Rašínova vysoká škola

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.09.2009 18:32:22, Tereza, zhlédnuto: 431x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChystám se studovat na Rašínově vysoké škole a zajímalo by mě, jak jsou zde obtížné zkoušky. Děkuji za odpověď.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2011 23:14:40, Vendelína) Ahoj Terezo,
    zkoušky na této škole nejsou obtížné - stačí přijít a máš to v kapse. Chodit do školy taky není potřeba, to se na Rašínce nemusí. Stačí dojít na tu zkoušku vždycky. VELMI VELMI DŮLEŽITÉ je ovšem včas platit a také přežít komunikaci s mizerným vedením školy a tragickým studijním oddělením. Osobně studium na této škole velmi nedoporučuji. Vendelína reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 16:20:44, Renata) tak tento prispevek napsal nekdo, kdo na teto skole vubec nestudoval. Jinak by takovou ***ost nemohl napsat. Ja jsem ji absolvovala a mohu rici, ze dochazka do skoly je velmi prisne kontrolovana a prednasky a cviceni jsou povinne. Nemohu porovnat obtiznost zkousek s jinymi VS, ale nektere se mi jevily dosti narocne a mela jsem co delat, abych je udelala. Rozhodne jsem si ze studia na teto skole hodne odnesla do sveho povolani. Kvalita vyuky byla velmi dobra. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 16:33:44, miloš) Tobě se jevily náročné? Jsi úplně vygumovaná,když jsi neuměla zablekovat u zkoušky dávačky...ou ty chudinko se slepičím mozečkem... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 16:38:04, Ondra) Musím potvrdit slova Vendelíny. Za 46 tisíc si většina z nás koupila opravdu bezkonkurenční, možná až lehce hanebný klientský přístup. Na škole jsem byl rok, pak díky bohu prozřel a přihlásil se na MU-ESF. Tuhle školu by měli přejmenovat na učiliště, opravdu nepřeháním, je to horší, než si jen můžete myslet. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 17:38:43, Inkvizitor) Není náhodou RVŠ tím ústavem, který lákal na slogan "inženýrem jen se středoškolskou matematikou"? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 17:46:57, Ondra) Ano, bohužel je to on. Ale většina mých kdysi přísedících by nezvládla ani matematiku středoškolskou, hned holčina vedle mě z ní na obchodce údajně několikrát propadla. Ale nevím, jestli dokončila, školu jsem opustil velmi záhe. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Vysoká škola Akcent College - Výběr vysoké školy
  2. vysoká škola nebo vyšší záchranářská - Informace o studiu
  3. Panevropská Vysoká Škola - obor Právo - Panevropská vysoká škola
  4. Je vysoká škola k ničemu? - Který obor? - Ostatní
  5. Moravská vysoká škola Olomouc - Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
  6. Vysoká škola veřejné správy a mezinárodních vztahů - Ostatní
  7. Vysoká škola Karlovy Vary - soukr. - Ostatní
  8. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu - interní info - Ostatní
  9. Rašínova univerzita Brno - Výběr vysoké školy
  10. Vysoká škola - technický směr výběr - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.