UJEP- učitelství pro 1.st.ZŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.11.2008 15:55:03, Pavlína, zhlédnuto: 1734x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, studuju na UJEPu prvním rokem a chtěla bych se vás zeptat, jestli někdo nemáte nějaké zkušenosti s tímto oborem... Jestli je hodně náročný, jak vypadají zkoužky a tak...prosím o rady všeho druhu..děkuji :)

Email: PajkaNesseznamcz, ICQ: 428841374
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 16:17:13, xxxxxx) Jsou velice náročné vypadlo přes 90 % všech zkoušených. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 16:39:34, Pavlína) Fakt jo?? A z čeho nejvíc vypadávali?? A co se stane, když vypadnu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 17:11:39, Pavlína) A jak je to se zápočtama?? Když ho neudělám, taky ho opakuju v dalším roce? Mám z toho docela strach, myslela jsem, že vejška je hračka...alespoň to tak všichni říkaj, ale já mám pocit, že to trošku nezvládám... Myslíš, že je to tak těžký jen v prváku?

    Taky si myslím, že nároky jsou nepřiměřené... kdybych věděla, co mě čeká, vůbec bych tam nešla...např. státnice z matematiky...na peďák jsem šla proto, abych se vyhnula matematice, ale jak jsem zjistila, asi se jí nezbavím... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 18:05:59, Pavlína) Já jsem na tom úplně stejně...taky uvažuju, že se příští rok přihlásím na učitelství pro MŠ...A tam nevíš jak je to s předměty jako je čeština, matika...atd?

    V zimním semestru mám 12 předmětů povinných a pak mám na výběr z 5 povinně volitelných, z čehož si minimálně 1 musim vybrat... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 18:19:12, Pavlína) A kde studuješ? Jenom mě prostě štve, že jsem zbytečně ztratila celej rok a budu muset začít znova od prváku a ještě jsem utratila plno peněz za skripta, kolej, dojíždění atd...a navíc jsem z tý školy úplně na nervy...mám stochutí se na to vyprdnout už teď...ale na druhou stranu si říkám, že bych to měla aspoň zkusit...

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 18:49:58, Pavlína) Bydlím kousek od Prahy... jj, to je pravda, že je lepší ztratit jen jeden rok...mojí kamarádky kamaráda vyhodily teďka ze čtvrťáku.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 19:04:55, Pavlína) No právě, to je to nejhorší... Skoro všchny obory jsou už teď 3leté, jen učitelství pro ZŠ je 5leté... Ale mě je to už nějak jedno, momentálně jsem v takovým stavu, že už jsem smířená s tim, že vejšku mít nebudu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 19:24:50, Pavlína) No jo, je to na prd...zrovna si řikám, jestli mi stojí za to se takhle nervovat... a zázrak, tak ten bych taky potřebovala...už jste měli nějaký zápočty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 19:50:21, Pavlína) Já měla jednu část z angličtiny, tu jsem udělala, druhá mě čeká příští týden a pak zkouška...a pak jsme ještě psali zápočtový test z matiky a ten jsem nenapsala...My máme většinu zápočtů už před Vánoci, i když oficiálně zápočtový týden je hnedka po Vánocích, ale většina profesorů to dělá dřív... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 20:29:45, Pavlína) A kolik máte teďka zkoušek a z čeho??
    My máme angličtinu jen jeden semestr, máme z ní zkoušku a navíc tu nejtěžší- A...což nechápu, proč máme tu nejtěžší zkoušku, když my jako čistá národka angličtinu učit nemůžeme...na to je obor učitelství s angličtinou...prostě je to těžký jako pr... a já to nezvládám... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 21:45:42, Pavlína) My máme angličtinu, biologii dítěte, filozofickou antropologii a psychologii...máme naštěstí jen 4 zkoušky, ale psychologii skoro vůbec nemáme (máme jen 1x za čtrnáct dní přednášku a tam ani nevykládá, co máme v otázkách na zk.) a tu fil.antrop. tak to ani nevim co je, pač těm jeho filozofickým kecům vůbec nerozumim...takže nic moc...:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2008 07:57:21, Pavlína) No to jo...já mám z matiky příští semestr taky zkoužku :)..jako matika, tak ta šla vždycky mimo mě... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2008 12:01:36, Pavlína) Seminárky ani ne...jen jeden výzkum na základce na pedagogiku, to máme na zápočet...a pak musíme vypracovat 3 protokoly na biologii...vždycky o cvičení děláme různý úkoly na měření, vážení, bmi, tuk atd...a pak to doma musíme zpracovat...seminárku z bio píše jen ten, kdo chybí na cvičení...jinak domácí úkoly máme vždy z angličtiny a počítačů... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 12:09:51, Janula) Ahoj, taky studuju prvním rokem učitelství 1. stupně a úplně s vámi souhlasímS15 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2008 16:24:10, pavlína) Ahoj, a kde studuješ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2008 07:53:44, Pavlína) Taky jsi v prváku?? A jak ti to jde?? Stejně blbě jako nám ?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2008 10:37:13, Janula) Stejně, úplně se bojím zápočotvého týdnu a zkoušekS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.12.2008 10:02:54, Pavlína) Ahoj..tak co jak se máte?? Ještě pořád máte takovou depresi z tý školy??? Ze mě už to trošku odpadlo, pač zatim se mi podařilo získat všechny zápočty, i když ty nejhorší mám teďka v pondělí, tak uvidíme...Už máte vypsaný nějaký termíny na zkoužky??? Zatim paS11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.12.2008 13:42:19, Pavlína) Tak to je mi moc líto :( Tak snad ti to vyjde na těch mateřinkách...;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. UJEP - Výběr vysoké školy
  2. Učitelství pro MŠ - Ostravská univerzita
  3. Učitelství pro mateřské školy - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  4. UJEP - Výběr vysoké školy
  5. Učitelství pro 2. stupeň ZŠ - Informace o studiu
  6. učitelství pro 1. stupeň zš - Informace o studiu
  7. Učitelství anglického jazyka - Pardubice (UPCE) - Ostatní
  8. Učitelství 1. stupně v Olomouci - Výběr vysoké školy
  9. Přijímačky 2012 PF UK Učitelství 1.stupně - Univerzita Karlova
  10. Pedagog. volného času - UJEP - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.