UHK Bezpečnost práce v nevýrobní sféře

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2008 12:50:31, Lusík, zhlédnuto: 5902x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekHlásíte se nebo máte nějaký info o oboru Bezpečnost práce v nevýrobní sféře - specializace v PED na univerzitě v Hradci Králové..?

ICQ: 279757989
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2013 19:09:29, ufňukaný student) Také jsem studentem tohoto ,,báječného" oboru. Ony peníze neměli znamenat žádné KUPOVÁNÍ studia, pane Inkvizitore, ale vynaložené finanční prostředky, které někteří z naší třídy využili k individuálím doučováním chemie. Absolovent oboru na který jsme se hlásili měl být s chemií pouze zběžně seznámen. Problematiky, které bychom pak měli řešit měly být dodržování pracovně právních vztahů, dodržování bezpečnostních opatření ve firmách a prevence proti haváriím, nehodám atd. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2013 17:20:42, lemploidni student) Je vidět, že Inkvizitor je všeználek. Všude byl a všechno zná.:D Zajímalo by mě jakou školu máte vystudovanou. Předpokládám, že vysokou a vaše studium probíhalo bez problémů a nikdo vám neházel klacky pod nohy. Můj osobní názor je, že vysokou školu může studovat každý, kdo má učkončené střední vzdělání a nemusí být speciálně nadaný. Někdo nad učením stráví více času a někdo méně, ale také záleží na přístupu učitele. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2013 20:21:06, studentka B) Každý tady vyjadřuje svůj názor, ovšem reakce ,,inkvizitora´´ začínají být pod úroveň slušného chování. A je až zarážející jak se zastáváte názoru, že je to jen leností studentů a jejich schopnostmi, když ty studenty vůbec neznáte a když vůbec netušíte jak probíhaly přednášky, semináře pak i zápočet a zkouška. Jinak abych ještě reagovala na Váš poslední příspěvek. Zmínil jste tu předpoklady. Ano, celá naše třída i vyšší ročníky, by se na tento obor nepřihlásili, kdyby věděli, jaké nároky tu budou na chemii, protože a jelikož - teď mluvím za sebe - přece vím, na co mám a na co nemám. Když vím, že chemii neovládám ani nikdy nebudu, tak se přece nebudu hlásit tam, kde chemii vyžadují na tak vysoké úrovni jako tady. A ještě jednou zmíním, že taková úroveň jako je nastavená tento rok, tu roky předtím nebyla. Proto jsem se na tento obor taky přihlásila. Jako asi všichni studenti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2013 16:29:34, Inkvizitor) A jéje, "hospodský právník" se dává do křížku se Studijním a zkušebním řádem. Tak především neexistuje žádný legislatviní důvod, proč by měl obsah přijímacích zkoušek korespondovat s vlastním studiem. Na základě testu studijních předpokladů (tedy především matematiky a logiky) jsou např. na MU přijímáni studenti do řady oborů, mnohdy matematiky zcela prostých nebo naopak vyžadujících speciální znalosti. Pokud už jde o "common sense", tak i ten je proti vám lemrám - ve skutečnosti je implicitním předpokladem, že student má znalosti na úrovni gymnázia - a pokud je nemá, dokáže si je doplnit.
    A co se týče syllabu - tak to je záležitostí vedoucího předmětu. To, že není v "oficiálním" syllabu, má pravděpodobně mnohem prozaičtější důvod - administrativní obstrukce s aktualizací.
    Prostě fňukáš a racionalizuješ si vlastní nezpůsobilost jako chybu vysoké školy. Jak jsem psal výše - vzdělání není rohlík, není pro každého, kdo na něj má peníze. Pokud nemáš předpoklady, máš smůlu.
    A jen pro tvoji informaci - nechemik znamená, že nejsem vybaven Ing. ani RNDr. v oboru chemie, ve skutečnosti jsem byl během svého studia nucen zevrubně nastudovat fyzikální chemii a biochemii a poměrně podrobně i organickou a anorganickou chemii. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2013 10:26:45, student C) Inkvizitor zřejmě nechápe v čem je problém, zaráží mne, jak je vůbec možné měnit pravidla v průběhu hry ... Studenti byli přijímáni na základě všeobecných znalostí, matematiky, ČJ, ZSV. Ročníky, které přišly po nás, měly přijímací zkoušky zaměřené na chemii, tudíž se na obor nedostali studenti, kteří chemii neovládali podle představ vedení fakulty, respektive pana docenta. My bez ohledu na podmínky, za kterých jsme byli přijati, musíme plnit požadavky pana docenta, které absolutně neodpovídají studiu v rámci jednoho semestru. Tento fakt, není z mé hlavy, ale je to názor lidí, kteří chemii vyučují a rozumí. Podotýkám, že chemici, nikoliv ne-chemici, jako "inkvizitor" .. Odkazovat na lenost studentů je jen pokus, jak se ospravedlnit. Je naprosto zřejmé, že neúspěšnost studentů je do jisté míry vizitkou vyučujícího... Asi poslední úsměvný fakt je, že literatura ze které vychází již nepřímo zmíněný vyučující, není v sylabu, dle mého názoru z jediného důvodu, nikdy by se ji nepodařilo schválit širším vedením fakulty. Proč? Odpověď je jednoduchá, tato literatura je určená pro studenty oborů zaměřených na chemii, případně farmacii. Použití této literatury by tudíž bylo v přímém rozporu s platným sylabem předmětu organické chemie pro náš obor. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Rigorózní práce - Univerzita Karlova
  2. Přijímací zkoušky na obor Ruština ve sféře podnikání (Ostrava) - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. sociální práce - Ostatní
  4. UPOL-kombin.-VEŘEJNÁ SPRÁVA x SOCIÁLNÍ PRÁCE ??? - Informace o studiu
  5. Uhk,sociální a charitativní práce - Univerzita Hradec Králové
  6. Bezpečnost a kvalita potravin - VFU? - Výběr vysoké školy
  7. Prosím O radu-angličtina ve sféře podnikání - Ostatní
  8. Ostravska univerzita - NJ ve sfere podnikani - Ostatní
  9. Sociální práce,sociální práce ve veřejné správě,Sociální a charit.práce/bc,kombi-Hradec - Informace o studiu
  10. Vyhodili mě z vs, práce a nebo brigáda, když chci znova studovat - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.