Po 30 na vejšku?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.07.2008 01:33:18, Ariana, zhlédnuto: 22063x, reakcí celkem: 39Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojda, zdalipak je tu někdo, kdo se ve věku po třicítce teprve chystá na vejšku? :-)
Každopádně v tom nejste sami. :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2008 11:06:29, Linda) Ariano, a to se chystáš studovat prezenčně? Tak to klobouk dolů, mně je 25let a na denní studium už bych nešla ani náhodou, zaprvý kvůli práci a za druhý bych se tam necítila dobře, ale to je spíš můj problém, tak studuji kombinovaně a jsem spokojená :-) Tak hodne štěstí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2008 01:40:37, Ariana) Petro, díky za povzbuzení, tak už se nebojím, až v říjnu zasednu do lavic s mláďaty. :-)Je to krásné, jit studovat takhle na sklonku mládí, má to své kouzlo, a vůbec - těším se moc! A moc přeji vše dobré ostatním, kdo jsou na tom podobně. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:57:15, Petra) Ariano a ostatní, co se do studia vrháte v pozdějším věku: buďte v klidu. Je mi 25let a na bc. oboru jsem prakticky po celou dobu studia měla okolo sebe samé o něco starší ročníky, od 38-55let. Tedy...bylo to tak půl na půl, polovina nás byla okolo té dvacítky a polovina těch starších. A jak jsme to "my mladší" brali? Naprosto v poho!!! Zpočátku jsme s těmi okolo 50 měli problém, zda tykat, vykat, jak je brát... Ale musím říci, že už po měsíci mezi nás všichni zapadli, společně jsme vytvářeli taháčky a bojový plán na zvládnutí studia:D. Bylo to super. Já s tím nemám žádný problém a moc každého kdo se do studia VŠ vrhne takhle v pozdějším věku, s osmihodinovou prací, hladovými dětmi na krku, obdivuji:D. Pokud jde o nějaké "zapadnutí" mezi ostatní, tak toho se vůbec nebojte. Držím palec. Péťa.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:32:28, Ariana) Jojo, taky je to ve 35 letech nezvyk, když s tebou jednají skoro jako s dítětem. :-) Ale já jim to ráda odpustím - pokud mě ti profesoři naučí hodnotným věcem, jež budu v životě potřebovat, a umožní mi dosáhnout lepší kvalifikace, tak budu shovívavá. :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 19:48:14, fero) Rozměnil jsem padesátku a po dokončeném bakalářském studiu na státní VŠ se chystám na magisterské. Na nároky u zkoušek si nestěžují, všechno jsem dosud zvládal na první termín.
    Ovšem jednání vyučujících snáším dost těžce. Už jsem odvykl hrát roli toho, s kým se může jednat svrchu. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Nevim kam na vejšku ... - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.