Modelové otázky

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.07.2008 14:13:26, Deny, zhlédnuto: 1895x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojky, hlásím se na 1.lékařskou fakultu.budu dělat přijímačky z chemie, fyziky, biologie, ale znalostí mám minimum, neměla jsem tyto obory vůbec na střední.Koupila jsem si modelové otázky a zajímalo by mě, jestli to k něčemu je.Objevují se pak tyto otázky i u zkoušek? děkuju za radyS11

Email: denisa.lamacovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 15:40:31, Týdy) Na 1. LF UK určitě. V podstatě stačí se naučit jen tyto knížky a máš to v kapse. Ale pak bude velký problém při studiu. To se prosím douč!!!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 15:54:36, lili) k něčemu to je, ještě jsou teda na přijímačkách testy ze "studijních předpokladů"...a ani nesouhlsím, že bude problém se studiem, je tu plno lidí, co nešli z gymplu... je to stejně jen o tom, jestli dokážeš sedět pár let denně hodiny u učení...a znalosti ze střední nikoho nespasí...:)S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 18:17:57, Deny) potěšili jste mě, děkuji. budu se snažit v případě úspěchu nedělat ostudu a všechno se doučit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 17:38:08, deny) mohu vás ještě poprosit o informaci, kolik vůbec otázek u přijímaček na 1.LF je? jestli víc z té biologie, nebo chemie...?! Už mi z toho hrabe, za měsíc je to tady, a já jsem prošla zatím biologii..to se ještě snažím tomu aspoň trochu porozumnět, abych věděla, o čem mluvím..S14 ..DíkyS11 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 22:33:59, lili) za měsíc to v pohodě stihneš:)...dej si třeba limit, že musíš dělat 300 otázek denně a nehroť to tolik, když to budeš dělat moc dlouho, nebudeš si pak pamatovat, co ses učila na začátku, najeť na "rychlokurz"S06...jde to:)...a otázek je teda z každého předmětu stejně, aspon my to tak loni měli...100 z každého předmětu...a podívej se na www.forum.lf1.cuni.cz ...dostaneš tam hodně info.....hodně štěstíííí... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2012 19:10:35, Kristina) Dobrý den, tak já se budu hlásit na Lékařskou fakultu OU - Veřejné zdravotnictví
    v oboru: Ochrana veřejného zdraví
    Chtěla bych se zeptat, jestli někdo tento obor studuje na této fakultě? A také bych odkoupila učebnice nebo skripta, které by mi mohli pomoct k přijimacím zkouškám na školu. reagovat zde
    Telefon: +420 732 992 276, Email: KRISTA.20seznamcz, Skype: synty5

Podobné příspěvky:
  1. Modelové otázky na LF - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Prodám modelové otázky k přijímacím zkouškám na 1.LF - Univerzita Karlova
  3. Vypocitane priklady z FYZIKY + Ucebnice Modelove otazky1. LF 2015, LF MU 2009 - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Modelové otázky pro přijímací zkoušky z fyziky, chemie a biologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  5. Modelové otázky 2. Lékařská fakulta - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Modelové otázky na 1.lf - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Testové otázky 2. LF - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Všechny modelové otázky na LF - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Modelové otázky - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Všechny modelové otázky na LF - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.