jazykový pobyt

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2008 10:51:15, Jana, zhlédnuto: 10889x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s jazykovým pobytem v zahraničí, konrétně s AJ (Británie, Irsko...)jaká agentura a škola je/není dobrá..a ještě vím, že to je individuální a čím déle tím líp,ale po kolika týdnech jste měli pocit, že vám to něco dalo, rozmluvili jste se...díky moc:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2018 12:31:49, jazykovepobyty) Tipy na jazykové pobyty v zahraničí a informace kolem nich najdete na http://jazykovepobyty.online reagovat zde
    Email: bournemouthczgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2017 02:28:52, ...) Já byl na Maltě na angličtinu. Dá ti to opravdu hodně. Probírali jsme různá témata. Spíše než rozšíření slovní zásoby, ji vezmeš do hloubky (naučíš se spoustu slovíček, které bys dokázal zakecat, že je neumíš) a hlavně pořádně si tu angličtinu naposloucháš. Na Maltě ovšem mají jiný přízvuk než v Británii (osobně jsem jim rozuměl lépe, rok předtím jsem byl na týden v Londýně a domluvil jsem se podstatně hůř).
    Musíš ale jet na jazykový pobyt opravdu sám! Jestli si sebou vezmeš kamaráda, tak to máš k ničemu, protože tě nic nepřinutí mluvit anglicky i mimo školu, což je doba, kdy si tu angličtinu nejvíc procvičíš. Sám o tom něco vím, protože jsem tam potkal 2 francouzky (ty byly přímo se mnou ve třídě), co tam byly už pár měsíců a zkamarádily se tam s dalšími francouzy a belgičany, takže mimo školu spolu mluvili jen francouzsky a bylo to poznat. Obě sice byly starší než já (cca 22+ měly), ale ani jedna neměla angličtinu na takové úrovni, a to má úroveň angličtiny není nic moc. Řekl bych, že u nás by sotva zvládly maturitu. Kdežto já jsem byl celou dobu odkázán jen sám na sebe a na cizí jazyk. Ne vždy to bylo příjemné (nikdy nezapomenu, jak jsem byl v Burger kingu a ptal se, jestli tam mají záchod (toillet) a slečna mi nemohla rozumět, všichni okolo výtlem a nakonec nějaký hodný pán to přeložil do "skutečné angličtiny"), v prvních dnech jsem myslel, že se z té angličtiny všude okolo zblázním a říkal jsem si, že ten jazyk skutečně nenávidím, ale pak se to uklidnilo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2017 02:01:38, Pepa) A ještě bych rád podoktnul něco k těm cenám. Chápu, že se platí pronájem prostor a samotní učitelé, ale s tím co jsem viděl na webu, tak například u Balloon Agency jste za cca 31.000,- Kč na 14 dní a to na velmi intenzivním jazykovém pobytu včetně ubytování včetně osobní dopravy na místo, když nepočítám cenu letenek, které se dají sehnat zpáteční i pod tisíc korun. reagovat zde
    Email: hejcman.josefemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2017 01:53:51, Pepa) Co je to za hloupost odsuzovat jazykový pobyt v zahraničí? Pokud chcete studovat i doma, je to také možnost, ale jazykový pobyt v zahraničí, v anglii, vám umožní \'\' nacítit \'\', \'\' prožít \'\' tu angličtinu kolem sebe, ať už cestujete autobusem, nakupujete nebo jen tak někoho potkáte v baru. Zkrátka je to všude kolem vás. Zkuste Balloon Agency, sídlí na jihu Velké Británie, v jižní Anglii. Společnost vedená českým zakladatelem, výběr z několika škol včetně kurzů pro učitele i manažery. Prý to stojí za to. Za mě osobně, neváhal bych ani vteřinu učit se jazyk v \'\' zemi původu \'\'. reagovat zde
    Email: hejcman.josefemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2017 21:53:13, Martina) Ahoj, musím souhlasit s Hanou. Jazykový pobyt Englishstay je fakt super. Měla jsem pouze základy ze střední a tam jsem se krásně rozmluvila. Byla jsem z toho opravdu překvapená. Kašlat na nějaký pobyt v zahraničí. Jde to i u nás a nestojí to tolik peněz. reagovat zde
    Email: martina.mackova111seznamcz


Podobné příspěvky:
  1. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu
  2. jazykový kurz - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.