Úroveň soukromých škol..


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.03.2010 21:00:20, Petr, zhlédnuto: 4639x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
Jaký je váš názor na úroveň soukromých škol? Jak to tak pozoruju v okolí tak soukromé školy valí jednoho blba vedle druhého. Lidi, kteří měli na základce 3jky né-li 4řky jsou teď Ing.. To je opravdu smutný..:( Dneska už se nemusí na školách uplácet, v podstatě došlo k legalizaci a vzdělání si teď může koupit každý bez ohledu na to jestli má něco v hlavě nebo ne. Nemluvě o maturitách, které snad už budou někdy státní, tak aby se udržela odbobná úroveň škol jak je to běžně ve světě. Proč je v Čechách vždycky všechno opačně..
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2010 10:40:23, Petr) Přesně tak. Na střední se dost lidí fláká a později dospějí. Navíc pokud má někdo 4 z češtiny či z biologie absolutně neznamená, že nemůže vystudovat např. ČVUT či jinou školu, kde prostě nepotřebuje to, co mu nejde. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2010 10:32:59, Ondřej) No, popravdě tyhle jednoznačné soudy o soukromých školách mi trochu vadí, ale uznávám že vše asi není uplně nej. V životě jsem si udělal slušnou kariéru i s maturitou, pomohla mi i znalost jazyka. Během praxe v mém okolí vyhořela spousta vysokoškoláků.
    Já bych to nazval asi takto - pokud člověku chybí přirozená inteligence, o slušném vychování nemluvě, VŠ nepomůže. Mě je teď 34 let a studuji dálkově soukromou VŠ. Na střední jsem měl také trojky, ale časem člověk dospěje a praxe také přidá. Kromě matematiky, kterou se musím doučit a zopakovat mi zatím nic jiného problém nedělá. Po VŠ by se mělo chtít jedno, aby příbuzné obory vyučovaly podobnou látku, aby systém zkoušení byl podobný...v tomhle určitě velké rozdíly jsou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2010 10:30:31, P) Dnes je to již trochu jinak. Rozhodují schopnosti, vzhledem k titulům z USA, kde jsou VŠ triviální, je dnes nesmysl spoléhat na to, že škola vám zaručí uplatnění. Z naší zkušenosti, a již jsem to jednou zde psal, nezáleží na tom, jakou školu daný absolvent má, pokud disponuje schopnostmi, které poptáváme. Soukromé VŠ mají akreditované programy, které musí být obsahově totožné - tedy pokud student chce, naučit se může. Významné jsou především státní závěrečné zkoušky, které vzhledem ke skladbě komise (kantoři i z jiných VŠ), nemůže škola ovlivnit tak, aby prošli i flákači...
    Univerzitní VŠ se rozhodně budou snažit, aby si tento status držely, takže nelze předpokládat, že by záměrně umožňovaly skládat zkoušky za lehčích podmínek, neboť by si zpečetily osud.
    Na druhou stranu, některé "menší" soukromé VŠ to skutečně mohou mít jako byznys, protože je majiteli jedno, že školu za pár let zavřou.
    Berte to jako jinde ve světě - každý má šanci, ale uplatní se jen ti schopní.. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Žebříček soukromých vysokých škol - Ostatní
  2. Pro studenty soukromých vysokých škol - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Studium více vysokých škol najednou - Informace o studiu
  4. Kvalita soukromých VŠ v ČR - Ostatní
  5. úroveň školy - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  6. Zebricek vysokych skol - Stredisko vzdelavaci politiky - Informace o studiu
  7. studium 2 skol - Ostatní
  8. Politologie - srovnání škol - Výběr vysoké školy
  9. Přijímačka - srovnání škol - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Výběr zahraničních škol - Studium v zahraničí

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.