MatFyz

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.07.2008 12:21:58, Katka, zhlédnuto: 5395x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj mám takový malý problém. Mám ráda matematiku i fyziku a studuii gymnázium. Nedávno jsem začala uvažovat o vysokých školách zaměřených právě na tyto předměty. ale upřímně jsem dost v koncích. Ráda bych zkusila třeba ten MatFyz,ale myslím že nejsem tak uplné geniálni:-D chápete jedničky z mat a fyz sice mám,ale to snad není vsechno. Studujete tady nekdo MatFyz a nepovazujete se za genia? prosim napiste. A co ekonomie,nebo jsem uvažovala i o stavebce? Kdybyste někdo dřív měli podobný problém prosím reagujte moc by mi to pomohlo. díky Katka

Email: misicka.xxxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2008 13:19:01, Petra008) nejlonka: Mně řekli na studijním v podstatě to samý. Že si lze domlouvat konzultace s vyučujícím, pokud nemůžeš chodit "do školy". A kdosi mi tvrdil, že kombinovaní od nich dostávají práci na doma, ale ta prý bývá dost hardcore, takže je snad jednodušší na ty přednášky chodit. Pořád doufám, že se tu vyskytne někdo, kdo to zná z praxe. S15 A k tomu zápisu - ještě nejsem úplně rozhodnutá, ale tak na 70% půjdu. Aspoň se s tím asi zkusím porvat, no. Co ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2008 13:04:11, nejlonka) Petra008: jeste teda dotaz na Petru, ty uz jsi rozhodnuta, ze k zapisu ted v zari pujdes? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2008 12:59:32, nejlonka) Petra008: pridavam se k dotazu :D. Co jsem se zatim snazila zjistovat, tak to bohuzel vypada, ze kombinovane studium je v podstate samostudium. Zadne specialni konzultace ci vyuka o vikendech se nekona. Jako student kombinovaneho studia mas akorat pravo vsude chybet a jestli chces na nejaky seminar ci prednasku chodit, tak jedine spolu s prezencnimi studenty, pokud na to nekde najdes casS15, cili se docela hodi bydlet v Praze, coz teda bohuzel neni muj pripad, takze mi to zrovna moc do karet nehrajeS15. Tady jsem nasla sdeleni studentum kombinovaneho studia primo na strankach matfyzu, ktere jen potvrzuje, co jsem prave napsala http://www.karlin.mff.cuni.cz/katedry/kma/index.php?lan=cz&pid=kombi
    Ale psala jsem si s nejakou pani ze studijniho a bylo mi receno, ze je v kombinovane forme mozne pozadat o individualni studijni plan s rozlozenim rocniku ... nicmene to je jen teorie, otazka jak to funguje v praxi S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2008 12:42:19, Petra008) Nemáte tu náhodou někdo zkušenosti s MFF (matika) kombinovaným studiem? Budu vděčná za jakékoli informace - třebas i o studiu obecně, nemám totiž vůbec tušení, na co se mám připravit. Předem děkuju. :) reagovat zde
    Email: petruchainmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2008 03:45:31, kline) myslim, ze pokud jde o MFF, tak te to musi hlavne opravdu zajimat, abys tam vydrzela. Kdyz tam budes makat, tak myslim, ze se to da zvladnout, ale to bohuzel zjistis az tam, jestli na to mas nebo ne. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Matfyz - uplatnění - Výběr vysoké školy
  2. FIT, FEL, Matfyz - zkušenosti - Výběr vysoké školy
  3. Matfyz: Finanční matematika vs Obecná matematika - Univerzita Karlova
  4. MatFyz - Výběr vysoké školy
  5. MatFyz X VŠE - Výběr vysoké školy
  6. matfyz - Informace o studiu
  7. Matfyz nebo FAV? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.