy (denní forma) a pokračování ve 2. VŠ (kombinované forma) - současné studium - Ostatní
  8. Předpoklady pro studium IT/Další škola - Výběr vysoké školy
  9. Další možnosti studia na VŠ - Ostatní
  10. Studium medicíny - Brno nebo Olomouc? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.