Která fakulta je lepší ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.01.2008 17:59:54, Jimbo, zhlédnuto: 5325x, reakcí celkem: 26Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj. Nemohl byste někdo napsat zážitky nebo postřehy od přátel z VŠE fakulty: mezinárodní vztahy-mezinárodní obchod x financí a učetnictví x fakulta podnikohospodářská (tam je asi jenom jeden program) jako výhody, nevýhody, proč byste tam nešli, jestli jsou mezinárodní vztahy proti zbylým 2 fakultám lepší... když už jsem u mez. vztahů - učí se tam vlastně matematika?? dík moc za nějakou reakci :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 19:19:51, Radek) Já si netroufnu hodnotit jiné VŠ (resp. fakulty jako celek). Na to toho vím moc málo. V Brně je z doslechu dobrá ESF MU. Ale jak říkám rozhodni se podle oboru který chceš, co TOBĚ bude nejlépe vyhovovat. Samotný název (image) školy ti neřekne zda se v praxi dobře uplatníš, zda budeš šťastný.
    Nejtěžší ekonomka (ekonomic. teorie) podle mě bude FSV UK.. - když se člověk podívá na to co berou v matematice.
    Srovnávání je těžký, není v podstatě nikdo kdo studoval víc VŠ. Já vystudoval Ing. na VŠE finance a spokojenost - šťastná volba (pro mě). Uplatnění záleží na člověku samotném. Co si vybereš za obor ty, je na tobě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 19:08:31, Radek) Závěr tedy: nevylučovat VŠE ze svého rozhodování jen kvůli nějakým povídačkám. Podívej se na obory, vyber si který bys chtěl (to je asi to nejtěžší - takhle po SŠ, já vím), a zjisti si o něm co nejvíc - a zda ho mají třeba i na jiných školách. Musím ale říct že docela s nelibostí v posledních dvou letech sleduju "zeštíhlování předmětů" kvůli přechodu na evropský systém kreditů. Z 2 semestrů matematiky udělali jeden - a musí se zvládnout téměř všechno co bylo předtím v těch dvou. Podobně došlo ke spojování u dalších předmětů, některým aspoň nechali původní hodinovou dotaci. Předmětů je méně a jsou náročnější na zvládnutí. To není argument proč nechodit na tu školu, ale spíš upozornění s čím počítat. Rovněž oproti starým časům pozoruju, že přibylo práce během semestru - různé seminárky, úkoly, průběžné testy.. Myslím že někteří co mluví o "nejtěžším gymplu" by se pěkně zadýchali:) zdar ti! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 19:05:33, Martin) Dik moc Radku... no hele já si taky něco takovýho myslel. Přece jenom je to prostě prestižní škola...takže spíš pomluvy. Ještě kdybych se tam přece jenom přes zájem nedostal...i když si myslím že čísla přijatých nejsou malá, takže doufám že se dostanu, přesto...dosahuje alespoň přibližně úrovně VŠE ještě jiná ekonomka...třeba ta v Brně...nevíš náhodou z doslechu nebo třeba už si někde podobný příspěvek viděl...chtěl bych si dát přece jenom ještě přihlášku jinam kdybych nebyl přijat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 18:57:45, Radek) pokud jde o ekonomické školy, tak VŠE rozhodně valná je. Mám za to že povídání o "nejtěžším gymplu" pocházejí většinou z více technických či matematických oborů a škol. VŠE je velká škola - s několika fakultami a mnoho obory. Jiné ekonomky jsou jen "fakulty".. oborů a předmětů ke kterým můžeš přičichnout není tolik. Mám za to, že učitelé těch základních předmětů jsou velmi protřelí a jsou kapacitami ve svých oborech. Byla to první ekonomka po 89, koncentroval se zde ekonomický výkvět. Studijní programy obsahují všechny celoškolský základ, který vyučují vždy odborníci z té které fakulty/katedry která se na to zaměřuje. To dá všem studentům školy širší rozhled, stejně tak po Bc. volená vedlejší specializace (jakoby studuješ ještě druhý obor). Kdo chce prolézt s nejmenším úsilím, pracovat při škole, může -když to zvládne, kdo chce nasát mnoho a mnoho vědomostí z různých oblastí, VŠE super. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 18:16:50, Martin) ->radek: Takže říkáš, že to není na VŠE tak špatné? Letos taky dávám přihlášku a přemýšlím, že to tam napíšu, ale jsem úplně zmatenej potom z názorů, že úroveň VŠE není moc valná. Jak se tam líbí tobě? Je to někdy opravdu tak lehké studium jak jsem někde slyšel "nejtěžší gympl v Praze" ? Nebo jsou jak už to kolikrát bývá hlasy těch, co se nedostali? Napiš dyžtak dojmy ze školy, zda by sis jí vybral znovu kdybys volil školu reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. VŠE nebo soukromá VŠ, která škola má hlubší zaměření v oboru, možnost studia v zahraničí? - Výběr vysoké školy
  2. Která škola je lepší???? - Ostatní
  3. Jaká fakulta VŠA je lepší? - Výběr vysoké školy
  4. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Která je ta správná? - Výběr vysoké školy
  6. Která škola je narocnejsi co se tyka studia? - Ostatní
  7. Co je lepší: Biochemie vs. Zdravotní laborant - Informace o studiu
  8. Která škola je lechčí - Výběr vysoké školy
  9. Soukromé VŠ lepší než státní? - Informace o studiu
  10. Která škola je dobrá záchrana - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.