ústní pohovor na MVŠO

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2008 15:52:05, Petra, zhlédnuto: 827x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, nevíte prosím někdo, jak probíhá ústní přijímací pohovor na Moravské vysoké v Olomouci? Jak dlouho to trvá a jaké mám přibližně čekat otázky? Děkuji za odpověď.

Email: petratancentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2008 12:53:05, Hanka) Ahojky, je to nejvíc v pohodě, ptají se tě hlavně na tvůj motivační dopis, případně na ekonomiku ve státě, jestli sleduješ aktuální dění.. Já ho nesledovala a stejně tu jsem :o)) Takže neměj strach a jen směle do toho :) Držím palce.. :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2011 21:49:54, Monča) Mohla bych se zeptat,jak je to se skriptama? Jsou dobře sehnatelné,popř. jsou dostuplné ke stažení?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2008 12:54:53, nika) tahle škola mi nic nedala, pokud chceš něco umět jdi na jinou lepší školu, pokud chceš jen projít, tak směle na MVŠOS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2012 18:17:32, erik) Skola byvala vazne lehka. Nicmene szz v roce 2012 neudelalo az 50% studentu. Hodne sprisnili, buduji si kredit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2012 19:26:46, mia) a nemate nekdo nejaky info kdy bude mit skola akreditaci na navazujici studium? je to uz snad dva roky co maji na webovkach, ze bude v nejblizsi dobe a furt nic.. predpokladam, ze tento rok uz se to zase nestihne reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2012 16:43:18, ewitaEM) ahojda,já bzch se chtěla zeptat..v pondělí mě čekájí přijimačky na tto školu a nevím co od toho očekávat..třeba angličtina co je potřeba umět nebo znaosti z ekonomie a managementu..jsem dost nervozní a nerada bych tz přijimačky pokazila..plssss o odpověď moooc děkuji :) reagovat zde
    Email: efulka8seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2016 13:36:02, David) Prvně bych chtěl uvést, že se nejedná o žádnou vysokou školu nebo obecně prospěšnou společnost, ale o marketingový projekt největšího korupčníka, trestně stíhaného a obviněného z několika vážných trestných činů, který si zde čistí peníze ze svých zkorumpovaných firem. Do čela této školy pasoval dalšího arogantního podvodníka, který má velmi pofidérní minulost a inkasuje peníze od studentů do vlastní kapsy za absolvované zkoušky. Dokonce jsem slyšel, že požadoval po nějakých studentkách i sex. Nečekejte tady, že s vámi tady budou jednat jako s klientem, který si školu platí ze svého. Nenechte se ani zmást relativně nízkém školném, protože další peníze budete platit za zkoušky, což je unikum !!! Nic vás zde nenaučí, jen vás budou ponižovat u zkoušek, ale primárně jim jde jen o to z vás vytáhnout co nejvíce peněz. Ze začátku se k vám budou chovat jako andílci, ale jak budou mít vaše peníze na účtu, tak se začnou chovat hůře jako dobytek. Jejich praktiky si nezazdají nic s tzv. šmejdy. V průběhu studia si dělají co chtějí i v rozporu s předpisy, které si sami schválili, ale hlavně vám budou bezdůvodně zvyšovat poplatky za studium. Když jim odmítnete zaplatit, nepřipustí vás ke zkoušce. Neuděláte vůbec nic, nemáte si ani kam stěžovat, protože by vás ihned vyhodili. O zkoušejících na této škole se raději ani nezmiňuji, protože až na výjimky je to úplná katastrofa. S buzerací se zde budete setkávat na každém kroku. O podnikání nikdo z nich neví vůbec nic, protože celý život jen studují. Arogance, zesměšňování a ponižování, to jsou hlavní rysy většiny zdejších vyučujících. V reálném životě jsou absolutně neschopní a nepoužitelní, proto mají plno osobních malérů. Tato škola nabízí pouze jeden obor, protože další obory pro nezájem studentů musela úplně zrušit. Kdyby tuto firmu nedotoval krajský úřad z peněz nás všech, tak by tato škola už dávno zkrachovala. Tato škola, která ani není univerzitou a nemá ani jednu fakultu, nemá nic společného s žádnou vysokou školou a doporučuji se této škole vyhnout obloukem, pokud tam nemáte hodně dobré známé. Akreditaci museli dosáhnout jedině korupcí, protože existuje spoustu dalších škol s mnohem lepšími podmínkami pro vysokoškolské studium, ale ty akreditaci nezískali. Na magisterské studium škola opakovaně akreditaci nedostala a je jen otázka času, kdy jim ministerstvo školství vezme akreditaci i za bakalářské studium. Žádný normální zaměstnavatel takovou školu nebere vážně a titul z takové školy má nižší hodnotu, než maturitní vysvědčení kde z jaké průměrné státní střední školy. Naprostá většina vyučovaných předmětů vám bude do života naprosto k ničemu a pro podnikání nepotřebujete z této školy vůbec nic, bohatě postačí absolvovat jakýkoliv kurz se zaměřením na vaše konkrétní potřeby. Důrazně varuji všechny lidi, kteří jen zvažují sebe, příp. své děti na tuto otřesnou školu přihlásit. Na den otevřených dveří vám budou slibovat vše možné, abyste u nich začali studovat a zaplatili školné. Jakmile dostanou první peníze, potom vás budou mít v hrsti a vy jen budete dál platit a platit a platit. Cesta zpátky není, protože peníze vám už nikdy nevrátí. Budou se snažit z vás vytahat co nejvíce peněz a nakonec vás vyhodí u státních zkoušek. Tato škola má velmi špatnou pověst a čím dál méně studentů a jenom naprostý blázen zde bude studovat a ještě jim za to dávat peníze. Nenechte se oklamat a podvést, tato škola je jen jedna velká zlodějna !!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2018 13:20:17, Pavel) Nemůžu souhlasit, já jsem se setkal se vstřícností a ochotou pomoci, studium mi přišlo docela náročné, rozhodně to není zaplatíš-vystuduješ, ale když se snažíš, tak kromě školného nic navíc neplatíš (u zkoušek se platí až 3. pokus), praxe, exkurze a přednášky lidí z praxe mi daly mnohem víc, než tisíce hodin studia na teoretických školách Škola má nové akreditace, i to Mgr. studium, kdyby na tom byla tak špatně, tak by je nezískala... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Judaistika - ústní pohovor - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. UK FSV marketingová komunikave a PR - ustni pohovor - Univerzita Karlova
  3. ústní zkouška na Pedf UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. ústní kolo - Ostatní
  5. UJEP Sociální práce - ústní pohovor - Ostatní
  6. Ústní zkoušky - Slezská univerzita v Opavě
  7. FSV UK-Marketing. kom. a Pr-pozadavky k ustni zk. - Ostatní
  8. Přijímací pohovor na VŠRR - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. ústní z pedagogiky - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Písemná a ústní zkoužka... - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.