Speciální pedagogika - NMgr. Pedf UK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.11.2011 20:16:03, Elis, zhlédnuto: 3587x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Ahojky. Měla bych dotaz. Uvažuji o studium na Pedf UK navazující magisterské studium, obor Speciální pedagogika (kombinovaná forma). Chtěla bych se zeptat, jestli by byl někdo ochotný poradit mi s přípravou na přijímací zkoušky? Z čeho čerpat, jestli testy vychází z nějaké "jednotné knihy", nebo od každého něco? Je uznáváná (zvýhodněná) praxe v oboru? Uvídám veškeré informace, které rozšíří informace uvedení v SIS UK k tomuto oboru. Případně kde dále je tento obor studovat (kombinovaně) a jak se připravit na přijímací zkoušky. Děkuji moc všem za veškeré informace a tipy na učení. Zároveň si klidně ráda vyslechnu (přečtu) informace již zde studujících. Díky.

Email: eliskasommerovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2012 11:17:20, Lajka) Ahoj,taky se hlásím na přijímačky (ale na presenční formu). Vyzjistila už jsi něco? Mě někdo říkal, že tam jsou otázky dost podrobné, latinské termíny z anatomie, osobnosti specped, např. z Arteterapie, Muzikoterapie, ale taky z legislativy. Koukala jsem, že kombinovaná forma už přijímačky měla, tak co jste tam třeba měli za otázky? Díky moc reagovat zde
    Email: luctacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2013 01:21:32, Gabča) Kámoška chytrá holka to zkoušela už 3x, nevzali ji. Je to fakt mazec. CHodí tam i starší lidi,dost našroceni. Mála šance,berou hrstku lidí... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.03.2013 17:53:34, milana) Těžký, těžký...buď se nadupat vědomostma nebo tam raději nechodit... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2013 20:49:29, Elis) Díky. Bohužel to na Pedf UK platí stále. Ale už mi to je celkem jedno. Jelikož jsem studovala na UK i jiných školách mám porovnání. Nyní studuji jinde. JSEM za to ráda, už i přístup ke studentů. Jsem ráda, že jsem jinde, než na UK. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2014 18:23:21, Nespi) Známí se nedávno na specku hlásili v Brně a nedali to, protože to taky bylo náročný. Fakt si tudíž nemyslím, že by to bylo univerzitou. Jeden z nich to nakonec o rok později dal. Řešení je důkladná příprava. Odborných zdrojů je k dispozici hromada http://www.levneucebnice.cz/c/odborna-literatura/spolecenske-vedy/vychova-a-pedagogika/pedagogika-specialni/[ /podtrzene]. reagovat zde
    Email: bezejmenny.xgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2015 17:12:11, Míša B) ahoj, poraďte prosím, dostala jsem se právě na obojí, specku na MU i UK, slyšela jsem, že UK stojí za prd.... pokud máte zkušenosti s Prahou, co byste volili? M. reagovat zde
    Email: bartosikova.migmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2017 22:09:35, Jelena) Tak já jsem si zakoupila pedagogický slovník, doporučuji spíš nějaký kratší, výstižnější. Dále jsem brouzdala na netu po různých diskuzích, no našla jsem si jeden ze specializovaných webů, a to na https://www.abctesty.cz/ kde je test Pedagogika, stojí to nějakých 69,- Kč, což je pakatel. Jsou tam nějaký běžný terminologie v rámci pedagogiky...no, prostě mi pomohla jak knížka, tak ty abctesty.cz. Myslím si, že je potřeba střídat jak učení z knih, tak počítač, alespoň u mě to tak platí a do mé hlavy se ty vědomosti nalévají lépe S13 reagovat zde
    Email: jelenazchrudimacentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. Přijímačky-MU Brno-Speciální pedagogika - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Bc. sociální pedagogika a nMgr. speciální pedagogika - Informace o studiu
  3. UJEP - speciální pedagogika - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  4. Speciální pedagogika- vychovatelství - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  5. Nmgr. Psychologie Pedf UK x FSS MUNI - Výběr vysoké školy
  6. Bc. sociální pedagogika na nMgr. speciální pedagogika - Informace o studiu
  7. Speciální pedagogika - Výběr vysoké školy
  8. Sociální pedagogika, forma kombinovaná - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  9. VŠ - obor český jazyk se zaměřením na vzdělání + speciální pedagogika se z. n. vz. - Informace o studiu
  10. Speciální pedagogika navazující magisterské studium - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.