Studium medicíny jako další školy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.12.2007 18:12:56, Aja, zhlédnuto: 10124x, reakcí celkem: 22Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAsi si budete myslet, že jsem blázen, ale nedávno jsem dodělala státnice, jsem inženýrka chemie a začala jsem litovat, že jsem se kdysi nepustila do medicíny. Už jsem se na ní po gymplu dostala, ale nelákal mě život v Praze. Zajímalo by mě, jestli neznáte někoho, kdo něco podobného řešil. A ještě zdali se vůbec dá při medicíně uvažovat nad nějakým částečným úvazkem...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 20:02:02, pejska) to Berulka: ježiš je Ti dvacet- když chceš na medicínu, běž...měli jsme v kruhu i ročník 1975...a prostě to chce, tak studuje...a není jediná, dost velkej počet lidí je tak aspon okolo 22 let, je to dáno i tím, že ne každý se dostane na poprvé a zkouší to až jako starší...a dlouhá doba studia-no, když protrpíš první tři roky, pak je to hrozně zajímavý obor a studovat tolik let je prima...všimni si kolik dospělých říká, že "jsou to ta nejlepší léta"...to platí i tady, a já tomu věřim...jedinej problém u holek jsou děti...ty musíš mít bud ještě ve škole nebo až po tý třicítce...stručně řečeno pro všechny co myslí, že by je to bavilo, ale neví- zkuste to...lepší snad je, toho popřípadě nechat, než si celej život něco vyčítat,že jste to nezkusili žijete jen jednou, tak se snažte žít podle svých představ;):) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 18:30:18, Berulka) Ahoj, jsem v podobné situaci. Je mi 20 a medicína mě taky docela dost láká. Jenže je to těžké. Na jednu stranu, když si spočítám, kdy bych byla plnohodnotná doktorka. 31 let? To se mi zdá docela dost. Už i kvůli tomu, že bych nechtěla být do tolika let závislá na rodičích. Ale na druhou stranu zase, když se pustím do něčeho jiného, tak mě to tam pořád táhne.. myšlenkama, pocitama. A pořád si říkám: ,,Ale co když by ze mě byla opravdu dobrá doktorka" No a teď je na mě, pro jakou cestu se rozhodnu.:D Nejhorší na tom je to, že žádné rady nejsou dost dobré. To musí člověk vědět a cítit sám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2008 07:23:09, Nika) Ahoj Pavlo, hned po maturitě jsem složila přijímačky na medicínu, ale díky reakci mého okolí jsem začala pochybovat a šla raději studovat jazyky - a dodnes svého rozhodnutí lituji a považuji to za svou největší životní chybu, kterou už nenapravím. Proto obdivuji tvou odvahu, pokud je to tvůj sen, jdi za ním. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2008 22:56:05, Willow) souhlasím s Pierrot. Taky studuju medicínu a není při tom na vůbec nic čas. Nikdy jsem si nemyslela, že bych něco, po čem jsem dlouho toužila mohla chtít vzát, ale už mě to napadlo mnohokrát. Takhle škola je neskutečně vysilující, je třeba se učit denně a to nemluvím o hodince nebo dvou, ale mnohem více. Kdo chce jít na medicínu, ať si to VELMI dobře rozmyslí, o co v životě vlastně stojí. reagovat zde
    Email: olga.pleseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2008 20:41:41, lili) to "k": čtvrt roku prázdniny?...to nemáte praxi???!!!....to je zajímavý, no...to aja: já myslim, že teda na medicíně moc času není...minimálně první dva roky...učíš se furt, ale zkus to..;) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. FIT/FEL + další / fyzika - ale hlavně jaký program? - Výběr vysoké školy
  2. Studium medicíny - Informace o studiu
  3. *studium medicíny za podmínek... - Výběr vysoké školy
  4. Práce v kriminalistické laboratoři jako zdravotní laborant? - Informace o studiu
  5. Šance na přijetí na VŠCHT + další tipy - Výběr vysoké školy
  6. Poplatky za studium další VŠ - Ostatní
  7. Ukončení 1. zapsané vysoké školy (denní forma) a pokračování ve 2. VŠ (kombinované forma) - současné studium - Ostatní
  8. Předpoklady pro studium IT/Další škola - Výběr vysoké školy
  9. Další možnosti studia na VŠ - Ostatní
  10. Studium medicíny - Brno nebo Olomouc? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.