UHK Bezpečnost práce v nevýrobní sféře

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2008 12:50:31, Lusík, zhlédnuto: 5902x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekHlásíte se nebo máte nějaký info o oboru Bezpečnost práce v nevýrobní sféře - specializace v PED na univerzitě v Hradci Králové..?

ICQ: 279757989
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2013 00:27:32, lemploidni student) Nemuzes s nicim souhlasit, kdyz sis to nezazil na vlastni kuzi. Ceho moc, toho je prilis. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2013 22:31:31, student odjinud B) Naprostý souhlas. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2013 21:45:51, Inkvizotor) Tak se mi zdá, že se tady sešel fňukat celý ročník - tragikomická sbírka zoufalců nezpůsobilých ke studiu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2013 21:23:40, Student odjinud) No jo, pan Inkvizitor očividně nechápe o čem tady je řeč. Samozřejmě takový člověk si těžko nechá vymluvit svůj vlastní neomylný názor. My všichni jsme lemplové a blázni, jen Inkvizitor má vždy pravdu. Je docela typické, jakou přezdívku sis vybral Inkvizitore vzhledem k roli, jakou inkvizice v minulosti plnila. Studuju historii a jako lempl si nepřipadám, a tak si myslím, že o tom něco vím. Ještě že nemůžeš upalovat :)
    Omlouvám se všem ostatním slušným přispěvatelům. Držím vám palce, ať vše dopadne alespoň trochu k vší spokojenosti, měnit podmínky závodu poté, co dávno odstartoval prostě není fér. Hodně štěstí! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2013 20:16:31, matka studenta) Vážený pane inkvizitore, nedá mi než reagovat na Vaše komentáře k celé situaci, soudě podle nich jste více než zasvěcený. Troufám si říci, že syn jako absolovent gymnázia s dobrou pověstí, získal znalosti (v tomto případě zejména organické chemie) odpovídající úrovni střední školy, tedy nenastupoval ke studiu bezpečnosti práce v nevýrobní sféře s deficitem znalostí. Sama jsem absolovala přírodovědeckou fakultu, obor zaměřený biochemicky, tedy organická chemie byla jedním ze stěžejních předmětů. S naprostým údivem jsem sledovala požadovanou úroveň otázek, okruhů ke zkoušce, respektive k písemné "připouštěcí části". S vědomím toho, o jaký jde obor se mi jeví přístup zkoušejícího i jeho asistentů naprosto odtržený od reality a původního zaměření oboru. Je ušlechtilé, že páni na akademické půdě mají snahu vyfiltrovat "lemply" nebo jak jste studenty nazval. Pokud však z celé skupiny je schopen zkoušku složit pouze jeden jediný a to "s odřenýma ušima" (nechci v žádném případě tohoto studenta urazit), pak každý sedlák bez titulu ale se zdravým rozumem by Vám řekl, že chyba je v kantorovi. Buďto si léčí nějaký komplex typu:kdo neumí organiku jako já, nezaslouží si šlapat po této půdě, nebo jako pedagog selhal, případně ke svému postavení, titulu mu chybí ne nepodstatné životní zkušenosti a ona příslovečná "moudrost", která se získá věkem a které jeho předchůdce profesor Kolář měl na rozdávání. A v tom případě by se měl věnovat vědecké činnosti, ve které jistě vyniká, výuku mladých by měl přenechat těm, kterým se daří předávat znalosti, nikoli otrávit. Nevím pane inkvizitore, jak jste informovaný o atmosféře mezi těmito studenty (já pouze prostřednictvím syna a jeho kolegů) ale Vaše komentáře jsou urážlivé a nemístné. Pokud je zrušen celý studijní kruh kvůli jednomu předmětu a všichni studenti označeni jako lajdáci, lenoši apod., měli by si páni akademici zamést před vlastním prahem. Je mi líto, že právě můj syn si nevybral jakoukoli z jiných vysokých škol s nesrovnatelně kvalitnější výukou, kde mají jasno od začátku, co po studentech budou chtít a nebudou měnit parametry daného oboru během studia, to je naprosto neslýchané!!! reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Rigorózní práce - Univerzita Karlova
  2. Přijímací zkoušky na obor Ruština ve sféře podnikání (Ostrava) - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. sociální práce - Ostatní
  4. UPOL-kombin.-VEŘEJNÁ SPRÁVA x SOCIÁLNÍ PRÁCE ??? - Informace o studiu
  5. Uhk,sociální a charitativní práce - Univerzita Hradec Králové
  6. Bezpečnost a kvalita potravin - VFU? - Výběr vysoké školy
  7. Prosím O radu-angličtina ve sféře podnikání - Ostatní
  8. Ostravska univerzita - NJ ve sfere podnikani - Ostatní
  9. Sociální práce,sociální práce ve veřejné správě,Sociální a charit.práce/bc,kombi-Hradec - Informace o studiu
  10. Vyhodili mě z vs, práce a nebo brigáda, když chci znova studovat - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.