Jednooborová psychologie kombinovaná forma


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.08.2011 22:08:40, Klára, zhlédnuto: 1791x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, dostala jsem se na psychologii, dálkově a mám prosbu. Netuší někdo jak probíhá organizace studia, jestli jsou tutorialy pouze dle stanoveného rozvrhu, jak probíhá výuka jazyka (docházka, četnost, náročnost) a jak je to u zkoušek? Díky za každou informaci. Mám doma dva malé prcky, tak ať vím, na co se nachystat :-)

Email: vineuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2011 14:12:43, Elis) Ahoj Klárko. bohužel nejsem schopna Ti odepsat na dotaz. Proto se předem omlouvám. O jednooborový psychologii uvažuji. Možná si budu podávat přihlášku. Ráda bych také kombinované studium. Proto bych Tě chtěla poprosit, jestli by bylo možné získat nějaké informace k přijímačkám a jak se pokusit připravit. Pokud je to možné, poslala bych Ti e-mail. Moc se omlovám, že jsem Ti nepomohla z dotazem. I tak děkuji. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2011 23:46:54, Klára) ahoj Elis, tak snad se ještě někdo najde ;) Klidně s ptej co tě zajímá ;) reagovat zde
      Email: vineuseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2013 18:33:38, Nikoll) Ahoj Kláro, mám zájem o studium v Olomouci, také jednooborovou pschologii(kombinovaná forma). Chtěla bych se zetat a zároveň i požádat, jak probíhalo přijímací řízení. Popřípadě na co se připřavit. Děkuji a jinak gratuluji k přijetí! reagovat zde
    Email: nikola.hlinkovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2013 20:20:01, petra) Ahojky, taky se hlasim na kobinovanou formu oboru psychologie na UPOL, ocekavam, ze nam daji testy studijnich predpokladu, vzory jsou na jejich webu, zpracovavavaji si je sami a pak jeste test OT zamereny na psychologii a humanitni vedy, ja osobne uz sprtam asi mesic, pujcuju si knizky, protoze ty zaklady psychologie jsou dost obecny...ale kdyz tak ctu jaky percentily meli lidi minule roky, tedy to nevim jestli nekdy dosahnu..jsem uz ze skoly par let... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 16:58:25, Martina) Ahoj, tak jak dopadly prijimacky? Uvazuju, ze bych podala prihlasku pristi rok. Mam dve male deti, 6 let od promoce na medicine, ale jen tri mesice praxe a k lekarstvi se asi vracet nechci. Martna reagovat zde
        Email: Cernuchaemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Info k Mgr. Mediální studia UK - kombinovaná forma - Informace o studiu
  2. Masarykova univerzita FSpS - kombinovaná f. - Ostatní
  3. Kombinovaná forma studia - zdravotní sestra - Masarykova univerzita
  4. Sociální pedagogika, forma kombinovaná - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  5. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  6. kombinované studium psychologie na UP - Ostatní
  7. Psychologie - kombinovaná forma - Masarykova univerzita
  8. VŠPP - Marketingové komunikace - kombinovaná forma - Informace o studiu
  9. Psychologie-písemné zkoužky - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. psychologie dálkově - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.